Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt mondom mar miota, akinek van kis kedvessege az 15000bol vesz elore 2par brembot...
Azt tudom hogy 200nál 8000et forgott kb.
Meglepodtem milyen olcso a Lang-nal a brembo fekbetet.15700 tokkal-vonoval.
Alapból is csal felfele, így most még többet. 6.-ban 5000-nél 130km\h. Kb...
Sziasztok!
Lecseréltem az SV1000-en az első lánckereket egyel kisebbre (16).
Most akkor hogyan csal a kilométerórám?
SV650-el mentek mellettem 130-al, az enyém 135-öt mutatott.
Viszont az órám mutatott 260-at, ami gps szerint csak 220 volt, ez is a lánckerék miatt van, vagy amúgy is ekkorát csal, vagy szxr az órám?

Köszönöm!
SV650 2001es alkatreszei eladók.Forgalomba helyezhető váz is.Esetleg egyben is.Csak tel 703179083.
Sziasztok,
tegnap dugóban araszolva feltűnt, hogy szörnyű hangja van a hűtőventilátoromnak, szerintem csapágyas. Azt hittem valamelyik autó, de jött velem a hang :( Neten talált képek alapján nem egyértelmű, szét lehet valahogyan szedni, vagy ebből venti csere lesz?

53.000km van a motorban (1. gen. SV650S), sokkal kevesebbet futottat nem hinném, hogy találnék bontóban. :( Én vagyok csak peches, vagy másnál is ment már tönkre törés nélkül?
black v gold stuff... v kevlár?? mindet hh-val jelölik...
olyat nem használok...
vmi ilyesmit megjátszok majd én is...csak óvatosabban...
most néztem...pasztám nincs,csak rézspray...de az bőven...
A lamellas flex gyorsabb.
Én baromi paraszt modon drótkefével megsikáltam, narancsbőrös lett, biztos nem is jó ez a taktika de nem lett rosszabb a fekhatas osszerakaskor, elso fekezeskor vissza is simul a felulet, maskor is igy fogom csinalni, nem csiszolopapirral. Rezpasztaval megkentemem az eleket ahol a nyeregbe fekszik fel, nem ahol a dugo nyomja, illetve a csapokat befogtam furoba, kifenyesitettem es azt is pasztaztam.
En igy szoktam tisztitani +nyereg darabokra dugokat polirozni...
Na tehat rezpasztabol a 2elso nyeregre egy fel borsoszemnyit sem hasznaltam el.
jo taktika...megjátszom majd vmikor...
honnan lehet azt tudni,h melyik milyen?? holnap ujra szétkapom...
mivel csiszoljam meg? papir v köszörü?? drotkefe??
van rézpasztám meg spray is...
........s ha minden oldalrol egyenletesen bekened mint a zsiroskenyeret garantaltan az elrtben nem fok se ciceregni se kopni.
Hh-s betétek ezek is, szinteresek, nem szabadna megégjenek, vagy amint megég lesobja az égett felületet. Csiszolj le belőle egy kicsit, törd le a sarkokat,, rézpaszta és mehet vissza, ugyanezt csináltam tegnap.
Majd megbanod :D
az a fényesség megégést jelent,nem???
nekünk csak szobainas van...
Nekem a szobalany gyanusabb,tuti o a gyilkos.
ma mentem 320kmt...tihany fele... utána megnéztem a betéteket...
lámpánál furán ciripelt a fék...gyanus
ilyenek...
fényesek...
Semmit.
mit számit az,h abs-es a vas??