Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szelephezagolashoz nem kell ilyen.
Semmi sem kell, a szelepfedeltömítés többszörhasználható.
Ez hengerfej tömítés, neked meg szelepfedél tömítésre van szükséged, nem?
Üdv
Szezon nyitás előtt vinném a mocit átvizsgálásra, szerelő javaslatára szereznék be hengerfej(szelepfedél) tömitést de nem igazán találtam a neten.
Egy ilyet leltem hirtelen: https://www.motorosboltroadrid... szelephézag ellenőrzés miatt.
Nem tudom, hogy ez e a belevaló, a komplett szettet 45ért azért nem venném meg.
Valakinen tipp?
Köszi!
meg van még a másik szett?
tudom,h az egyik elkelt mult7végén!
nittelve lett nem csavarozva,
Ti csak perselyezitek? Mert az tényleg negyed megoldás.
Az Amerikai a rugókat tartó acél lemezt is rögzíti az alu kosárhoz, úgy hogy ne sérüljön semmi.
hát hivják...
toyota nissan kibirta...suzuki is kibirná!!
Hát jó lenne ! Tömeges visszahivás összes sv 1000 vissza lehetne hivni.....
azt nemértem,h a suzuki miért nem javitja ki ezt a problémát...
tudtommal egy jó 14éves gondról van szó!!??
https://www.werksparts.com/clu... ha erre gondolsz ez is ìgy készült
Kivàncsi vagyok én is rà milyen az usa javítás képeket fotòkat szivessen megnézném
Nekem mindegy, nekem ez csak negyedmegoldás :) ugyanúgy fog mozogni a kosár. Akik 100%osan minden hibát kijavítanak azok az amerikaiak. Majd a Tomi megmutatja hogy mi a különbség.
Amennyiben??? Konkrétan a köz éprész kiverödése okozza az egész vibràciòt amitöl szétveri magàt a kosàr koràbbi ügyfelek nem panaszkodtak rà 70ezer km szerintem mòdositott kuplungal nem rossz!
Akkor az is csak negyedmegoldas.
Fertöszentmiklos kozéprész perselyezese konkretan ugyan az mint a nemet megoldàs csak olcsobb
Ti miket csináltok rajta ?
hol vagytok ti helyileg?
Mi is foglalkozunk vele akit érdekel irjon privátot papplacko@freemail.hu 60.000 ft a kuplung átalakitás angliába ez 100 ezer körül jön ki plusz posta
Hardy motornál 300 euroért csinálják, mi 60000. böl megoldjuk s nem kell külföldre postáznod
Ennek a hardy moto-nak kellene elpostázni és ott megcsinálják a kosarat???
állitolag az uj is zörögni fog 1idő után..
vhova elszokták postázni angliába v hova és azt megcsinálják rendesen, utána nem zörög többé...
Sziasztok!
1000-es sv- vel kuplungcsere előtt állok a kuplung csörgő hangja miatt( 34.000 km van benne) van 2 lehetőség, az egyik hogy a használt kuplungot feljavítják 60.000ft-ért, a másik az új kuplung ami 123.500ft. Tanácstalan vagyok nem tudom melyik variáció lenne jó.
Van valakinek esetleg tapasztalata a javított kuplungkosárral kapcsolatba ????
kúúúl...az már nemsok...csak nekik...