Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagyon baj...
Sziasztok, köszönöm mindenkinek az észrevételeket és a hozzászólást átellenörzöm még több soron,az menyire baj ha lejjebb hagyom a szintet mint a gyári?
Manuálón azt látom, hogy az úszóház felső éle vízszintes és a tömítőél felett van a benzinszint 1,5miliméterrel+-1mm.
Valahogy így.
Valaki máshogy látja?
Nem látom a képről rendesen, de olyan szögben illik tesztelni a karburátort ahogy a motoron is van normál esetben. Szerintem a 400as karbija is döntött valamennyire.
Szintet nem tudok most, 0Ha nyomáson hagyod egy órán át akkor sem kezd el csepegni!?
Ugyan az.
Speedy barátunk videója :D
Sziasztok, minden oring cserélve, csak a tűszelep és fészke a régi, szint a csésze aljánál van így jó-e?
üdv! létezik 400ashoz főfék munkahenger felujitoszett kulon vagy ugyanaz mint a 600asé? :)
Okés, bocs.
Wolfnettől kérdeztem a hivatkozott hozzászólására nem tőled.
Szia, nekem benzinpumpás nem vákumos rf 400.
Uszoszintet allitsd be rajta a manual szerint es akkor nem fog ott folyni a benzin plusz en tekertem kifele a gyari 1.5rol meg egy egeszet a pilot/co csavarnal es ugy mar indult! Benyafolyast uszoszint beallitas utan meg kint teszteld le meg h zarnak a tuszelepek es akkor nem kell megegyszer ki be szerelni a karbisort ha megse jo ;)
Nincs benzinpumpád!?
Sziasztok, kérdésem az lenne ha ad szikrát a motor akkor az biztos képes a benzin begyújtására és vagy hogy lehet ezt ellenőrizni?
Szia Zépé, az én karbimból pont ott jön a benzin ahol te is mutattad a csavarhúzóval csak az enyém nem is indúl be hanem teli vágja a gyertyákat benzinel és utánna csak belül adja a szikrát, te hogy oldottad meg a problémát?
Szerintem nekem is tulfolyik, zépé tett fel nemrég a karbijáról egy képet és ott mutatta hogy a levegőszűrő felől a fúvokánál benzines pont olyan az enyém is.
Bármelyik motoralkatrészkereskedéssel foglalkozó üzletben.
Beviszed a mintát és ennyi.

http://www.motorrevu.hu/beszamolo/a_karburator_tisztitasa_razva_vagy_keverve

Biztos cserélni kell? Gyenge a rugója, vagy lépcsős a hegye? Fészkeket kipucoltad rendesen?
Ecetes fülpiszkáló leszedi az összes lerakódást.
Ez jó és kivitelezhető hír!
Sziasztok, tudja-e valaki hogy rf 400 hoz hol lehet tűszelep garnitúrát rendelni?
Sziasztok,

húú, ezer éve. :)

Szóval felgöngyölítettem a dolgot: rfklub.hu domain még él (2017-05-06), a tárhelyünk tavaly járt le (2016-05-06), de megvan hozzá minden, egy WordPress oldal volt felhúzva.
A tárhely hosszabbítás 1 évre 6337 Ft, domain pedig 3302 Ft lesz. Találjuk ki mi legyen, segítek újra beröffenteni a dolgot ha úgy van, illetve wolfnet szívesen átdobom a mindenféle infókat.

Jó látni, hogy még pörög a fórum, hajrá-hajrá RF-esek! :)
Nem jelentkezett nálad Pistabáá?