Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jah,tényleg..
ezügyben reklámozta magát itt vki pár honapja!! emléxem.
Itthon is csinálják,nem kell sokat visszaolvasni,pár oldal.
elküldöd németbe v angliába és rendbevágják jópénzért!!!
Sv1000 kopogó kuplung kosarára milyen javitási modszerek vannak?
Ha esetleg ez segít,az egész úgy kezdődött,hogy a markolat fűtést próbàltam életre kelteni.Már bent volt,de nem működött,szét voltak húzva a vezetékei.Aztán a nagy lendületben körülnéztem 1-2csatit, kontakt sprayvel befujkàltam,ill a biztiket is kivettem,de az akksit nem kötöttem le.(sajnos)szóval ennyi kb
Köszönöm,a tps mit takar?
A tps rossz helyen van ez biztos, csattintgasd meg a gázkart és utána is nézd meg.

Nekem most fejből a c24-25 azok a gyujtotrafo 1-2es henger de ez nem biztos, valaki hamarosan biztos megnezi egy konyvben
Volt egy kis időm,megnéztem,ezt adta ki
Valaki megtudja ezt fejteni?
Előre is köszi.
Köszi skacok,hétvégèn nekiugrok,aztán meglátjuk.
a könyv üza befecsk rendszerhibát ir ki...
vidd el szervizbe'
uh,látásból én is ismertem...
nincs faszbukom,de páromnak átküldve a linket ő megmutatta...
régen a srácnak is gs500 volt ha jolemléxem...kb 5-6éve.
nyugodjon békében...sok erőt a családnak...
tiszafüredi srác volt, itt egy fórumtársunk haverja.
Gyújtás elég, illetve indítsd el és a c előtt lesz egy vizszintes vonalk, az kozepen kell legyen, a tps-t mutatja. Azt nem tudom hogy torlodik.
Fú bazki,ezt kibogozni...
De megoldom.Van mellette egy fekete csati is,azon műanyag vakdugó van.A fehéten amit te mondtál gumisapka UP felitattal.
Kérdés:gyújtáson elég összezárni,vagy járjon a motor?
Ill ,ha megvan amit kiír,akkor magátol törlödok a hibakód?
Ha fuggolegesen tartod acsatit, hogy egymas felett 3-3pinlegyen, akkor a szélsőjet amelyikegymás mellett van. Van kettő egymás mellett, aztán kozvetlen alatta az egyik oldalon es a masik olalon a masik szelen, a szelso kettot kell ami egymas mellett van.
Köszi,megvan a csati.Azt pontosan nem tudod melyik szálakat kell összezárni?mert nem akarok hazavágni semmit
faxom ebbe a motor mizériába majd megyek a Skodával és kihajolok az oldalablakon mint Ace Ventura
Ez így csak hogy hiba van. Az ules alatt kell legyen valahol egy fehér csati, vakdugóval. Abbanrövidre kell zárni 2szálat és ugy kiírja pontosan a hibakódot.
Helló!
Tudnátok segíteni, mit takarhat ez a hibakód?
A tank alatt a kábeleket átnéztem,ill a biztosítékokat.
Tudna valaki segíteni?
Furahang Úr.
Versys.....
Hát akkor passz. Kovács László egyébként.
Én ezt nem látom, nem faszbúkozom és ez zártnak tűnik vagy mi, nem értek hozzá.