Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia
Ebben a pillanatban csak saccolni tudom az árat. 70-és 100 között a komplet idom garnitura ( fej, has, farok idom)
Szia
5? Miskolc nem gond a posta müködik
És R-esre tudsz szerezni pályaidomokat? Ha igen mennyiért?
Ez most csak egy hirtelen jött ötlet,csak érdeklődöm
Igen Gyuszi érdekelne,ha nincs semmi baja,meg ha meg tudunk egyezni az árban. A másik bökkenő még az lehet,hogy én miskolci vagyok.
Kedves Berik Z.
Elsö fékkart találtam, érdekel még?
Szia
Sajnos idom nincs, de hozok neked németországbol, kb 2 hétern belül mennem kell ki és ha érdekel, akkor keritek neked
Sziasztok!
Ha esetleg érdekelne valakit Castrol RS4T 10W60 -as olaj,akkor keressen bizalommal.
4Liter= 9.500 Ft. (~2400/L)
Tibi 70-318-0838
Jobb első idomod nincsen véletlenül?
Ok köszi
Szia
Sajnálom, de a hátsó fékpedál törött volt, az elsö megkell néznem, de azt hiszem az megvan.Egyébként egyforma, Holnap üzenek, ha megtaláltam
Hello Gyuszi!

Engem első és hátsó fékkar érdekelne, ha megvan még. Csak egy a bökkenő, hogy nekem az R-es típus van és nem tudom,hogy az jó lenne e rá
Sziasztok, remélem nem veszitek tolakodásnak, de ha valami alkatrész kell TL 1000s-hez csak irjatok, fötengelyt és kuplungot kivéve, szinte mindenem van ehhez a tipushoz, bontásra hoztam egyet németböl, 98-as évjáratu volt és az eleje törött, motorja hibátlan állapotban volt, farkárol az idom már nincs, de sok minden van még. Köszönöm a lehetöséget.
A sorrend jóóóó!
Na skacok ti melyikre ülnétek fel elöször?
Nekem 1szer a bal oldali lábtartó konzolom törött le és a lakitelki motorbontóból tudtam zsir újat venni raktárról 15e Ft-ért. Ez még 2003-ban volt...
Húú az nem jó Akkor jobbulást a motorodnak
off
Izé tudom, h van apró rovat de ha vkinek esetleg kellene TL1000S-hez vezérlő elektronika (ECU) akkor nekem van egy eladó. Német bontóból rendeltem anno, de nem kellett végül az enyémbe. Occsóé megszámítom, hibátlan.
Csak azért véstem ide, hátha vmelyik TL-tulajnak kell vmikor aztán nekem meg itt porosodik.
Kipufogó behajlott, idom karcolódott+repedt, hűtő megmakkant, lábtartó, fékpedál letört... :-(((( Plusz felavattam az új Dainese ruhám...
vizsgaidőszak van, tanultam mint a barom éjjel nappal, és lazításképp mentem motorozni, mint később kiderült nem kellett volna... Egy sima kikanyarodásnál összejátszott a 0-ra kopott hátsó gumi+ az úton lévő vastag por és a fáradtság és a túl nagy gázfröccs, így elcsúsztam kb 20-al... aki látta szerintem jót röhögött... Az eredmény viszont meglepően csúnya lett a mocin...
pfvari!

Hogy estél el?
Az enyémen most lett még olajcsere és kapott Avon Azaro papucsokat.
Erről esetleg nem tud valaki valami infót,hogy hogyan viselkedik?
Nekem meg sikerült pár napja lezúznom a kicsikét, és mivel bukógombát még én sem raktam fel, a hűtőm és a lábtartóm bánta a dolgot:-( Szóval ha valakinek van esetleg fölös jobb oldali lábtartókonzolja, azt örömmel megvenném.
De táláltam végre egy normális fékbetétet, neve EBC, Motorrad-nál lehet kapni.
Kösz a számot. Most sajna azért nem aktuális mert nincs money
Az alábbi telefonszámon kaphatsz infót bukógomba ügyében.
06202402910