Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja és am csak motul 600 vagy 800!Rgbe
Én szakember?Azt azért nem mondanám!De am lehetséges hogy tudok!Ha uj kéne akkor mondtam h eger...ha nem akkor tok 2 bontót is ahol vannak 125ccmes motorok de nem ígérem meg!
Bontó1: 06 30 976 13 41
Bontó2: 06 30 855 76 33
Sok szerencsét!
Én Elf full-sinteticet használok. Szerintem jó és olcsó is (1900 ft)
Melyik olajtartály? a hajtómű vagy a keverőolaj?
köszi szépen!
ti milyen olajat használtok, javasoltok?
1 literes
sziasztok
azt szertném kérdezni, hogy mekkora az RG olajtartálya?
csá Labika,ugylatom te nagy szakember vagy:D nem tucc véletlen eladó használt hengert 25-ös rg-hez?
Sziasztok! Én egy 125-ös rg-t keresek az újabb fajtát rendezett papírokkal műszakival!Ha valki tud ilyet szóljon vagy írjon! köszi előre is
sziasztok. suzuki rg 125-ös érdekelne. Írjatok. hello
Tegnap este voltam a szerelőnél és most árulta el, hogy úgy néz ki az én RG-mben nincs powerszelep. Nem értek hozzá h mikből áll, de azt mondta egy része, valami dugattyúk meg nemtommi megvan, de a lapkája meg pár dolog hiányzik. Vagyis azt mondta, hogy ezért megy az alsó fordulatokon szarul a motor, csak amikor már elérte azt a fordulatszámot ahol nyitna a szelep.Az alkatrészáraktól meg ne beszéljünk.

Most már teljesen meg vagyok zavarodva Mivel egy robogóakkumlátor volt belekúrva egy éve mikor vettem, lehet ezt is "kilopta" belőle az előző gazdája? Eszembe jutott hogy anno mikor a gyerek anyjával beszéltem telefonon azt találta mondani h azért kerül ennyibe mert ők szereltették bele a powert is ezek szerint nem be hanem ki .. (én meg nem értettem hozzá)
Ahha!Nagyon jó kis gép am az RG....
Mondjuk én úgy néz ki nem fogok tőle megválni, mert belvárosban jó hogy idom nélküli és gyors.Most mértem le, tükrök nélkül elférek 70centin vele, és a robogókat legyorsulja. Sok olyan napom volt vele, hogy nem előzött meg belvárosban senki forgalomban, ellentétben a Kawáwal amivel kész szívás már a körúton is. Mondjuk a kis suzuki fékei hihetetlenül jók, az is beleszámít.
Ja az árakról meg annyit hogy nekem egy komplett láncszett volt 8800Forint(D.I.D. lánc meg ilyenek) és elnézést kértek hogy 2 nap alatt jött le és nem 1 nap alatt!
okok persze...de ha kell akkor csak szolj....ott az msn címem ha szükséged lesz rájuk! Ja és azt azért még elmondom h ha bármilyen alkatrész kell az rg-be lehet az bármilyen fajta bármikori és lehet egy utolsó csavar is bele Eger zweirad(asszem igy kell leírni)!Ott mindent megkapsz és 1-2 nap!
Köszi, már több is van, mert azthiszem az előző kettőt meg fogom hegeszttetni, ha rárek
Ja és am nekem van 1 kuplung karom vadonat uj csak nem raktam fel az RG-mre amikor volt mert nekem másmilyen volt az egész kar és nem lehetett felrakni !Még beszélhetünk róla ha kell!
Kimaradt a volt "nekem is volt"
Nagyon sok balesetmentes km-t kívánok továbbra is!És tanítgasd járni a kis RG-t nekem is szerettem is!
Wolf
Wolf?Vagy sima?
"95-ös.
Mikori am az RG?
Örülök h egyetértünk Sok sikert!
végülis ugyan azt mondta mint te, mert 12000nek az egyharmada 4000... de legalább megerősítetted... Mert mikor másodszorra beszéltem vele közölte hogy simán az elején már pörgethetem 8e-ig ami ezek szerint hülyeség volt. Köszi