Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az új vagy a régi?
Akinek van kis esze, a dl1000 az utolsó motor amit megvesz :D
Miért ragaszkodsz az újhoz? (na jó, nem rossz dolog először belefingani az ülésbe) Épp most láttam 1 DL1000-et 1 guriga körül és nem lenne hiteled.
Ehh,én ilyenekkel álmodom.
így felszerelve jöhetne is a csőrikét meg szerintem pont eltalálták rajta
ha annyi pénzem lenne akkor a dl1000xt lenne 3,8-ért, az már fordított telós stb.
Ahham,tuti csőrikén szocializálódtál.
Néztem a Crossrunnert és az tetszene csak kissé drága, vazz 4.1 milla.
Ne is reméld.
most miért, alig van benne sárga, de az arany kerekek szerintem nagyon jól néznek ki

http://www.mcnews.com.au/wp-co...
szombat 14:30, azt a napot beszéltük meg úgyhogy pont jól jön ki, remélem nem fog esni az eső
köszi az ötletet, az már túl nagy, nehéz és drága, ráadásul nem is tetszik
Melyik napon?
Jah és a DL-t nemerészeld sárgában.............mivagyte citrom?
Vagy ikarusz busz.
Hozzácsapnám a yamahának a 700-as túristajárgányát.
Hasonló teljesítmény,két henger stb,meg a versys 650-et.
Ebből már lehet iletet meríteni mellik jön be.

Vagy van egy patent CBR-em.
Ha már hitel, akkor ne kispályázz! Africa Twin!
mint szabad ember, rám jött a motor vásárolhatnék az új 2017-es DL650XT az ami nagyon tetszik sárgában, hitellel el is tudnám hozni szerintem. jövő hétvégén megyek tesztvezetni, de ha van esetleg jobb ötlete valakinek hogy mit érdemes még megnézni, szívesen veszem, hajrá
Jóaz,legalább nem kell a fagyizó előtt bíbelődni az oldaltámasszal,csak megállok és ráugrok a készletre.
kocka is sarkos...
Kockásra. Ha annyi az előírt nyomaték akkor annyi nem több. Persze, hogy puhának tűnik a meghúzása nem is kell több. Anno 620nál 72Nm volt a mostaninál meg 83Nm a hátsó tengelycsavar. Gombás defektduót nálunk 5ccázér csinálják.
megcsinálták 2ezerért...gombával...még ezt a szezont kibirja a gumi,kezd már középen sarkosra kopni.
nehezen tudtam most beállitani a láncfeszességet (2.5cm) meg a párhuzamot...a tengely anyája alatt mindig elforgott az a rovátkás villás alátét...össze is karcoltam a lengövilát,mert nem passzol,lötyög a tengelyen...
meghuztam az anyát az elöirt 100nm nyomatékkal...nagyon kevésnek tünt...pedig a 100 az annyi,ellenöriztem 2féle kulccsal is (aldis meg egy kintony).
remélem nem húzza elöre a lánc egy dinamikusabb gyorsulásnál?!
Igen, már az előbbi.
Ha a közepétől nem messze van akkor javítható, csináltam párat, a kukac is jó belem persze ha már lefutott akkor nincs értelme költeni rá.
Azt nem tudom hogy magasabb e, de nem egyforma. Egyik lehet előrébb vagy hátrább van mint a másiké. Szerintem az S hasalósabb fekvése miatt az magasabb lehet.
motor hátsógumiban 3mm átm szög...0ra leeresztett tegnap este óta. gumi kuka,nemhiszem h javittatom...nem is javitják...
holnap veszek uj gumit...