Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha téged megnyugtat hogy jobb, akkor ez a lényeg, ez is olyan mint az olaj :)
Akkor a következő cserekor majd kap simát. Bár én a kocsikból indultam ki hogy ott elmegy 100-110e km-t egy ilyen gyertya, igaz a két kategóriát nem lehet összehasonlítani.
A sima gyertya is jóval többet tud mint amennyinél cserélni kell a könyv szerint. Az irridiumos gyertya egy parasztvakítás, már bocs. Jóval drágább a semmiért. Nagyon forgós motorokban elhiszem hogy van némi előnye. De az sv-ben semmi.
Na persze... azért kerül 4x többe?
ugyanannyi a csereperiódusa mint a simának :D
Ha emlékeim nem csalnak talán pont a könyvben van benne hogy le kell engedni :D Amúgy cseréltem már és csak félre toltam. Mostanában talán nem kell cserélni majd az irridiumos gyertyákat.
áh, svnél gyerekjáték...olvasd el a könyvét...simán meg lehet oldani...semmit nem kell leengedni....
Nemszedtel meg ki gyertyat r6bolvagy elso fz6bol
Áh simán leengedtem annyira a hűtőt hogy kifért a gyertya,sose szedtem le ezért.
SV-nél sem egyszerű főleg ha nem akarsz hűtővizet leengedni, hűtőt levenni...
Szerintem az volt.
Amúgy az 1-est ezen tök könnyű,a régin rémálom,mindent le kell szedni a bal oldalon.
Ha gumibetétes gyertya kulcsa lenne egy lépésben kivette volna a gyertyákat is a helyéről :D és még a kerámiát is védené vele.
És hogy visít............te jó ég......

http://youtu.be/H-RKvhff0ug
Kicsit igazat adok.
Tud kosz lenni benne,és nagyon sok jó van benne,kezdjük mindjárt azzal hogy nem V2-es.
Minek torolgeti ki a pillangohazat ? Be van zsufolva minden odaszepen...
Tuneecu az egyetlen jo dologa triumphban
Azért hogy megvédjem az angolkákat van profibb is mint ez a pancser.....

http://youtu.be/cvRzpg55T2c
Ennyire nem.
Bár a gyakorlatlanság és a katasztrófális berohadás segít.
Bár eddig csak MZ és Simo telót szedtem szét, nagy motorét még nem, de ennyire nehéz lenne? :-)
Nem bírtam végignézni, pörgetgettem egy csomót. Ez egy hülye. Nem tudom felfogni hogy minek kell levideozni azt ahogy a viragagyasban szenved.
Ugy tudom elkepzelni hogy megnezett egy videot, aaa ez neki is megy, nem ment, irt egy forumra kapott tanacsot, probalkozik. Meg mindig nem megy, megint irt forumra megint probalkozik meg mimdig nem megy
A vége felé jól rá markolt a forró csúszószárra.
Ez a videó nem feltétlen követendő példa.
Neha onkinzo vagyok.
Remelem nem latja.
Pedig elkezdtem írni, de visszatöröltem. Erre te bedobod.
Jobb mint a tasié.
Én végigküzdöm magam rajta.............az első 10 rész beletelt gy hétbe................de vidám napok voltak.