Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Boldogkarácsonytmindenkinek!
És kellemes ünnepeket!
Yeahw 3000. hosszászólás
Nincs mit! Én már kicsit bánom hogy először a repsol-t tettem bele, nem szar de most már majdnem mindenből a legjobbat veszem bele, ha legközelebb olajat cserélek 100% hogy motul-t rakok bele. Keverékhez te milyen olajat öntesz? Én a Motul 710-et használom, nitro-adalékos így jobban elég az olaj és nem marad nagy lerakódás a kipufogóban. /kox/
Üdv, neked is kellemes ünnepeket!
heló köszönöm a válaszodat, egyébként én is repsolt szoktam használni vagy az off road-ot, ha kapok, vagy a sinteticot, kellemes ünnepeket szia
Szia!
Ami bele való az 20w40-es olaj, az enyémbe 10w40-es REPSOL van. 20w40-et sehol nem lehet találni, szerintem nyugodtan beleöntheted, nagy bajt nem csinálhat!
Üdv. Dani
helo ajándékba kaptam 1-liter mogul 20-30 as olajat nem ismerem ezt a tipust, bele merjem önteni a motoromba vagy felejtős" tsr-125" elöre is köszönöm
Üdv emberek!
Kinek mi a véleménye, a gyárilag előírt rézmagos középelektródás NGK BR9ES-t -vagy- a nikkel középelektródás NGK BR9EG(versenygyertya)-t vegyem a TSR-be?
Szia!
Rendben, azért köszönöm. A bal és jobb oldali idomod megvan még?
Ha van akkor milyen színű?

üdv. Dani
Szia Danee23!

kézvédőm már nincs meg...


Sok alkatrészem van, több mint a fotókon, szóval ha bármi más érdekel csörögjetek ;)


06304807856
06208238061
Üdv!
Ez milyen dob?
Esetleg tudnál segíteni, hogy hol tudok beszerezni egy ilyet? Rohadt jól néz ki és gondolom a hangját is feldobja...
üdv mindenkinek bontom a motoromat vagy egyben is el adom amit tudni kell róla a motor megy csak nincs benne power szelep + a lamellák kopottak azért bontom mert nincs rá vevő ami a motorban új hüvely dugószett láncszett augusztusban lett csináltatva nagyon ha érdekel valami írj itt vagy E-mail -en : fatvas-95@hotmail.com
üdv nekem lenne egy komplett hengerem alapméretes hüvely dugó szinte új annyi h power szelep nincs benne egész cucc egybe árat meg beszéljük ha még érdekel
Köszönöm szépen a segítséged!
árat pontosan nem tudok de kb. 10.000 Ft

egy Kecskeméti suzuki bolt tel.számát tudom megadni akik beszereznek mindent : 0676328633
Köszönöm, és egy árat tudnál mondani, meg hogy honnan vetted a lamella szettet?
igen sikerült !

meg volt égve a kuplungom és csúszott , kapott új lamellákat , fém lamellákat is és azóta csak 7 L -t eszik.

eleinte nem vettem észre h csúszna a kuplung , pár 7 , 1-2 hónap elteltével már nagyon csúszott , alig indult el a motor és kicseréltettem a lamellákat azóta tökéletes !
Üdv gyapi! Megvannak még a kézvédők?
Üdv!
Az első képen, a bal oldali motoron milyen faridom van?
Nekem is ilyen gondom lenne, neked sikerült megoldani?
ára ? :)
helótok valaki nem tud suzuki ts-r 200 hoz hengert ?
25 eft.
Szia feca126!
És menyi az ára a powerszelepnek?
köszi
üdv
Van powerem!
Sziasztok!

Valaki nem tud véletlenűl eladó Powwer Szelepet?

üdv
üdv henger dugó hengerfej érdekelne