Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!Nekem egy jobb oldali deknim van de lehet van balis nemtudom holnapra megnézem!
Sziasztok!Épp "restaurálok" egy 1983-as Ts80-ast esetleg valakinek lenne blokkhoz mind a két oldali deklije?Elvileg ugyan az mint az Rg!? Köszönöm!
Nem sűrűn vagyok itt, neveket sem nagyon tudom. Rg-m sem volt soha. Egy két alkatrészem volt, van és ennyi. :)
hát pedig nekem nagyon úgyrémlett hogy te voltál az de akkor lehet hogy nem de egy itteni fórumtársunktól vettem régen toro17 (talán) néven volt fent de láttam már itt más nick nevekkel is
Nálam most voltak először ilyen alkatrészek. Bontós ismerősöm kísértem ki külföldre, és egy rg-s ismerősömnek hoztam ezeket be. Nekem rg-m sem volt soha, úgyhogy nem tudom. Utánvéttel árulok csak.
tőled én már megvettem egyszer egy hengert a pénzt átutaltam de a henger a mai napig sem érkezett meg
Üdv.! Nekem van egy Rg henger, igaz hogy sérült, de talán tudsz vele mit kezdeni. Power törés miatt az a vékony elválasztó fal repedt. Bár szerintem elég gyakori probléma. Pár hete hoztam be külföldről pár alkatrészt, ez még megmaradt.
Ehhez a szerelőhöz szoktam vinni. Eddig mindig megvoltam elégedve a munkájával.
Nem értem most a problémát én sem.
Köszi Zoli hogy válaszra méltattál.
Jó kis talány, basszus...
Nem te vagy az első viszont,,, aki felújítás után egy szarabb motort kapott vissza,,, mint amilyen volt.
Igazából lövésem sincs...
Hali!
Egy kis tanácsot kérnék.
Ma hazahoztam a gépsárkányt (Suzuki RG 125 ) a szerelőtöl
Kapott némi generált ( új whössner dugó, kuplung lamellák, powermotor, karbiba főfúvóka a gyárira, meg még 1-2 jelentéktelen apróság, és picit meglett variálva a fogaskerék áttétel.)
Na tehát hozom el, és azt érzem hogy olyan harmatag gyenge 4 ezer környékékén hogy az valami nemigaz. Ha kinyit a power akkor egészen jó.....de járatós lenne még, nemigen kellene nekem magas tartományba hajtani egyenlőre.
Mintha valami lefogná. 5-6 ezres tartomány egy örökkévalóság.
Én valami beállításra tippelek hogy eléggé bele lett trafálva.
Más ötletem nincs. henger nemvolt vészes, új dugó, másik powermotor.( enyémneka fogaskereke menthetetlen volt).
Mielőtt elvittem a kukás dugóval lényegesen jobban ment.
Ha valakinek van tippje azt szívesen veszem.
Van valakinek eladó RG80-125-höz üzemanyag tank?
Helló
1994-es suzuki rg 125F hez keresek hengert lehetőleg sérülésmenteset vagy hüvelyezettet de lehet sérült is
e-mail: pori92@vipmail.hu
Keress rá Fészen Volosinovszki Péterre,,, ő tud csinálni neked...
Lehet, hogy az alakja miatt el kell küldened az eredetit, de egy ilyen régebbi modellnél legalább 20%-ot is tud jelenteni egy jól hangolt kipu...
Részleteket beszéld meg vele,,, hivatkozzál rám.
És kipufogókat hol találok hozzá!És egy 21-es dellorto karbival nemlenne jobb?
Rg talán van,nem biztos.Nem tudom neked jó-e.Bányászok,aztán ha lelek,lefényképezem.Megnézed azt vagy rőfölünk vagy nem.
Itt az országban eléggé esélytelen,,, nézz szét E Bay-en.
Légy türelemmel hozzá,,, ne faragd szét + 2,5 lóerőért az egészet,,, annyit nem ér meg.
Max csináltass rá egy értelmes sport kipuffogót,,, az sokat dobhat rajta, és a motorját se kell megbontani, csak a karbit hozzáállítani, max fúvókázni.;)
Üdv! érdeklődnék,hogy esetleg lenne valakinek eladó rgv 250 fejidomkonzolja? előre is köszönöm!
Jó majd egysze!De mostmég jó nekem ezis mert amire nekem kell tökéletes és megbízható is csak nemszeret menni!
Vegyél nagyobbat... Legjobb tuning.
Sziasztok!Nekem egy 80-as rg van és ehhez szeretnék tuning tippeket kérni.
Ez olyasmi amivel a légkör felső rétegeit vizsgálják? Csak kisebb,ezért mikro?
Hú az nagyon különleges dolog lesz, mondjuk mikroballonnal sűrített poliésztergyanta:)
Jövő héten megyek ki hozzá,,, némi pénzmaggal, majd rákérdezek.:)
Megköszönném!