Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem is akarok foglalni mert ugye az utolsó pillanatig bizonytalan sok minden főleg az időjárás. A búking meg a legdrágább. A 20 nekem nem jó, utána igen, de persze ez csak én vagyok.
20-21-22-23?
Viktor tavaly kérdezte.Holnap rájuk telefonálok,de foglalni nem szeretnék.A bookingot egyenlőre hanyagolnám mert kirúgnak.
Hát...amilyen szinten áll a műszaki angolom ezzel sem vagyok sokkal beljebb mint azokkal lennék...
Tehát minimu 3-ra? Szerintem ha épp üresek kiadják kettőre is vagy nem?
20-a utáni hétvége? Nekem az lenne jó.
Vadása 2-nél több napra ad ki faházat.
Sanyi is emlegetett a 20.-i , sajnos RÖVID hétvégére gurulást.
Én szóba hoztam a Vadása campingot ?! Faházban.
Persze időjárásfüggő .
Orulj hog y nem koreai vagy török.
Magyar nyelvű használati utasítást (K4-hez) lehet valahol találni a neten? Guglival csak angolt találtam, de ahhoz kevés vagyok...
Akár.
Delen lesz jobb ido.....lehetne kaposvar,petorkei to,66-os ut,mecsek,fagyi harkanyban vagy mittomen?
Merre?
Mostani hetvegen 1 napos valamerre valaki?
Aug. 20.-ai hosszú hétvégére tervez valaki valami olyat ami nem marad el?
Sziasztok 99-02 sv 650 motoralktrészek és hűtő eladó
Csaba 06209238057
Ez elég perverz.
Sziasztok. Hétvégén visszavásároltam az SV-t amit februárban eladtam. Szóval most van egy motorom aminek én vagyok a második és a negyedik tulajdonosa
F@sza! Akkor vedd úgy, hogy fel sem tettem a kérdést.
Szóval ehhez képest én a GS-nél semmi rendkívülit nem hallok.
Én is "hallom" a vezérművemet, de az előző kis 125-ös elmebeteg csopperemnél már immunis lettem rá. Ott az 1 szem hengerhez társított 2 vezérműlánc, 2 feszítő, 4 db szelep, és 8 db (!!!) szelephimba csodálatos szimfóniával zenélt 11 ezres fordulat mellett, tökéletes szelephézagokkal is. Az egy szem satnya hengerhez tartozott még 2 db (különböző típusú!) karburátor, és 2 db kipufogó is. Lásd alább.
A "titing" az egy hangutánzó szó. A vezérműtengelytől, alapjáraton járatva hallható "zaj" neve, ami valami hézagolási hiányosság miatt jelentkezik, de csak alkalmanként.
A 450 is csinálja, általában akkor ha előtte kicsit jobban pörgött mondjuk legalább 6000-res fordulaton, vagy fölötte.
Most hogy mondod................................mi lehet a bugyikék kisesvémmel?
Biztos az lehet, de itt a többségnek már van legalább egy vagy volt.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_sv_650_n-10456530

lehet érdekes lehet valakinek! bocsi és köszi :)