Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

A képen látható"6"-os tömítést(hátsó könyök) kell cserélnem,mert kiégett. Cserélt már valaki? le kell szedni a hengerről is a rendszert, vagy elég csak az "5"-t meglazítani és széthúzni?
Sziasztok!

Nincs véletlenül 2 első lábtartója valakinek?
Csak a fülek kellenek a konzol nem.
na végül egy 3.verzió lesz. ma kapok kölcsön egy ilyen szerszámot.
ma du v holnap regg.nekifogunk a munkának.
ezt már mutattad, fasza. én nemtudok ilyet csinálni...
esztergán is 18éve dolgoztam utoljára.
Mondhatom hova postázd ? :D
olvass vissza pár oldalt!!
értem,köszi
Szia! Nem, amit én adok az az ülés alatt van és nem látható.
Udv
Sv 650 hez keresek sportkipufogot jo aron!
Ha valakinek van ne tartsa magaba!!!
Koszonom
tegnap este 20.49kor posztolt ocsesz kolega, ö használta már. irj rá.
én nembiztos h ezt a lincost veszem,mert szombat reggelre kell a szerszám, debrecenböl nem ér ide.
kolegám ma du megy debibe,ha tud ujenni,akkor hozatok vele. ha nem,akkor a másik általam linkeltet veszem meg...amugy bárdiban is van afam meg szakálmetálnál is.
Ha ezt megvetted, kipróbáltad, írd már le a tapasztalatot. Ennyi pénzért én is veszek, elfér a polcon. Egyelőre láncot nem kell cseréljek egyik motoron sem. Mind a kettő gyári szett, egyikben 11ezer a másikban 30ezer van. A 30ezres kezd néha akadni de ezen hatalmasat fog segíteni ha felkerül az olajzó.
ugyvan...erre én is rájöttem...szinte alap tudással megoldhato normálisan.
a mazda fórumon van egy érdi srác,aki felcsapott önjelölt szerelőnek! de csak olajcserét,fékcserét,futomü javitást vállal. mazda2,3,5,6.
ezek könnyen javithato jármüvek, oda lehet férni könnyen mindenhez. 1 célszerszám jó mind a 4 auto hátsó fékének javitásához.
könnyü zsebpénz lehetöség. ha lenne időm,belefognék én is...
na,ez az embör 8e ft dolgozik per óra.
ő maga mondta,h egy szettcsere fix 8ezret kér és 1-1.5órát vesz igénybe a munka.
vagyis vagy 8e(1óra) vagy 5.333ft(1.5óra) az óradíja!
na most nekünk 3motor lánccseréje van tervben...vagyis az 24e ft...tehát jobban járunk ha magunknak csináljuk és veszünk egy nittelő szerszámot. jut idö alaposan takaritgatni, lehet sörözgetni a munka elején. meg dumálgatni. jobb ugy dolgozni.
egy fórumtársunk ezt ajánlotta...ilyet pl 1 lánccsere munkadijábol kapunk...
http://www.lincos.eu/hu/specia...

jut eszembe, a láncot mind1 h hogy rakom fel vagy van vmi elöirás,jelzés rajta,ami mutatja h minek hogy kell kinézni??
Olajcsere, láncszett csere. Ez a kettő s legjobb pénz, jóformán minimális szerszámmal, szaktudással magas óradíj...
5-6 rugó körül.
itt a környékbeli szerelö is 8e ft csinálja a komplett szettcserét...aztmondta kb1-1.5ó alatt végez vele...
Saccra 5-10 koze tennem.
Sok melot megoldok magam de ennyire specializalt 5-8 evente kello szerszamert sajnalnak kiadni penzt,foleg hogy ennyi ido alatt tuti elhagynam.
ez is megérthetö...
de én szeretem magamnak megcsinálni az ilyen dolgokat..
no meg most eleve van 3motor,amin 7végén láncot kéne cserélni.

van itt nem messze egy szerelö,aki állitolag jol dolgozik...nem is érne rá csak jövö kedden.
egy ilyen lánc meg fogaskerékpár cserének milyen ára van kb? házi,maszek szervizre gondoltam...nem szakszervizre,mert azt már tudom,h horror
melyiket? betudnád linkelni?
En eddig 2x csereltem lancot motoron 8 ev alatt.
Szerelovel mindketszer,talan ennyi ido alatt ha 10 rugoba kerult sokat mondok,es nem taperoltam piszkos-zsiros lancokat.
Én a Lincostól rendeltem tavaly,ha jól emlékszem 12K volt,2 láncot cseréltem eddig vele és semmi baja.
szar volt a netem...de valamiért nemadja be a linket...
ha más nem,holnap veszek egy ilyet.
de még keresgélek...hátha...
Nem véletlen....ez amúgy jó.
na,nem küldi el...
http://motoralkatresz.eu/termekek/Craft_Meyer_Rothewald/lanc_szerelo_szerszam_Rothewald/