Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!

Először is B.U.É.K.!!!!

Másodszor:

Tasi: nem tudom,hogy fog e fizetni most a biztosító,ohy jött ez a levél,majd megkérdezzük az ügyvédet. De nem bánnám ha már a zsebemben lenne és lehetne nézelődni
Hello!

Tasinak: igazad van hogy annyiért nem kapnék még S-t sem, csak azt hittem hogy annyira meg van törve!(igaz írtad hogy "picit")
Ekkora összeget nem tudok bevállalni, nem tudom még hogy hogy leszek a melóval is, azért köszi a lehetőséget!
Találtam most egy TL-S-t 1Mft, állítólag megkímélt gyári fény új elektronikás! Majd megnézem!

BUÉK mindem motorosnak!!
Sikerekben és kilométerekben gazdag, Boldog Újévet kívánok mindenkinek!
Akkor tévedtem sry!
Szasztok!

szreg-nek:ha én kérnék 300ezret+a törlesztés 400ezer annyiért més TLS-t sem kapnál!

Nemhogy R-t...én 1750000.-ért vettem teljesen megkímélt csak 24000.-km-t futott a fényezése is szép...általánosságban a részlet 30ezer felett va egy kicsivel általában 30600 és 30400 között ingadozik,mellesleg a következőket kell figyelembe venned:

_megkímélt állapotú vezetett szervízkönyves gép...
_a törés összege jelentéktelen a motor értékéhez viszonyítva...
_Yoshimura elektronika +egyéb extrák...
_Patent Bridgestone gumik...
_karbon és kevlár kiegészítők...

valamint azt a nem elhanyagolandó tényt miszerint ha jól tudom 700-800ezret szánsz a dologra...ennek közel a fele a zsebedben marad ez a nem mindegy ...

Torro-nak: -a TL-R -eknek is volt ilyen szériájuk ha jól tudom a 99-es évjáratból nem keveset hívtak be javításra...2000-ben már a javított tipusok kerültek le a szalag-ról!!!

Nekem a Black-ben ezért mondták a fiúk hogy ha már ilyet akarok akkor 2000-eset vagy ezutáni évjáratút vételezzek...


Szasztok:Tasi
Ja 1ébként nem csak az injektortérkép más (ez egyszerű lenne, mert simán át lehet írni sztem), hanem asszem különbözik a csatlakozás is. Az R befecskendező rendszere 1ébként is bonyolultabb, többfúvókás(hengerenként 2 ) a magas fordulaton elért jobb teljesítmény érdekében.
TLR-ek esetében ha jól tudom nem volt elektronika-visszahívás(csak a "97-es TL-S-eket érintette) de javítsatok ki ha tévedek! Szóval az elvileg nem lehet a baja. Másrészt az S és az R elektronikája teljesen más, ha jól emléxem.
A benzinszagú olaj azért elgondolkodtató, de TLR-nél én nem tudok hasonló olaj-benzin keveredés bajról.
Ha tudtok vkit akinek kéne S-hez elektronika, nagyon alkuképes vagyok és tényleg hibátlan a cumó.
Azt még elfelejtettem írni hogy az enyém TLR
Hello Torro!

Nem vagyok szakértő ebben a dologban, a TLS és a TLR elektronikája ugyanaz (injektortérkép, stb)? Ha egyezik akkor érdekelne az ügy!
Ez egy picit soknak hangzik!?
46x31000=1426000+300000=1726000 Igaz nem most kell fizetni de akkor is!
Vagy el vagyok tévedve? Csessz le nyugodtan!
Az előbb azt írtad hogy 300 neked+ kb. 400 a törlesztés? Elírtad?
Elírtam! 300000.-Ft...na így helyes...

Szasztok.tasi
Szasztok!

szreg-nek:nincs nagyon megtörve,képet nem tudok küldeni de kölcsönös megegyezés alapján személyesen megnézhető!

Nekem személy szerint 30000.-ft KP kell a kezembe érte és te fizeted a szerződésmódosítási díjjat+az átírást!

Vagyis az ezzel járó költségeket még kb:46 hó a havi törlesztö 31000.-Ft! nem nagy összeg szerintem ...

