Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Suzuki más típusának igen, de SV-nél igazából még most hallom először, DL-nél és GS500-nál előfordult, de nem jellemző.
Elvileg van egy szabadonfutóval együtt mert annak árulták a bontóban ahol vettem, de a jeladónak nem ott voltak a forgórészen a szegnemnsei így vettem másikat, de az megvan, a fene tudja mihez jó, még az is lehet, hogy pont a Tiédhez lenne jó, majd előkeresem és ha meglelem lefényképezem, de mivel költiben voltunk így nem tudom, hogy hová keveredhetett.
ez sv betegség vagy Suzuki bármelyik típusának?
Levente a generátor fedelet . A forgórészròl levált egy mágnes. ORSZÁGOMAT egy forgórészértl így tavasszal. Segítsetek, honnan szerezzek ilyet.
Van rajta egy fél SV...
A jobbos tuti serulesmentes! :D
Plexik eladok 5000/db
szerdán petivel gurulunk,(577 vagy mátra vagy vmi) ha vkinek van kedve csatlakozzon
A héten szétkapom, meglátom
Kereskedés vagy legyártatni bár nem mindig szakad szét, ha nem akkor mehet vissza.
Amit Caboose írt az esélyes, mikor a főtengelyem kettétört akkor voltak benne ilyen darabok és a generátor szét is volt ütve, mondjuk máshonnan nehezen származhat ilyen holmi, ami műanyag az szürke-fehér vagy fekete. Gs 500-nál és DL-nél láttam mágnes leválást, mindenesetre ha levált 1-2 szegmens akkor mielőtt összeraknád próbáld megkeresni az összes darabot nehogy eltömjön valami furatot.
Még vmi. Generátorfedél tömítés hol szoktátok venni, vagy pasztával megoldjátok?
Igen én is affelé hajlok, leveszem a generátor fedelét és meglátom.
Csak tipp, nincs tapasztalatom az adott típussal. De nekem a generátor forgórész mágnesének a ragasztójára emlékeztet, vagy a tekercs szigetelélésére. Én mindenképp arrafelé keresgélnék.
Köszi, amúgy minden rendesen működik, van töltés, olajnyomás.
Nem tuti de mintha az olajpumpa meghajtókerekét vagy hasonlót csinálták volna műanyagból.
Régen mondta Tsanyi de régen volt nem is figyeltem annyira,az eszem sem jó szal nem 100%.
Viszont bármi is én nem használnám míg ki nem derült miaz.
Üdv, mindenkinek. Egy 2001-es 650 -es Cagiva raptorom van ami suzuki sv 650-es blokkal rendelkezik. Olajcserekor ezeket a - mintha bakelitből készült volna- darabokat találtam a leeresztett olajban. Honnan lehetnek ezek? Válaszotokat előre is köszönöm, Feri
Meg van :) köszönöm
Szia ! A legvégén vannak : http://batszimotor.hu/index.ph...
Én vettem állíthatót, de utána cseréltem fix-re, méret alapján. Bátszi motor árul ilyesmiket.
Ha megírnád akkor biztosan nem megyünk arra míg ha titkolózol akkor véletlenül találkozhatunk.
Sziasztok! Most került a családba egy 2008-as SV650 S és a használója óriás növése miatt le kell ültetnünk. Van esetleg tapasztalatotok kutyacsont vagy akár teljes ültető szett beszerzésével kapcsolatban? Ha nem muszáj, nem Ebay-ről rendelnénk meg, inkább hazai forrást részesítenénk előnyben. Köszi előre is!
Jó, csak ne indulás előtt egy nappal szólj, hogy lehet jönni egy 10 napos túrára görögbe
szia dobom és gombám biztosan van