Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megkérdezzem neked a szer nevét?
Hátha csoda történik, és kimondja a mester.
Keresek szakit ehhez a technológiához. Van majd 2 teljes garnitúra,persze hibátlan egy sincs.
Erre viszont a szerelőmnek van egy tuti ragasztója, amit persze nem tett közkinccsé, de azt mondta, a Gixxerem hátsó idomját meg lehet ragasztani, és nem kell műanyagosnál lecsiszolni a fél idomot hozzá,de mégis megmarad a gyári feeling...
Belső oldalra valami üvegszálrács, meg rá a ragacs,,, és fogja az idomot,,, ami pedig nem jellemző
Köszi,mindenképp jobban néz ki.A műanyagok hiánya ilyen korban talán elfogadható.Én is próbáltam javíttatni,azt mondták:mint a újévi álarc,meleget kap és összedeformálódik.
mazsolmaany! Ez már kicsit normálisabb állapotnak örvend,,, talán érdemes lenne rákérdezned.
http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Nekem már fémes "nyikorgós" hangot ad ki picit nagyobb fordulaton :S
Már hogyne bírna..
Kifárad, és csnedes motornál hallatszik is ahogy a kifáradt lap, kitéréstől kitésérig csörömpöl még kis gázon is.
Iylenkor hamarosan eltörik.
a membrán fémből van nem bír el öregedni
Ezt megpróbálom :) . DE még nekem a membrán "elöregedését" is mondták problémának ... Lehetne ez is a gond ?
szia nekem ugyan így viselkedett és sok mindet elkövetem vele az úszó tűszelepet kicseréltem és helyre állt a gép azért pörög fől mert elfogy a benzin és nem rendesen nyit az úszó alatt a tűszelep és le áll vagy felpörög remélem tudtam segíteni én már ezen át estem sok sikert üdv
Pontosan ... de először szaggat ... ha elengedem a gázt fentmarad a fordulat mint állat
Sziasztok!

Suzuki RG 125 Gamma 88' motorba gyárilag milyen gyertya való?
szia nem tudom meg javult-e géped az a gond ha huzodneki csutkán akor egy darabig megy mint a mérgezet egér azután lefulad le áll egy kicsit vársz és berugod megytováb
Hali
Most olyan gondom lenne hogy:
Szerelőm szerint a Henger nagyon elvan kopva ott ahol a power szelep helyezkedik el.
Szerinte cserés lesz lassan.
Valami trükk nincs a javítására?
Végülis ha nincs akkor új henger, de azért jólenne ha nemkellene szezon után "újra" költeni.
Nem figyeltem
Az enyém 250-es,más.
1988 igen 125
csak esztétikai baja van motorja most lett felújitva még járatós csak a falumat megszálták a Kékek nem tudok vele kimozdulni :( igy lehet eladom vagy lebontom
Hányas évjárat?Ez csak 125-ös?
Üdv!Ez a kerék nem ugyanaz. Az enyém belföldi japán.Elől 16-os,hátul 17-es kerék van térdeplés-gátló nincs az e.telón.Mi baja a tiednek hogy elbontod?
Szia,

Engem érdekelne a teszter. Megvan még?
Milyen karburátor oldali csatlakozók vannak hozzá?
Köszi,
Balázs
Ha elég sok az érdeklődő bontom !
üdv van 2 komplett kerekem ha érdekel
Üdv Ha elég sok érdeklődőm van akkor bontom a SUZUKI RG 125 1988
Sziasztok a régi 125-os RG hez lenne pár eladó alkatrészem van egy komplett blokkom frissen honolt hengerrel fel újitott hengerfejel új dugatyú új csapszegel még nem ment bejáratos karbi nélkül,elsö-hátso kerék,elsö-hátso futomü,tank, olaj tartály