Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.Gumikerdes.
Gumicsere elott alok es erdekelne a velemenyetek,hatha mar hasznaltatok hasonlo gumikat :)
A kiszemeltek:Michelin pilot road2 es 3 a 4-es nekem tul vizes utra valo.
Pirelli diablo rosso barmelyik.
Pirelli angel gt-t ismerem az van a banditomon,nagyon jo nagyon tapad de iszonyat gyorsan kopik alattam :D
Michelin pilot power barmelyik.
Most egy metzeler sportec 2 van rajta,tapadasaval nem vagyok megelegedve.
Dunlop bridgestone szoba se johet,talan meg a continental contimotion...
Koszonom a valaszokat,szeles utat.
Géppel ütik át Suzukiban, csak elektronikusan van mondhatni lefojtva, gondolom egy 25 vagy 35KW-os változatod van.
sziasztok. k4es svnél tudja valaki hogy a fojtás hogy van benne, valamit ha már kivették(így vettem) visszarakni hogy lehet? köszi
Szia.Van újszerű gyári bontott, beszerelési garival.Ha érdekel 703179083.udv Pali
Szia.Van mindketto.Ha erdekel 70/3179083.udv Pali
Igen.
Na azthiszem megtaláltam, erre gondoltál, ugye?
https://www.louis.eu/artikel/t...

Valahogy így nézne ki:
Dehogynem, V2 vagy mi...
Kezdem megszokni az óra hiányát.
Krómos kerek óra, az sv nem csopper :D
Ez jobban néz ki, nekem is jobban tetszene ha nem lenne alapból a gépen digi.
Mondjuk digitális óra ? :D
Lehet kapni hasonló órát amit a villahíd közepére a takaró helyére lehet tenni. A lajosban láttam régebben, én is agyaltam rajta amíg ilyen gépem volt, de addig vívódtam míg lecserélődött a gép aminek van beépített.
Sziasztok,
szerintetek hogyan lehetne normálisan kinéző, nem gányolt módon órát szerelni első generációs, fejidomos SV-re? A kormánycsőre szerelhető megoldás értelemszerűen nem játszik, mivel nincs hozzá szabad csőfelület. Egy Youtube-os videón láttam fékolajtartály csavarjához rögzített megoldást, eddig ez tűnik a leg vállalhatóbb kivitelnek.
Van bárkinek bármi más ötlete/megoldása?
Sziasztok! 2000 es sv 650 hez keresek kipufogót. Gyári és sport is érdekel. Ha valakinek lenne eladó,ne tartsa magában. Köszönöm! toti0327@gmail.com
Sziasztok!
Sv650s-hez milyen oldal idom szerelhető fel? (pl.: GSX-R 600 oldal idom jó Sv650-re)
Válaszokat előre is köszönöm :)
Sziasztok!
Valaki tapasztalt már olyat, hogy mikor ráadta a gyújtást és minden lámpa folyamatosan világított ide értve a távolsági és az indexek de folyamatosan lekapcsolhatatlanul, de attól minden működött és nem jelzett hibát meg semmit. Levettem az akku sarut meg az ecut meg végignéztem a biztosítékokat,aztán összedugtam mindent és miután ráindítóztam és beindult megszűnt a probléma. Esőben nem mentem meg semmi ilyesmi hogy érhette volna valami, és minden működött csak épp úgy világított a motor mint egy karácsonyfa.
Ha valakinek van valami tippe, hogy mi okozhatta azt megköszönöm!
Üdv, Viktor!
biztos hogy a tárcsa üt? én jártam ugy hogy a felni kapott kátyut és csak fékezéskor ütött (fékezéskor összeül a gumi,lecsökken a rugalmassága igy átviszi a felni ütését,normál esetben meg még simán elnyeli)
...venni kell tölem emelőt (első+hátsó=18) feltenni,megnézni hogy mi üt:-)
de ha komoly gumishoz elviszed(fekti,sárkány testvérek...) az a legkényelmesebb
jofogason hirdet valaki
Ez igaz......
de ha üt akkor ingadozik a fékerő és annak is van tűrése. nekem is ez volt az sv-n, elég sokat játszottak vele mire belefért a tartományba.
Érdekes, nemrég voltam műszakin ahol előre mondtam a jóembernek, hogy lehet, hogy ütni fog mert hát üt....erre azt mondta, hogy az nem érdekes, a fékerőt nézik, az ütés szinte kimutathatatlan (nem kamu hanem rendes vizsgabázison voltam ahol mindent néztek és semmi plusz lé meg ilyenek nem játszottak).......ebből azt vettem le, hogy ezzel szeretnének lehúzni....
Sziasztok,
Tudnátok abban segíteni, abban hogy honnan lehetne olcsón első éktárcsát szerezni sv 650 n 2003-as motorra? Mert az enémen sajnos üt és nem engedik át műszakin. Bontottat érdemes venni? Köszönöm
majd legközelebb
Elég hulladék időt ígérnek májusra, úgy fest maradnak az egynaposok júliusig.