Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Húzófokozati csillapítást lehet vele állítani. Ha nagyon nem akarsz belemászni, vagy nem tudod mire jó, inkább hagyd gyárin.
Üdv Skacok. Kérdés. Milyen funkciója van az első telószár tetején lévő kis csavarnak?
19 es már tuti hiányzik!
vágás nem látszódik a légszűrő házon

ha van valakinek 19 es alkatrész szóljon!
akkor neked le van vágva a légszűrőház alja amiben az a vákuumos szelep van.
Nem inkább s 19-és az kb egy 15 cm és paszdarab a jobb oldalon
itt a képen a két szívócső és a hozzá tartozó gumik ....légszűrőn meg csak egy nagy lyuk van
szívócső mind a két végére megvannak a gumik de még így is 20 cm a hézag.....(talán a 22-es alkatrész hiányzik)
21, 22 ? Azok olyan háromszög forma gumösszekötők a szívócsőés a légszűrőház közé.i
http://www.bike-parts-suz.com/... Talán a képen a 19es alkatrész?
Üdv

Kérnék egy kis segítséget
TL 1000S ről hiányzott két "szívócső" ami az idomtól megy a levegőszűrő felé , sikerült itt a fórumon venni egy párat tökéletes állapotban ! (összekötő gumikkal együtt)
felszereltük a mocira (tökéletesen illik rá), de a légyszűrőház és a szívócső között még mindig van kb 20 cm távolság!
milyen alkatrész hiányzik még a rendszerből?

segítséget előre is köszönöm

B4
Köszi. Akkor ezek szerint más típusé nem is passzol rá?
A legelső 97-es TL-S modellen volt gyárilag utaskapaszkodó! 98-tól már nem szereltek rá!
Üdv! Kicsi segítséget szeretnék kérni. Láttam már néhány TLS-en hátsó kapszkodót, csak azt nem tudom melyik tipusé jó rá!? Sv650 vagy Hayabusa-ra tippelek. Símán rá lehet rakni valamelyiket vagy faragni kell az idomot? Esetleg egyedileg könnyebb csinálni? Páromnak hiányzik, hogy nem tud kapaszkodni hátul, de csak ezért nem akarok megválni a géptől. Ha valakinek van ilyen kapaszkodója vagy infója, megköszönném, ha megosztaná velem...
Jaja, vasárnap délután kettőtől kb. ötig tart...
Én beiktatom a motorozásba. Még sosem voltam kint, kíváncsi vagyok rá.
Bejönnek az ilyen megmozdulások, amik nem arról szólnak, hogy ki mekkora lóvét bír leakasztani a népekről...
De ha kész lesz a fényezés utáni polír, akkor kimegyek legalább avval. Nem biztos.
Dallosj-t kérdezd, ő is itt lakik a hungexpo közelében. Én kihagyom, 1 km-re lakom tőle, de a Celicat fejezem be, nem érnék avval sem oda:
holnap lesz?
Estét jó!
Holnap jön valaki bandázni a Parkoló Parádéra?
... csodalatos ez a sportmotor uzenet rendszere... lszives. dobjatok egy mailt az adatlapon levo email cimre, es akkor tudok valaszolni ra
szia

nem jött át sem privát üzenet sem email......
A pc3-al ha jól olvastam akkor nem kompatibilis.
A PCV meg nincs TL-hez :((((
Power commander csoportban kérdezd meg ;)
Kifejleszthetnénk mi is egy ilyen rendszert és árulhatnánk jó áron :D