Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

okay
szólj ha már nem aktuális a cucc mert már beütemeztem a következő 5 évre
majdnem én is....
majd megbeszeljuk.
Nekem sikerülne bármikor szerintem.
Ha sikerulne levizsgaztatni a hondat barmikor viheted barhova.
Jó is meg nem is, egy darabig nem lesz motor, másra kell a lé.
De ez jó hír nem? Végülis el akartad adni A kolléga vette meg aki kérdezte? Jöhet akkor helyette egy Triumph Neked is
No, motortalan lettem.
ne viccelj!!! nem igérted meg!!!
várom türelmesen...nem adtam még fel
én évek óta ígérgetek neki egy lámpa kapcsoló bigyót, de szerintem már feladta. pedig relét már rendeltem hozzá
nembaj,thanx. ez igy a legjobb megoldás... 5p alatt megvolt és bármikor bonthato 10mp alatt.
ez az én saram, elfelejtettem megnézni. bocs.
mi végül a hátso helyzetjelzö ledsorpár vezetékéröl kaptuk le az áramot(piros+), a fekete(-) meg ment vissza az aksi negativjára. igy már tényleg csak akkor kap áramot az usb töltöfej,ha van gyujtás.
mi végül a hátso helyzetjelzö ledsorpár vezetékéröl kaptuk le az áramot(piros+), a fekete(-) meg ment vissza az aksi negativjára. igy már tényleg csak akkor kap áramot az usb töltöfej,ha van gyujtás.
Nem titkolom. Túrakormány, 2. tulaj, elvileg valós km ha csak nem az előttem lévőnél variáltak vele, de nem valószínű mert 8 éve az enyém és 19000-rel vettem, mükszik minden rajta nekem nem volt bajom vele: http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/sv_1000_s/suzuki_sv_1000_s-13214659
Azért ha nem titok dobj egy linket,hátha megálmodom a frankót.
Poénosabbnak érzem a kis 600 as gépeket,igaz eddig csak egy ezressel mentem még. Nem néztem még külföldön,bár ilyen valutaárfolyamok mellett most nem lehet akkora biznisz. A legrosszabb rész ez a várakozás :S
Jogos, az nekem is bejön.
160-as gumi?
Egy kipufogo?
Miért pont kicsit? monjuk az enyémnél van szebb az tény viszont annyiba is kerül. Kint nem nézted? Ott talán van olyan ami tetszene.
Köszi,de mindenképpen kicsit és injektorosat keresek.
Viszont elég ratyi a kínálat
Nagy van és jelenleg igen olcsón.
Valakinek nem lesz eladó normális kis sv je? Naked verzió is érdekel vagy túrakormányos S.
Egy segítőkèsz nagyon jó "gyerek" vagy Sanya!