Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Inkább akkor szarisnyán.
Taknyos ruhazsepin átcsurgatva, Vagy hogy kell elképzelni,
Ne basszáki!
Őőőőő azért a mostani kedvencem a hűtőfolyadék leszűrése és visszaöntése.
Persze, kivéve ha mélyvízbe megy és hülyeségeket szajkóz. De elismerem, szerelőnek lehet jó. Ha székesfehérvár közelében laksz akkor ajánlom inkább Pácser Lacit.
Vannak azért érdekességek a mondókájában, legalábbis számomra volt pár újdonság. SV-t nem nagyon látni nála. Amúgy a Banditot sem szidta, valamelyik nap volt egy 1200-es :D
Ha a főműsoridőben minden halalszar csak a legolajos nem műsor tetszik akkor tényleg.
Menj fel a facebookra és keresd meg Taschner garázst! Vedd fel vele a kapcsolatot szerintem nem fogod megbánni. Ja és kérj videót a szerelésről :-)
Amúgy itt a link hogy ne kelljen keresni: https://www.facebook.com/Tasch...
Köszi. Ha hagy a család, nekiesek. Amikor megvettem egyből mentem a szerelőhöz egy csomó apróság miatt. Miveel kértem, a "szakember" elméletileg ezeket is végignézte és mondta hogy ok. Bár csökken a belé vetett bizalmam. Egy szemmel hosszabbra hagyta az új láncot, eltört egy műanyag kacatot amit utána nem tartott eléggé a pillanatragasztó, én cseréltem ki. A tank csavarjait nem húzta meg, majdnem elhagytam mire hazaértem, stb. Apropó, egy derék szerelőt nem tud valaki?
Nem, a teleszkop nem mindegy mennyire van becsuszva, ennél a méretnél.
Szedd ki a telószárakat, a papucs alját fogd be műanyagpofával satuba és a krómszárat kezd forgatni, ha tudsz tegyél mellé valami fixet, nekem nagy satupadom van így egy derekszöget raktam oda, tökéletesen kiadja ha ferde a krómszár. Ha mind a kettő tökéletesen egyenes akkor az egyiket tedd be a helyére, húzd le. A felső villahídba tökéletesen pontosan kell becsússzon. Na ha lehúztad akkor tolod be a másikat is, ha pontosan a helyére megy az is akkor jó az eleje. Ha félre megy akkor görbe a tengely.
Ha tuti minden és mégis be akar esni a kanyarba akkor nézz egyenesfutást.
Csak egyik oldalra akar beesni vagy mindkét oldalra ? Ha csak egyik oldalra akkor ferde a kerék, valószínüleg a hátsó.
Az "összeül" kb azt jelenti hogy a kormánycsapágy, teló kopik? Gondolom azért ezt nem nagyon érezni menet közben. Ráadásul, ha jól gondolom, olyankor nő az utánfutás amitől stabilabbnak kéne lennie... A teló és villlahíd rendben van. Az a bajom a géppel, hogy kanyarban szeretne picit befelé dőlni. Ezt a "picit" nem tudom hogy belefér e a normális viselkedésbe vagy nem. Volt olyan motorom ami kapott egy nagyot elölről, és új telókkal, villahíddal se lett jó. Nem húzott félre, de kanyarban mindig le akart feküdni és iszonyat instabil volt. Kb ez az élmény van most is kicsit lájtosabban. Gumi új, kormánycsapágy új... Visszasírom a régi vfr-t.
Nem ér semmit ez a távolság, kicsit összeül a motor és máris drasztikusan változik.
A telószárakat nagyon egyszerűen tudod ellenőrizni, hogy görbék vagy sem, utána meg a villahidat is. Váz nem jellemző hogy elmenne.
de f@szul írtam ezt... szóval: ha van 2004-2007 közti sv650-ed, akkor légyszi mérd le rajta a két berajzolt nyíl hosszát. Érdekel, hogy az enyém görbe é.
Segítséget kérek: vettem egy 2006-os sv650-et, és gyanús, hogy törve volt, azután szépen rendbe lett rakva... kivéve az utánfutást. Tudna valaki mérni nekem kettőt a saját motorján? Ha jól tudom 2004-2007 közti gépeknél ez a távolság ugyanakkora kell legyen. Én a csavar közepétől tengelyközépig mértem. Köszi.
suzuki sv650 99,suzuki sv650 05 alkatrészei eladók 06704275150
Eladó tank kapaszkodó, ezekre a típusokra passzol:
2013-2015 GW250
2004-2016 GSXR 1000
2009 2014 2015 GLADIUS SFV650
2015-2016 GSX-S750
2008 2009 GSX650F
2007-2016 Bandit GSF1250 / GSF1250S / GSF1250FA / GSF1250SA
2012-2015 V-STROM DL650
2005- 2009 BANDIT GSF650
2014-2015 V-STROM DL1000
2003-2007 SV1000 2003-09 SV650/SV650S
nézd már meg az elözményeket. nem neked írt!!
Szia mennyi lenne ? és milyen tipus ? Fotókat tudsz küldeni ?
Van
70/6321-829
mije??
Sziasztok Keresek jó áron. SV 650 sportoltja lenne esteleg valakinek :)
jófogás
:-)))))))))))) lehet hogy jobban fizetne mint a motoremelő gyártás
falubeli druszámat ismerem,pár évvel fiatalabb,vittem már neki hozzám kézbesitett levelét :-)
jofogásom most műxik,van honlapom is az viszont nagyon nem (kéne keresnem vki aki lelket lehel bele)
de ha itt ir vki privátot arra is válaszolok
Sziasztok! SV 650 n 2005, első villaszárakat keresek akinek van eladó kérem jelezze..
Vagy a viktor71@freemail.hu