Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Engem is érdekelne egy ilyen kis versenyféleség, igaz, hogy csak 80-as rg-m van és porig aláznátok, de egy ilyen kanyarvadászatot kipróbálnék.
de sima 5ös!
sztem hülyeség, és nem is lehet M5ösön menni....assssszem
jah az 5ösön, kell kb 24km-t menni, 1x már leírtam vkinek bonyult, de ha van térképed egyszerűbb:)
mellékeltem vmit.....így sztem egyszerűbb
Nem vagy egyedül,de tőlünk elég messze van, M5-ön kb 30km Pestről.
Amugy merre van ez a kakucs ring? mert kipróbálnám én is szívessen.
alap, egykis kakucsi kikapcsolódás
lemenni tolni egy kis racet
jólvan majd beszűmolsz róla h milyen is miutűn mentél vele pár próbakört.
ja és tavasszal kakucson tali? jöhetne még pár RG-s :) bocs nem csak RG-s de mivel RG ből nem sokat látni igy jó lenne legalább egyzser összefutni
89 ezer volt az egész de vadi új lett benne minden darabja.na meg a dugó is gyári. az 16900 volt ugy emlékszem.azóta is szépen muzsikál.
inkább ne önts bele semmi szutykot, remélem csak poénnak szántad , egyébként meg lehet azt reszelni... de minek, inkább vegyél nagyobbat
visszatérve....ha van power a masinában nem nagyon tod reszelgetni....., legalábbis a kipuffnyílás lekerekítése értelmetlen , kivéve ha power nélkül mész....mondjuk nemtom amit nekem mondtak meg olvastam a NiCaSilról....hát nem véletlenül találták ki, jobb hőelvezetés, kisebb surlódás....na mind1 ezért van a PROLONG
miaz h pár mm az több ezer kilótonnna
amúgy aplikátorral bármilyen színt tudsz csinálni, és ha jól számolom nekem olyan 8,1-8,2 méternyi felnicsík kéne, mennyi $ért tudod?
Én is ilyen árban vettem az én felnicsíkomat.
Nekem volt mindkettő, és jobban örültem annak ha vashüvely volt a mocimban, javítható, azért az a pár mm vaspersely nem olyan nehéz , és legalább ha tuningolni akarnád akkor sokkal könyebb dolgod lenne a reszelgetéssel..., igaz hogy bejáratás sokkal tovább tart, de hát ez van...
Hali! mi a viszonylag olcsó neked? mert én tudok aplikátorral (6,5 m hosszú) - 2300ft
marha boldog vagyok h a motorom 5kgval nehezebb, és azon kell izgulnom hogy ha mégsem jó a tömítés akkor szétrohad a persely....nomeg azt hallom mkitől h csak a szarokban van vashüvely....boldog vagyok tudd meg
am ilyen szépre políroztam meg a felömlőket
Inkább örülnél hogy lehet fúrni a gépet...
visszatérve, am korrekt ember meg minden csak rossz vétel volt ez a moci...és csak most kezd összeállni....jaaaaaaj majdnem kiment a fejembőőőől
Gyári tömítéssel raktak bele új dugót........azért ezen senki sem tud túltenni , kicsit fura volt hogy 60km csapatás után majdnem megfőtt a dugó[
tud vki viszonylag olcsón felnicsíkot?
hali!
De a Krisztiántól vettem
Jófej srác, csak kicsit át lettem baszva a géppel....nagyon trehányul rakta össze vmi havaerja....az igaz ahogy ő is mondta h PROX dugó van benne, csak az nem derült ki h ez a motor szanaszét volt törve, amikor újra össze kellett rakjam szilikon ment a henger alá....most vagyok úgy vele, hogy alakulgat új dugó bejáratva.
Igazából annyi volt a tré a motorral ami elindította a dominót hogy a powerről el lett hogyva egy kis pöcök ami meggátolja hogy becsússzon a NICASILos hengerbe...jaj HOPP az enyémben TSR vashüvelyes henger van..... na ez a másik ami nagyon bassza az agyamat, ha vki(és nem azt mondom h a Krisz) széttöri a motort legalább egy NiCaSilos hengert szerezzen bele.....na mind1
Elvileg ha minden jól megy Angliába megy ki egy barátom és ő hazahoz nekem egy TYGA sportkipuffot, de ha tud vki itthon relatíve olcsón akkor megköszönném a segítséget:)
A Plexije is le volt szegénynek belülről ilyen fekete fóliával nyomva, közeljövőben megyek el és felpolíroztatom....
RG szakértőkéim, vki mondja megy mi a szar a mociban....itt egy hangfelvétel hangosítástól függően lehet hallani benne egy ilyen bugyogást, de vki tudja a zörgés okát is sokat segítene
furcsa alapjárat....
Heló Vinibili!Te véletlenül nem Hevesről vetted a motorodat?Nagyon ismerős.
Köszi Vini nem is kicsit segitettél! hálás vok!
Pázykám remélem h jól bírja majd ISTEN ADJA
Mondjuk aki csinálta ember nagyon komoly csóka, és mondta h a power alcsiját sokáig kellett melegítenie amíg rá tudta hegedűlni az alcsipálcikát, kb 1000fokos a kipuffágz(bocs nemtom mennyi lehet) az Alcsi meg 600°C-n olvad....sztem elolvadni biztos nem fog
Amúgy nekem is Dunlop KR 133 Racing van és vágott télleg egy rossz szavam sincs rá, mondjuk amikor ringen fullra fekszek rajta és júzogatom...hát táncol a segge de kb 1cm2-en fekszik fel
őőő haverom az SVjére vett 160/60 R17 Metzeler, vagy Dunlop talán 20e ft volt, nekem elől 115/70 R17 hátul meg 125/55 R17 van, olyan 10-15körül van egy adta felrakta....megvágta meg minden.
Nem tudom mennyire vagy közel Budapesthez, a Fekti Tibi az Gyálon lakik BP mellett, csak ajánlani tudom télleg korreket ember postázni is szokott gumikat. megadom a számát: 06209311094, mondd hogy a KisVini ajánlott
Mostanában regényeket írok ide, de leglább fejlődik a forum
Remélem tudtam segíteni
Köszi! és mi az áruk ? azt meg tudnád mondani ?
Nekem is pályagummám van csak vágott...szerintem nagyon jó gumik nekem még sose csuszott meg nagyon jól tapad és jól is bírja...Dunlop k133!
?
És te mennyiért vetted mert nekem azt mondták h darabja 20