Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajna nem találom... csak 1-2 bontós hírdetést.
jófogáson épp ma láttam egy feketét...
Üdv! Mostanában nem bontott vagy bont valaki 1. generációs sv650 est? (lehetőleg N est) Annó láttam 1-1 ilyen hozzászólást, gondoltam megkérdezem. 1-2 apróság lehet érdekelne. Köszönöm!
Áh most néztem azokat a merevvázas hárlikat itt a videjók közt ahogy pattognak mint a gumilabda,és birják.
Csak gumit és felnit, illetve a hozzá tartozó csapágyakat stb. de azt jó sűrűn... :D
Én egy seprűnyelet vagy nördöknek a megfelelő méretű acélcsövet javaslom,se olajat nem kell ezután cserélni se szimmeringet.
Akkor már nagyon instabil lehet kanyarokban ilyen lágyan sőt még egyenesben is mint takonyban a hurkapálca. Minimum cseréld le az olajat benne ha nincs is szivárgás, vagy ha egyáltalán van benne. az enyém ehhez képest nyelv elharapós a legkisebb kátyún, viszont brutál stabil minden körülmény között na persze szokni kell és egy kis mazohizmus sem árt mellé.
Vagy tegyél bele :)
cserélj benne olajat...
Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek! Suzuki SV 650S-el kapcsolatban. Ha van valakinek esetleg ilyen. Amikor kisebb sebességgel megyek, (30-40km/h) és megfogok egy "nagyobb" lukat akkor az első teleszkópok iszonyat lekoppannak, olyan, mintha nem is lenne semmi csillapítása. Viszont érdekes módon, ennél egy picivel nagyobb sebességnél nem csinálja. Egyéb gondot nem okoz, sem kanyarban, sem fékezéskor, sem sehogy. Valakinek valami ötlete? Köszönöm előre is a segítséget!
Ezt nem akartam Írni........
Sajnos manapság ez ennyit jelent: Mindenhez jó de semmire nem tudod használni...
Univerzális.....
A fokozatkijelzőre gondoltam...
Régebbi mondjuk 2000-2001-es évjárathoz is jó?
Eladó Univerzális Fokozatkijelző-12.000Ft
Piros és kék színben. (Szenzoros kivitel) Beszerelési útmutatóval.
Markolatfűtés
2 fokozatban állítható-10.000Ft
Hát párszor már volt, hogy nagy vérnyomást okozott.
Eskü folyamatosan vérnyomást olvastam, és totál hülyének éreztem magam, hogy miafsz??
nekem sikerult, igaz, gyertyak nelkul es a masodlagos pillango majdnem zarva volt(alapallas) de az nem hiszem hogy na problema lenne. Nem emlekszem pontosan a tizedekre, 11felett volt es elkonyveltem hogy jo ez igy mert a ketto kozott alig volt elteres.
Elindul 1hengerrel is, nem ?
Ezresen SZERINTEM hiába mérsz végnyomást az automata dekompresszor miatt. Vagy?
ez egy csörgőzörgő trágyaszar... tavaly v 2éve még úriban meg bp 17kerben árulták...
haverom megnézte...okádék rom volt akkor...
Na végre!!!
Köszi,ilyen infókat vártam.
Jó alaposan nézd át. Nekem van egy gyanum hogy az eleje össze lett hajtogatva, azert van benne a gsxr futomu meg a masik huto. A folia alatt is szerintem egy heesztgetett idom van.
Köszi F Levi,akkor ha összejön a moci majd kiderül milyen.Persze,ha összejön...