Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ami a motoron van az gyári, viszont ami mellette van az egy utángyártott teljesen más alakú, és nagyon rosszul kinéző oldalidom, és még szarul is fog állni. De a hirdetés jó
talán itt ha még megvan : http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Sziasztok! SV-re hol lehet teli idomot venni?
bizonyára,csak még erre nem figyeltem fel eddig...
Egy alapos motormosas utan is ilyen az SV hutoje.
igen,szinte 100% h csak esöviz volt, mareggel jöttem melozni...elötte jópár percig járattam az udvaron,körbenéztem alaposan. nem volt sehol 1csepp viz sem...
szerencsére.
az,h lámpánál gőzölög,már megszoktam, szagos is olyankor...
de ez h csorog ki a radiátorbol a viz,eléggé meglepett,nem észleltem ezt még...pedig sokat mentem vele esöben.
tegnap elött volt 1éve,h hozzám került ez az sv.
Nagyon sok esovizet gyujt be a huto,ami oldaltamaszon kicsorog.
Nincs gond.Szokott sarkanykent gozologni is esomenetben.
remélem az utóbbi..
holnap kiderül,megyek reggel melozni,majd csekkolom.
Ma ugyanilyen sokkot kaptam, fedél alá tolva a motort csorgott a víz a hűtő bal alsó sarkánál. Én félbevágott PET palackot tettem alá, nem kóstoltam de átlátszó volt, nem fagyálló. Viszont órákkal később is vizes volt a hűtő. Kis terheléssel mentem vele, nem huzattam, de azt vártam volna, hogy a meleg hűtőből pikk-pakk kipárolog. Vagy két SV hűtőköre talpalt ma le, vagy minden a legnagyobb rendben... :D
ma reggel megtréfált az sv.:)

tegnap éjszakás voltam, este motorral mentem be melozni,faja idö volt.
éjjel megváltozott, 10óra óta esett az esö, reggel9kor jöttem haza, kb 20p alatt hazaértem, massziv esöben.
menet közben egyX éreztem,h vmi a bal térdemre pattant az elöttem menö autó kerekei alól.
itthon kapuban megálltam, oldalsztenderre állítva látom,h a hütöradiátor bal alsó sarkán vékony sugárban csorog le a viz ... megijedtem,h az a felpattanó vmi kilukasztotta a hütöradiátort és a hűtőviz folyik. motort azonnal leállítottam.
megtapintottam,h a csorgó lé sikamlós e, megizleltem,h édeskés e!? nemvolt. sima vízízű volt.
pár ora mulva ránéztem,kiegyenlitö tartály félig,radiátor sapkája alatt maxon van a zöld hűtőfolyadék.
a hűtö lamellái között viz volt. látszott feltünően. létezik,h olyan sok esövíz került bele,h sztenderre döntve több mp keresztül csorogjon ki onnan?????
Van Bontva Sv 1000.ha erdekel 703179083.udv Pali
valakinek eladó JÓ injektorai sv1000s-be ?
Ezt mondom... fureszlappal huzol bele egy nutot es egy csavarhuzoval meglazutod es vissza is tudod tenni. De ha ez nagy feladat akkor vidd el egy szerelohoz. Hetkozben megcsinalja es te hetvegen motorozhatsz, olajnak meg tokmindegy az az 1-2hét allas vagy 2-300km.
Sziasztok
Használ valaki Dunlop D222 gumit? Miért nem találok róla semmit?
én soroksáron lakom, itt tusok kettőt, az egyik a pitstop az ócsai uton...másik meg kint van dunaharasztiban...nem jut eszembe a neve most.
Két éve Gyálra vittem az Új Nívó 98 Kft-hez. Rendesek voltak és nem volt semmi gond a műszaki során. Most is rájuk gondoltam, de ha van egyéb javaslat, szívesen fogadom
ha megrendeled kb 3.napon már nálad is van a cucc...
Hálla égnek anyim még van hogy vegyek egyet csak joletvolna egyet gurulni a tél után.hamarjába megoldást kerestem ki lehet szedni csak mig nincs helyete nem akartam.köszönöm a hozászolást
hol akarod müszakiztatni?
Sziasztok! SV650s-hez gyári dobot keresek. Nem tud valaki jó áron eladót, vagy kölcsönbe néhány nap erejéig? Meghálálnám! Műszakira megy a paripa, ahhoz kellene. Budapesti vagyok, de Szeged-Székesfehérvár útvonal is jó lehet. Köszi!
Nem találtam meg, de nagy eséllyel nem lenne jó, ha tudsz vegyél tutit.
Szia Sanyi. Volt időd megnézni a lendkereket? Csak azért zavarlak mert Miskolcon lakom és holnap megyek Pestre ahol több bontóból is jelezték h van lendkerék ( bár adhatnák kissé olcsóbban is). Kérlek jelezz vissza. Köszi!
Ránéztem arra a szerencsétlen generátorfedélre.
Technikailag fel lehetne tölteni ott is.
Csakhogy,ott van a generátor tekercselés és a lendkerék.
Hogy közte el tud e illanni gyorsan az olaj vagy belenyomod és visszafolyik szétspriccelve mindent az kérdéses,nameg támaszon ál és gravitáció ellen kell betuszkolni a cuccot.
Szerintem hülyeség.
Az a rohadt csavar meg annyira kiáll még ha le van törve a füle is hogy simán le lehet egy csavarhúzóval és kalapáccsal kopogtatni és felesleges bántani a generátorfedélben a csavart.
No szóval minek csinálsz szopást ha nem kell?
értem,csak soha nem csiptem azokat akik fillérbaszok és okoskodnak is...vegyél egy kupakot 1800ért és minden oké...csavarhuzoval meg letudod utni régit...
ahhoz ész kellene!!!!