Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

forgalmiba sok baromság van...
és ugyanolyan volt amit te beraktál 3. képként pirosba, csak ez fekete volt... már azóta elkelt
tv 200? forgalmijába mit keresett akkor rg? meg hírdetéseken is rg 200 wolfként láttam csak...
ok.Ugy is most télre elviszem átvizsgáltatom hogy egézséges legyen tavaszra.
Az nem tudom hogy mitől lehet,én szerintem valami kábelhiba.De ha szerelőhöz viszed,akkor biztos kiderül hogy mi a baj.
Akkor megnyugodtam. Lenne még 1 kérdésem az mér van ha felpörgetem 12-ig akkor elkezd villogni a bal oldali indexem.
Heló!Nekem is egy 125-ös Gammám van,és az enyém is 600-650,max.700 km-t megy el 1L olajjal.
Az enyém is füstöl,de általába csak hidegen.Szerintem a füstölés miatt nem kell hozzányúlni,ugyanis azt mondják hogy ez RG betegség,és sokan,sokmindenkinek feltették már ezt a kérdést ,,Miért füstöl az RG"
Sziasztok tanácsot szeretnék kérni.Nekem is 125 rg gammám van és 600 km en megeszik 1 liter olajat(minőségi olajat nem valmi szutykot).Jah meg füstöl mint állat,nem merem állítgatni mer félek hogy besül.
Adjatok valmi tanácsot. köszi
forgalmi nem mond meg semmit tele van baromságokkal, illetve tele lehet, az alvázszám az biztosan megmondja mikori...
a törzskönyvön meg főleg
okosok...nem egyszerűbb megnézni mondjuk a felnit vagy a lámpát?
kb rá lehet jönni mikori a motor, és a forgalmiban(ha van) az első forgba helyezési dátum is bennevan, nem csak a gyártási
Szívesen...
olyan 13000 körül forog, szóval szerintem azzal nincs gond... én a kipufogóra gondoltam, mert nincs valami nagy hangja.. de a karbit meg majd megnézem. na köszi mindent.
a japán belpiacos úgy kell érteni hogy ezt kifejezetten japánba gyártották a japán szabályoknak megfelelően, így olcsóbb volt a bizti vagy miafene
azt sajna nem tudom... , de valószínűleg vagy gyujtás vagy kipuff, nézd meg mekkora karbi van benne és mekkora fúvóka...
lehet hogy csak a gyújtás van lefolytva mert a folytott 10ezren ad le 22 pacit a folytatlan meg elméletileg 33at 11250en, a tiéd mennyit pörög? elpörög 11250ig? mert akkor valószínű hogy ott nincs folytás és akkor csak a kipuffban meg a karbiban kéne keresgélni, nem hiszem hogy a powert piszkálták volna...
tudom, hogy le van folytva mert 130-nál megáll... csak azt nem tudtam h van külön japán belpiacos is. mert én úgy tudtam h ez az egyetlen 125-ös amit nem gyártottak európában és ezért is olyan ritka az alkatrész.
amúgy kipufogó folytás van benne? nem tudod?
az a japán belpiacos verzió lehet, de viszont az akkor le van folytva 22 pacira...
az én mocim is kintről lett behozva és az utolsó csavarig olyan, mint Toro-é. az enyém is 96-os (papíron). igaz nem megy 180-at. De nekem még mindig zavaros ez a moci... az enyém is kék-fehér, de 96 ban ha jóltudom csak piros-fehér és zöld-feketében gyártották. de a miénk több dologban is eltér a megszokottaktól... pl.: a hátsó idomon van két lyuk ahová a kapaszkodót fel lehet szerelni és így a AETC felirat lentebb csúszott. az index-ek dupla akkorák, de bele van írva h japan. és még a kipufogó dob is hosszabb kb. 10 centivel és még a hangja sem olyan mint amiket hallottam eddig. azon is gondolkodtam már h később kerültek forgalomba, de az egyik haveromnak van egy "92-es ugyanilyen festéssel, és az sokban hasonlít... ha tudsz valami okosságot azt szivesen veszem
jaja, csak azért írtam mert ezt a színt 92ben gyártották, lehet csak 96ban helyezték forgalomba a gépet...
200ast ilyen színnel nem láttam még...
de az is lehet hogy az idomokat cserélték ki...(vagy csak simán átfestették, bár akkor én nem gyárira festettem volna...)
ja boccs, elnéztem... az NF13A-100001 alvázszám az a 92" es 125-ös széria. a 200-as gammának pedig NH11A-val kezdődik az alvázszáma, ha jóltudom...
A motornak megvan a vámpapírja,és a többi eredeti hozzá való papír.Ezekre az van írva hogy a motor 96-os.
Ez nem az utolsó éves 125-ösök alvázszáma? mert az enyém is NF13A-val kezdődik.
az alvázszámod így kezdődik? NF13A-100001 csak kiváncsi vagyok ebből biztosan kiderül mikori és mekkora a gép
gamma az idomos, a tv 250 wolf meg a naked bike
(125östől meg ha nem raktak bele egy crossmoci blokkot kizárt hogy 38 paci legyen)