Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Illetve 110 szemű kell az N-shez ha minden igaz.
De ilyet néztem itt is csak itt olcsóbb: https://motoralkatresz.eu/termekek/DID/525ZVMX_110_szemu_lanc/
ez nem jo neked??
Semmi gond csak hát ahogy írod sv blokkos és itt a többségnek sv-je van bár ha szeretnének még egyet akkor ....
Sziasztok,

Bocs, hogy ide írok, de mégis csak SV650 blokk van benne :)
Eladó a Raptorom ha érdekelne valakit.
Köszi! Egyenlőre még nem veszek, majd amikor már fel kéne tenni az új láncot :D Addig meg körbe érdeklődőm a környéken lévő szervizeket mennyiért raknák fel.
multkor a lincosnál akciós volt a nittelő 8000ft.
szerszámkell webshopék meg kingtony cuccokat akciózzák most.
Néztem már korábban, kb mint egy bicikli lánc nittelő csak kicsit nagyobb :D
Ja, az jó ár egy nittelőért viszont nézzétek meg videón a használatát amúgy nem túl bonyolult csak érdemes ránézni.
Köszi a felajánlást! Mivel 2 motorunk van, s ha itt a környéken 10 alatt nem csinálják meg, akkor veszünk szerszámot. 16-18ért láttam már, így két motorra megéri majd :D
7-től a csillagos ég........ha erre jársz véletlenül (mondjuk a benya több lenne ) megoldjuk ingyé.....
Akkor majd cserélem ha oda érek. Kb mennyiért szoktak láncot cserélni árban?
Amúgy ma húztam rajta. Nem azt mondom hogy a legjobb de még pár ezer km-t talán kibír.
Ez kezdo capas.
Azért ezt jobban megnézném, attól, hogy mág noncs hegye homprúnak tűnik kissé.
Mert kicsi 16-os még igen de a 17esek már nem annyira capásodnak.
Soha nem feszítem túl, valamiért mindig hamar cápafogas lesz a kislánckerekem...
De miért? Túl volt feszítve esetleg a láncod?
Nemrég volt lánc takarítás akkor fényképeztem, így néz ki az első:
Hátsóról majd holnap teszek fel képet.
Nekem meg pont fordított az eddigi tapasztalatom akár a kis 125-össel, akár a GS-sel: DID lánc életartama alatt 2 első lánckereket is elfogyasztok. A hátsón nem szokott komolyabb kopásnyom lenni, de azért lánccal együtt cserélem. Elöl meg félidőben is.
Valami 29e nel csereltem,semennyi kopas nem latszott.Mar a lanc osszevissza allt.
A masiknal 48e nel de ott se volt capas.
Még teljesen jó állapotban vannak a fogaskerekek, nincs kihegyesedve. Ezért is kérdeztem hogy kell e cserélni őket. Holnap majd fényképezek s megnézitek, hogy szerintetek milyen állapotban van.
Nem akartam elso lenni az eretnek gondolattal.
Én magamnak nem cserélek kereket sőt egyre kevesebben kérik, a hátsó kibír 2-3 láncot, az első hamarabb szokott cápásodni, így az általában a 2. láncnál cserélődik. Nézd meg, hogy cápafogasak-e a kerekek és döntsd, hogy cseréled vagy nem.
szia. új hírdetés van a jófogáson : https://auto.jofogas.hu/borsod_abauj_zemplen/Suzuki_SV_650_Hatso_doboztarto_konzol_elado__79773945.htm
Aha, én voltam.