Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszönöm megnézem!
köszi, ha esetleg úgy alakul hogy lesz motorozás szólj rám és megyek
valóban, öregszünk vazze
veje az nem sógora...
Valakit nem érdekel 1 pár oldalidom meg 1 pár gyári kipufogó?
Bármikor aktuális.
Mt07-et probaltam,finoman es jol megy,javaslom ebbol a Tracert tesztelni.
Sziasztok
Keresek SV1000- hez generátort esetleg ha valakinek van v tudja hol tudnék venni szóljon letszi köszi
Ahhoz nem kell indok.
a DL-t igen. a hondát még nem, Sanyi sógor jelöltje felajánlotta hogy kipróbálhatom, de akkor is az ügyvédnél kellett ülnöm estig de ha aktuális lesz ki szeretném azért próbálni mielőtt veszek. tudom hogy harmatos az Nc de legalább lesz indokom hogy miért megyek szarul
Probaltad valamelyiket?
Az ügyvédeket el lehet ásni,legalább kevesebb sittet kell a gödörbe lapátolni.
sajnos el kellett engednem erre az évre. az ügyvédek elvitték a suskát, a maradékból meg nekiálltam lakást felújítani. meg motorokból is csak az újak tetszenek, vagy a DL 2017-től, vagy az NC750X 2016-tól, azok meg még drágák. megvárom a telet hátha felbukkan valamelyik az új árától olcsóbban, ha nem akkor majd tavasszal nézek újra valamit.
Mikor azt gondolod,hogy most mar azert dontesz eleg melyen,akkor lazits a kezeden meg a kormany fogason es hagyjad a motort,hogy magatol guruljon,ne felj,a gumi tudja amit kell,gazadasra meg ugyis felall a motor fuggobe. Kivalo gyakorloterep egy elhagyott erdes aszfaltu parkolo.
Hogy allsz a motor projektel?
Így jobb lesz a link talán: http://www.somogyimotorosok.hu/index.php/2017/07/10/vartura-2017-julius-29/
Holnap jön valaki Vártúrára? http://www.motorozz.hu/forum/1057
A majré csík azért jó ha van, mert amikor a gumi többi része lekopik ott még mindig tapadni fog
Viccet félre téve, azért nem közútra való a koptatás.
Mondjuk az ering közelebb van.
az nagyon durva pálya, nekem ott még a dekli is kopott
Aki tud,de a majre lekoptatasahoz nem kell nagy tudás,csak egy jó szerpentin.
Nekem is simán megvan,és erolkodsz sem kell.Egy jó fagyizos tempó elég.
Hát aki tud motorozni biztos lekoptatja az egészet, nálam ez a 10 év rutin még nem tart ott, főleg hogy csak 3 éve van 250-esnél nagyobb gépem
ÁÁÁ szerintem attól én besz@ribb vagyok. Jobban féltem a rongyos motorom épségét .
Dehogynem, eccer nálunk alszol és kimegyünk kakucsra (most ott lakok mellette) és akkor a felnid is kopni fog.
Pedig lehetne.