Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Régi vagy a mostani új?
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne ,hogy a Suzuki SV 650 S vagy N motorokon a digitális kijelzőn át lehet e váltani arra,hogy a fokozatot is mutassa? Köszi előre is!
Sziasztok! Suzuki SV 650 S vagy N motort vennék kezdő motoros vagyok! Vizsgát is ezzel tenném! Kérdésem, hogy azoknál amelyeknél fordulatszámérő alatta digitális kijelző van, valóban lehet a jobb oldali gombbal változtatni,hogy miket mutasson? Főként az érdekel, hogy valóban be lehet e állítani ,hogy a fokozatokat is mutassa? Egyik videóban egy srác megcsinálta, csak nem tudom milyen évjárat! Választ előre is köszi!
megoldottam,thanx
Le kell húzni a csöveket, a kiegyenlító tartályét is!
hideg motornál k6 svböl hogy tudom leengedni mind a (majdnem)2L hütöfolyadékot? beinditani,felmelegiteni nem áll módomban.
vizpumpa csavar kivesz, akkor lecsorog a nagyrésze,ami a termosztáton kivűl van? radiátoron nem találok leeresztő csapot.
thanx
Nem olyan régóta nézem, talán 1-1,5 hónapja, de ezzel nem találkoztam. Jó kis sztori lehetett...
Valami nemnormális csapágyasra hajtotta,majd mikor észrevette ment még vele egy laza 60-sat hazáig,kiolvadt a középső hajtókar csapágy.
Nekem karbis még az SV szóval témánál vagyunk :D
hayabusás részt nem láttam, mi volt?
Csak a teljesen laikusoknak mutat istenként.
Egy dologban nagyon jó.
Ez a karburátor.Az pro teljesen.
A többi körítés alapszintű karantartás,némi blokk munka szét-össze mint a hayabusánál de ott meg látszott hogy remeg a térd.
Nem baj, lényeg hogy van videó, tudok mit nézni esténként. Legalább gyakorlatban, a valóságban is látom a dolgokat nem csak a service manualban.
hasizmot gyúrjá magadnak...
Szia. Szerviz manual ezt írja: szívó: 0,10-0,20mm, kipuff: 0,20-0,30mm
Üdv! 650es karbisnál mekkorára szokás/kell rakni a szelep hézagokat? Illetve egyformára mindkét henger vagy hátsóé lehet kicsit nagyobb?
Abban sem értem mi volt a különleges. Elment a gyertyahézag, muszáj volt leszedni, leszedte és látta azt amit mindenki látna, kicserélte és jó lett.
Lehet egy olyan embernek aki eddig nem talált normális szerelőt csak kókánymestert annak nagy ember ő.
Azt mindjuk en sem ertettem hogyan lehet fesziteni a vez lancon. Ha megnyult ugy tudom cserelni illik. Persze csak akkor ha a feszito jo. Van par dolog amit valoban nem igy kene csinalnia. De van par erdekesseg is mint pl mikor a 750-es gixer hengerfejet csinalta.
Szia sv650 tank és hasizom mennyi lenne ?
Sziasztok lenne valakinek SV 650 2003 évjárat
Fekete üzemanyag tartják eladó ? Milyen árban mennek ezek tudja valaki ?
Szerintem többször leírtuk már hogy tök felesleges az iridium ha a könyve nem azt írja.
Tasner mester ugyan... utánégető azt se tudja hogy működik, megszűri a fagyállót, azt mondja feszített a vezlancon aztan az osszes hulye azt hajtogatja facebookon hogy az automata fesziton kell fesziteni ha lóg a lanc... azt ki kell cserélni.
Ekkora hatalmas nagy szerelő mester és a videóban mondja hogy hívja fel a tulaj meg el lehet vinni a motort. Nincs pénz a telefonján vagy ekkora zsidó hogy sajnálja a 30forintot egy telefonra?!
Upsz! Melyik volt a zsepis?
Úgy voltam vele volt rá pénz, ezért nem számított hogy 1000 vagy 4000 Ft 1db gyertya, úgyis csak kettő kell bele. De következő tuti nem lesz az. Olajjal nincs kényeztetve, motul 5100. Kocsiban cseréltem tavasszal gyertyát 60e km a periódus, kb annyit is mentem talán 1-200 km-el többet. De ott eléggé érett volt a csere, elektróda elfogyott már, bár nem vettem észre menet közben semmit belőle, fogyasztás, teljesítmény nem változott.
Régóta köztudott hogy karbisba pénzkidobás az iridium,pont mint a motul 300v meg a többi hülyeség.
A narancs gyári gyertyai cr9eix azok ilyenek 20000 enkent cseréltem,mert a konyv írta de feleslegesen,szemre nem volt rossz.
Van egy kalappal.
De azért a Hondaba csak kajtattam densot.
Igazából a könyv specifikációt okos emberek írták,sima juzer ne írja felül gondolomra.
Az utóbbi videói után pl azon gondolkodtam hogy kiszedjem e az irridiumos gyertyákat és cseréljem e simára. De lehet tavasszal tartok egy szelephézag ellenőrzést és akkor megnézem a gyertyaképet. Mondjuk most kicsit kormos a kipuffom is, szóval lehet karbit is kéne hangolni...
Persze,jó a műsor.
De látom azért nézed rendszeresen a videókat :D