Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Megdumáljuk, ha már ott tartok.
Köszi ! Addig is nézelődöm, válogatok, szeretném egyszerűen, alkatrész cserékkel megoldani a dolgot és a végén egy új fényezéssel zárni !
Az első lámpádat viszont átvenném, ha neked nem kell majd.
Hali,

Ismerős a téma, nálam ugyan ezek törték, meg a bal oldalidom. Ebayről vadászgattam jórészt a cuccokat. Esetleg őt kérdezd:
http://www.jofogas.hu/komarom_esztergom/Suzuki_TL_1000_S_1997_alkatreszek___komplett_blokk_50677345.htm?first=1
Néhány kép :
Sziasztok ! Májusban volt egy balesetem, azóta lábadozunk a párommal, és mivel a biztosító az ügy lezárultáig nem nagyon mozgatja a füle botját sem, elkezdeném összegyűjteni a hiányzó alkatrészeket. Keresek: első lámpatestet, jó állapotú fejidomot, bal oldali első lábtartót váltókarral, bal oldali hátsó lábtartót, bal első indexet és bal visszapillantó tükröt 1998-as TL 1000 S-hez. Ha eszembe jut még valami jelentkezem. Privátban írjatok légyszi .
Valakinek nem kell az egyik oldal?
Vehetnénk majd felesben.
Nekem a factory racing feliratú oldal kell csak.
Aha, bár a főtengely elhasználódást kihagytam volna az életemből
Biztos ami biztos hátra 42-es rendeltem. Előre meg lesz egy 16 és 17-es. Nem is tudom melyiket tegyem fel Most 16-40 van.
Ha használod akkor nyilván kopik
Én is el akrtam dicsekedni az új láncszettel, de a hátsó lánckerék nagyon lassan ér ide...
Lánc természetesen arany szinű.
A lánc természetesen arany színű lesz
Ne is mondd. 3-4 kiló nekem idén meglesz Most adok le egy több mint 60 ezres megrendelést. lánc, olaj, meg ilyenek...
Hihetetlen ütemben amortizálódik a gép
Nekem jó, bár nálam nincs nagyon hajlítgatva, csak egy ív oszt kész. Képek a [#5241893]-as hozzászólásban.

Csak úgy poénból összeadtam az íbéjes vásárlásaim összegét, amit a motorra locsoltam az újrakezdés óta(2014-2015-2016), mondom biztos lesz 3-4 kiló...
Aha, milla + egy kis zacc...
Neked ez jó?
Mert vettem ilyet, de nem tudtam meghajtani olyan merev volt. Aztán meg is tört.
A múltkori fékcső szivárgás mizériához kapcsolódva:
http://www.ebay.com/itm/Tygon-...
Egy éve fent van, hibátlan.
Azt nem tudom. Eddig semmilyen infót nem találtam a vázrol.
Sejtelmem sincs milyen árat fognak mondani a fényezésre. Ha sokat akkorr csak az oldalidom lesz fekete.
Az mondjuk tény h ilyenre lefestenem az enyém csak akkor ruhát is kene cserélni :))
Azt hiszem német cég vagy angol csinál olyen vazat hozzá
Jó de ez a gép már csak idomaiban még blokkjában Tl:))
A kék wilbers
Holnap megyek a fényezőhöz. Azért meg fogom kérdezni, hogy mennyiért lenne ilyen kék a TL :)
Eke idom meg lehetne karbonos.
Ez a gép b@szottszép!
De az 520-as láncot én sem értem. Egyedüli előnye a súlycsökkentés, de ez nem egy pályagép, hogy számítson az a kb fél kiló minusz. Viszont nagy eséllyel meglepetésszerűen hátbacsap egy erőltetett menet alkalmával...
Az arany önindító burkolat full nem illik oda, amúgyis Jim eloxálta kékre is, ménem olyan?
Hátsó gátlót is inkább egy kék rugós Wilbers-t raktam volna fel. Ezekkel maga a tökély lenne...