Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze nem volt komoly, de sajna sokan így tesznek, tisztelet a kivételeknek.
Az nem sokat ér viszont azt nem mondtam, hogy átverősen kell eladni, el lehet mondani a gondot és annyival olcsóbban elsütni.
Mehet bele az STP oszt 30ezer km-el meg eladni!
Szerintem nem éri meg beleugrani egy felújításba mert olyankor mindig előjön, hogy még ezt is meg azt is ki kéne cserélni ha már szét lett szedve és hamar el lehet érni a komplett motor árát, de még ha csak azt is veszed meg amit nagyon kéne akkor is bőven 100 fölé fogsz jutni pillanatok alatt, blokkot nem tudom mennyiért kapni, de az is lutri. Ha van egy kis plusz lé akkor javítgatás helyet eladás és egy fiatalabb vásárlása néha jobb.
Sziasztok!van egy K1 sv 650em. Erő hiányos, 10-11 bar kompresszió végnyomással mindkét hengerben (alsó limiten van), indításkor füstöl, és alapjáraton már egy hengerezik. Ugorjak bele egy blokk felujításba, kockáztatva azt hogy a főtengely jó...? vagy blokkcsere? Nehéz döntés. Injektoros blokkot bele lehet pattintatni, karbira ötvözve? Azt többet találok bontottat. Minden építő jellegű kritikát, ajánlást, ajánlatot nagyon szívesen fogadok. Régóta húzom az ügyet, meg szeretném oldani. Köszönöm, Norbert
nem volt tul nagy ördöngősség megcsinálni.
simogatással takaritással együtt 5órába telt.
én is ugyérzem. akkor a 70ezres ajánlatot nem csak én érzem tulzásnak ezexerint...
Akkor csak jót mondtam, a munkadíj kb 15-25 lehet ígí összevonva a kettőt.
na ezt jól megmondtad fater.:)
már van 70e meg egy 58ezres ajánlat.
lehet nekifogok magam megcsinálni.
az anyagot hozzá(1l 10w olaj, 2szimering+porvédö - 1pár koyo 32006jr kormánycsapágy) 13-16ért kapnám meg.
45-55 között estleg több vagy kevesebb.
kb mennyibe fog kerülni 650hez egy kormánycsapágy csere ill teloolaj+szimering+porvédő csere.
semmit nem viszek,szerelő ad mindent+munkadija?!
köszi
ebc-vel nem is volna bajom. a betétek is azok.
nem ismerem ezt a newfren márkát...
milyen?
bárdinál van kedvezmény, ott akarnám elintézni a bulit.
Ajajj Rudi, hát nem megmondták hogy ezek mind szarok és a bontott a tuti, felnivel együtt
145 eur per darab ártól kezdődik (EBC).. aztán TRW 154 eur, NG Brake Disc 166 eur, Alpha Technik 175 eur.. Van még Ferodo és Brembo is...
A Newfren 59/db az unixéknál, ha van ismerősöd akivel le tudtok akasztani valami jó kedvezményt akkor még olcsóbb.
semmi extra elvárás.
márkát nemtom mi volna jo.
a gyári 88.000 per db.
Elvárások? márka, összeg?
nem köszi, újat szeretnénk...
Van két bontott tárcsám ha kell, elég kopottasak, 68e km. van bennük de nem "ütnek". Jelképes összegért vihetőek.
k3 650 sv-re ajánljatok elsö féktárcsát.
üt a jobb oldali....
meg tán a bal is....
Ja, nem bocs, igaz. Lehet akkor megrögzítem őket ragasztóval.
Szabadonfutót kevered a lendkerékkel szerintem. Amúgy még nem raktam össze.
"Azt mondják az sv soha el nem romlik"
Kevered a Hondával.....