Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ezt nem tudom
Köszi! A régit, most próbálom megcsináltatni! A probléma az, hogy a porvédő hornya le van töredezve, megpróbáljuk felhegeszteni és újramarrni. Ha nem jön össze, mindenképp felkeresem! Gyújtásbeállításban is otthon van? Fogalmam sincs hogyan kell állítani, és kicsit kopogós, szeretném hangolgatni...
Üdv, szerintem kérdezd meg gyapi1015-öt itt van mindkét száma, ő lehet hogy tud segíteni (ha a tsr nyereg rámegy a tsx-re) 06304807856
06208238061
helló!

S.O.S. első féknyereg kellene a tsx-emhez. A régit az előző gazdái totálisan tönkretették sajnos. Ha valaki bármi használható infóval tud szolgálni, kérem, hogy ne tartsa magában! Köszi előre is!
Küldöm a képet Ha ilyen és kell akkor kovacst1em@citromail.hu
Ha adsz egy elérhetőséget, akkor le is tárgyalhatjuk a vételt!
Sajnos ezekből csak a műszerfalat tudom hasznosítani, de az 1000 %, hogy jó!
Már nincs sok minden
No problem! Előre is köszönöm! Milyen alkatrészeid vannak még?
Holnap lefényképezem a csatlakozókat olyan-e mint a tiéd és megegyezünk.Viszont a kulcsát nem találom ezért a gyújtás kapcsolót át kell építened
Úgy látom ugyan olyan a tsr műszerfala mint a tsx-emé! Mennyi lenne forintosítva?
Passzolok, nemtom milyen a tsr-é, de ha rá lehet pakolni tsx-re és nem drága akkor nagy örömmel megköszönöm!
Helló
tsr-é nem jó?
Üdv mindenki!

Nincs valakinek eladó tsx műszerfala, vagy csak hőmérője ami működik is? Illetve szeretném a féknyerget felújítani, szettet honnan szerezhetek?
Húúúúha ezekben már nem tudok segíteni de teljesen halott ez a fórum :( mondom, vidd el szakihoz és állíttasd be vele!
Üdv!

Megkérdem, hátha. A szimeringek kívülről cserélhetőek ezeknél a motoroknál?(TSX-em van) Illetve a gyújtást hogyan, hol kell állítanom?
BUÉK neked is!
A fékkel kapcsolatban nem nagyon tudok segíteni. De szerintem a lebólintással jó helyen jársz szerintem is a gyújtással van a gond... Én most vettem karácsonyra új gyertyát. Amúgy nekem Simson S53 volt előtte (sőt még mindig megvan és nagyon patent, imádom). És szintúgy meg vagyok elégedve a japó kis TSR-rel
Jah amúgy imádom ezt a kis japcsit! Előtte simsonom meg ts mz-m volt. ez az első enduróm, és eddig egyáltalán nem csalódtam, csak rossz gazdái voltak a tsx-nek... ezért szopok.
B.Ú.É.K.

Ez nem csak karbi lesz amúgy, a moci valamiért 70000-7500ig valamiért elpörög aztán mintha behúznák a féket lebök. szimeringeket, karbit, kábeleket akarok cserélni először. Talán ebben van a hiba. a szikra amúgy nagyon kicsi, mint a bolhafing! Ezen kívül első féket szeretnék karmantyúzni, felújítani, mert a gép előző gazdája kb szart az egészre, pedig nagyin bika kis gép, többet érdemelne! Szal most tavaszra szánok a vasra cirka 40 matyit, tutira meghálálja! 5let? Fék felújító készletet honnan vadásszam?
Szia!
Szerintem vidd el egy szakihoz a gépet, az ismerősünk is járt már így, valami nem volt rendben a motorral és nekiállt szerelni, állítgatni a karbit. Aztán kiderült hogy nem a karbival van a gond hanem valami más azt hiszem légszűrő. Mire betette a jó alkatrészt utána azért nem ment mert a karbi nem jól volt beállítva. Szóval a lényeg: vidd el olyanhoz aki ért hozzá!
Sziasztok! Azon gondolkozom, hogy kicserélem a tsx-röl a mikuni karbit vmi más fajtára, mert ezt nem tudom rendesen belőni. Vmi baja lehet, vagy én nem vagyok elég kitartó. Milyen karbit érdemes választanom?
Véleményem szerint a Motul a legeslegeslegjobb olaj, de ez az árán is tükröződik! Sok ember azt mondja rá hogy: pfhujj milyen drága meg minek?! De mindegy, én ezekkel nem foglalkozom, az ő motorjuk, ők tankolják. Én a minőség mellett vagyok, bár nem mintha nekem annyira telne rá. Kevesebbet megyek, de akkor minőségi anyagokkal! kész a kisregény
most sintetico van benne de a következőnél kiprobálom amit te mondtál, megérdemli a minőségi olajat