Kipufogó a gyárit odatudom adni hozzá mert azt nem törték össze csak a sportdobot!!!

szerintem egy 50000.-es ha ismerőssel csináltatod használt cuccokkal!

szasztok:Tasi
Lehet hogy érdekelne a dolog Tasi!
Tényleg meggondolandó!
Mennyire van megtörve? Esetleg képeket küldhetnél mailre! Elég nehéz hozzá alkatrészt találni, nem?! Akkor most kp.-be mennyiért adnád?

Boldog Új Évet Mindenkinek!!
Szasztok!

Berikz-nek: Húú akkor még csak most kezdődik a hadelhad,addig fizethetne a biztosító nem?!

Majd aztán vele leredezhetik,csak te lennél már a pénzednél!

szreg-nek:-megszorultam,nem veszed át elenort így törötten?

Nincs nagyon megtörve csak kicsit ...300000.- nekem + 46 hó hitel+ szerződésmódosítás + átírás durván 400000.-Ft!!!


meggondolandó!!! csak hát ez R-es!!!

mindenkinek BUÉK!!!

Szasztok:Tasi
Sajnálom, tényleg rég voltam nála.
Hello!

Tasi az ügyemben annyi változott,hogy tegnap kaptam levelet,hogy megtörtént a vádemelés a pali ellen.

A "TL-es" palinál nincs egy darab TL se, beszéltünk vele.
Hi Torro!

Már én is elakartam kérni a számot mert még nem találtam gépet! Ha elküldenéd nekem is mailbe megköszönném! szregg@freemail.hu
Szeva! Adj egy mélcímet aztán elküldöm oda! De nem TL-es csávó...csak szoktak nála lenni.
jÉÉÉ....működik akkor hajrá!!!

mennek az elmaradott képek!

A haversrác-é és a ritka színű K3-as!!!

Tasi
Szasztok!

Remélem minden TL-esnek és persze eresnek jól teltek az ünnepek!

Van már valakinél valami fejlemény biztosítós ügyben?

Berikz?

Torro-nak nekem kéne az a szám mármint a TL-s emberkéé!

Mindenkinek BUÉK!!!
Szasztok!

Tasi






Hali! Nekem van egy elektronikám eladó. Egy német bontóból rendeltem anno, de nem megmaradt. Hibátlan, idén is kipróbáltuk egy TLS-ben egy menet erejéig.
A következő számok vannak rajta:
32920-02F21
112100-0103
NEP003
Amikor anno én kerestem Kakasdon 60eft-ot kértek egy TLS-elektronikáért, ennek 35eft az irányára. Nekem cca 50be volt vámmal(vagy áfával...fene tudja de vagy 12-re leszedett állambácsi), postaköltséggel 1ütt.
Nem kereskedem ilyesmivel, csak mint mondtam megmaradt szal ellenőriztesd le nyugodtan a számokat ha akarod!
Ha érdekel, dobj egy mailt a torroka@freemail.hu -ra! Bp-re fel tudom vinni kipróbálni.
Sziasztok!

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek! Napról-napra közelebb van a tavasz, és akkor végre motorra lehet ülni ! Én októberben tettem szert a gépre és nem tudtam vele menni egy józűt. úgyhogy marhára várom a tavaszt!!! Sajnos van 1 hatalmas problémám is. Volt itt róla szó hogy az elektronikával lehetnek bajok(olajhígulás). Megnéztem az enyémen a számot és nullára végződik. Ha jól emlékszem ez a rossz. Beleszagoltam az olajba és benzinszagú volt Ha esetleg tud vki egy tuti elektronikát szóljon légyszi! Egyébként mennyi lehet ennek a bolti ára?
Hello polilali!

A típusról én csak jót tudok mondani (lehet,hogykicsit elfogult vagyok ) ...
Hozzánk elég új állapotában került egy R-es 2001-ben amit később én örököltem meg. Nekünk semmilyen komolyabb baja nem volt,mindig csak a szokásos dolgokat kellett rajta cserélni. Én bátram merem ajánlani Neked ezt a motort. Csak sajnos most nem sokat látok hirdetve a neten,meg újságban se sok van. ( nekem is kell egy másik sajnos )

Mindenkinek kellemes ünnepeket.
Én is most szeretnék vásárolni egy TL1000R-t ha valaki tud róla jót vagy rosszat kérem irjon le mindent . Hátha segit a döntésben hogy maradjak e ennél a tipusnál.
Köszi mindenkinek.
Boldog Karácsonyt