Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a segítséget lehet belevágok :)
sziasztok olyan kérdésem lenne,hogy tsr125-höz a kuplung kopolamelláknak gyárilag milyen vastagnak kell lennie, milyen vékonyságúnál kell cserélni, elöre is köszönöm a segítséget
Kompresszió gyári érték 7.8:1
Két oldali hűtésre lesz szűkséged.
Kipufogót kell cserélni.
Power nyelv helyes állását belőni
bele ne verjen a dugóba.
200-as tsr karbija.
Elektronika full ugyan az.
Könnyen valósítható.
Láttam már tsr-t 200 blokkal
125 blokkszámmal rendszámosat.
Üdvözletem mindenkinek!
Van egy imádott ám felújítás elött álló ts125r típusú mocim és arra gondoltam lehet jobb lenne egy 200as blokk bele
Az lenne a kérdésem h be tudnék-e dobni egy 200as blokkot, és vajon elektronikát is cserélni kell ? vagy elég a kipufogót meg a karbit?
lánc szett és póvermotor meg a hűtő vajon csereszavatos?
meg még egy kérdés lenne ha lehet:)
nem tudja valaki, hogy mekkorának kellene lennie a henger kompressziónak 125ccm-be illetve 200ccm-be?
köszönöm a válaszokat előre is további szép napot!
ÉJJEL NAPPAL.HÉTVÉGÉN IS HÍVHATÓ VAGYOK bontott.motorok ktm gs 250 motorblokk alkatrészek csak motor blokk alkatrészek ktm gs 125 motorblokk alkatrészek csak motor blok alkatrészek ktm gxr 50 csak blokk alkatrészek aprilia rx 125 (rotax 123) motorblokk alkatrészek aprilia etx 125 (rotax 127) motorblokk alkatrészek aprilia rs125 (rotax 122) motorblokk alkatrészek gilera rx125 csak motorblokk alkatrészek Derbi Senda Xtreme 50 SM csak motorblokk alkatrészek derbi senda 50 csak motorblokk alkatrészek cagiva freccia 125 összes alkatrésze aprilia tuareg wind 50 összes alkatrésze honda dió af-18 minden alkatrésze Peugeot JetForce 50 TSDi összes alkatrésze suzuki gsx250 cobra minden alkatrésze suzuki rg 125 minden alkatrésze suzki rm 125 motorblokk alkatrészek 1983-1985 honda cr125 minden alkatrésze 1986 Peugeot sqwab minden alkatrésze yamaha majesty 152 minden alkatrésze honda panteon 150 2t minden alkatrésze gilera xr2 minden alkatrésze gilera mxr125 minden alkatrésze aprilia leonardó 125 minden alkatrésze suzuki andress 50 minden alkatrésze suzuki dr 600 minden alkatrésze yamaha tdr 125 suzuki gn125 magyar papiros Husqvarna sm 125 2001 motor blok alkatrészek cpi aragon gp50 delmi s five 50 aprilia sr50 old yamaha mayesty 250 motor blok alkatrész yamaha xt125 1983 honda crm 125 honda mtx 50. malaguti fifti top 50 gilera kk 125 piaggó sfera 1.2.skiper.125-150.tzr 125.yz 125. xt600.és egyéb motorok bontott alkatrészei


http://motoralkatreszek.blogsp...

A LINKBE BŐVEB INFORMÁCIÓKAT TALÁL.


ALKATRÉSZEK:hengerek. főtengelyek.váltók.kuplungok.teleszkópok.ülések.lámpák.vázak.e
lektronikák.álló.forgórészek.deknik.blokk felek.kerekek.hütők.minden tipusú alkatrészek
A FENTIEKBEN EMLITETT ÉS NEM EMLITETT MOTOROK ALKATRÉSZEI BONTOTT HASZNÁLT ALKATRÉSZEK ELADÓK, BESZERELÉSI GARANCIÁVAL.POSTÁZOK.IS BÁR HOVA EGYARÁNT KÜLFÖLDRE IS.
FELESLEGES ALKATRÉSZÉT BESZÁMOLOM

06304053450
sziasztok van egy fölösleges PROX tűgörgőm 16x20x17.7-es méretű, origin csomagban számlával, 3400ft-ért vettem, 3000ft-ért oda adom a posta költség pár száz forint suzuki tsr-hez és rg-hez való, ha érdekel valakit hívjon a 0620-3317-156 os számon.
Szia irtam az e-maildre vagy 3 napja de nem válaszoltál még vagy esetleg valaki tudná a tag telefonszámát leirhatná felhivnám!?
Nekem szólt?
még sincs meg.
Csáó!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy a 125-ös tsr-nek a váltója ugyan az mint a 200-asé?(1998-as kiadás)
F_zsolti.

Csütörtökön otthon leszek és megnézem.
Hány foga van a fogaskeréknek, és az első fogaskerékre való a láncvédő?
Szia!

Nekem van láncvédőm!
2500Ft-ér a tied lehet.

Ezen a számon utolérsz.
06304807856
Szia F_zsolti!

Nekem van mind a kettő!
Ezen a számon utolérsz.
06304807856
előre is köszönöm üdv KABÓ
No Kabo, beszéltem a mesterrel, még nem állt neki legyártani a powereket, de amint valami haladás van az ügyedben, jelentkezni fogok.
Mondjuk, ha vagy két hétig nem reagálok, inkább csörgess meg, nehogy elfelejtsem a dolgot.
hello érdeklődnék az első fogaskerékről hány fogas, és meg-e van a láncvédője.
Hali!
Meg tudnád mondani hogy pontosan milyen karburátor van a 200-ason?
jó álapotú az kb 6 ezer
heló gyürű töréses csak,kompletan kel a blokk mindennel együtt akkor kb 55 ezer
központi telód milyen állapotban van? ára?
Blokk mennyi és milyen állapotban van?
helló suzuki tsr 200 r bontodik
Szia akkor végülis az a tömítés hija meg lelett furva egy csavar a tűszelep fészekn él erről küldenél egy képet? A tomirx75@gmail.com ra és itt megbeszélnénk mi az ára jo így?
Boccccsss! Totál kiment a fejemből! Ez a karbi lenne az, minden alkatrésze megvan, csak a súber tömítés ment szét.