Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

alvázszámom: JS1PJ11A1P2100531 ,,igen sárga a moci és RMX250P http://www.suzukicycles.org/RM...
itt vannak lóerő adatok,,de 250P-típust nem látok itt,,vajon 40 Le lehet az enyém vagy 52?:D vagy csak kipufogóba lehet folytás,,vagy ,milehet a különbség hogy eggyik modell 12 Le vel erősebb minta másik?
hm... nézzük csak
a tied sárga szóval minden 2. lehet a tied valószínűleg nem Ámerikából származik sem Canadából szóval marad Selectionner RMX250P(E1) P 1993 General (general export) 1993 MARBLE SCIENCE YELLOW JS1PJ11A1P2 100005 100979
ez
de ott az alvázszámod abból eredetileg csak 1nek kéne lennie
jól jött a Segítség Skyro megis találtam az enyémet alvázszám alapján,,1993 as ,,de nemtudom milyen export lehet http://www.pieces-suzuki.com/s...
ezek közül valamelyik,,,de melyik? mert ízhalottam hogy Rmx be van 40 Le,,és 52 le-s változat is,,vajon enyém melyik lehet? Skyro,,vagy valaki tipp?
hát nemnagyon ismerem a TS-X et de én nem venném meg akkor inkább egy TS-Rt (újabb, szebb , alkatrészeket nemtudom hogy hogyan lehet hozzá szerezni, nem olyan erős hogy enduroskezdésnél földhözcsapjon, de tud meglepetéseket is okozni)
de neked kell érezned hogy bejön-e a motor
ha mások mást mondanak akkor szarjál rá neked tetszik és ez a lényeg!
üdv.

nem pont elröl van szó, de ugyanien, amit a robogóért adnak az fel van újítva a blokk meg új láncszett van rajta meg új gumik.Szal biztos hogy elcserélem ha ők is belemennek a cserébe a robogóért
hali
http://www.hasznaltauto.hu/181...
erről lenne szó?
Helló

Lenne egy két kérdésem , ha minden jól megy most fogom elcserélni a robogómat egy szuzuki tsx 125 ös re(kb 89 es évj), jó moci ez a szuzuki ? , egy kis kipuf tuningal meg egy két okossággal menyit lehet kihozni belőle? mert nagyon zsír szinte gyári állapotban van persze a blokk már felújított :D, van e- valami tanácsotok vagy tapasztalatotok ezzekel a mocikkal kapcsolatban ?

Válaszotokat előre is köszöntem :D
"Tetszett nekik ez az egykerekezősdi, és elhatározták, mindketten olyan nagy sztárok lesznek mint Arto. Samunak egy régi Suzuki TS 125, Jannénak pedig egy Kawasaki KMX endurója volt."

Plan Bee- Finnország Street Fighter Team
Motomix 2007. április IV. évfolyam 04.szám
Suzuki Tsr125r SÜRGŐSEN eladó! A motor jelenleg nem működőképes! Gyújtás remekül müködik. Nemrég lett felújítva motorikusan, viszont ismét van valami gondja, és a hátsó fékbe új betétek kellenek! Power-szelep prímán működik és a motorjában is jó erő van! Minden műszer(fordulatszámmérő, kilóméteróra, visszajelzők) működik. Egyik index letörve. Gas-Gas fejidom van rajta. Akár ALKATRÉSZNEK is eladó-az ár is ezért ennyi! Érdeklődhet hétvégén egész nap, hétköznaponként 17:00 után! Kérésre tudok képet küldeni! Nagyon jó kis gép, de nagyobb motor vétele miatt is válok meg tőle. Az ár irányár! 170 000HUF
Szevasztok, nem tudtok a neten valahol szerelési útmutatót? elöre is köszi
semmi gond ezért van a fórum
oké
ez az köszönöm már csak a kuplungkosárnál lévő anyára kéne adat. bocs a sok kérdésért
itt van pár kép ha ez segít
Tokodon vannak
Komárom-Esztergom megye
oké holnapután lefényképezem.mégegyszer köszi a segítséget.szép ugratás merre vannak ezek a dombok?
nemtudjátok lefényképezni? mert szervízkönyvbe gyujtó tekercs van
Köszi szépen TS-R!
HY!
köszönöm
ögyes !
Csáó.nekem is pont ott a jobb lábamnál könnyedzik (a vizpumpa előtt)egy kicsit az öböl,de nekem egyrészt azér van mert ki lett szedve a fojtás a kipufogobol és onnét kellet megvágni,(és valoszinü neked is ezért van,vagypedig (eséskor)egy kicsit megrottyanhatott a hegesztés hötágulás miatt.Aztán meg nekem is elégjól fröcsög hátul is dehát ugye a kétütem átka,meghát nem ártana időnként kipiritani.meg a dob alján van egy csavar amit ki lehet csavarni,és onnan leeresztödik a fölös olaj,de ez nem jo megoldás,(a láng a legjobb megoldás.Elöl meg az öböl résznél pedig a hegesztés.Az olajon meg ugy tucc állítani,hogy a berugokarnál egy kicsit fölfele látsz bent egy bovdent(ford.szám mérő bovden környékén) ami az olajszivattyúhoz megy. és ennek magasság állitásával tudod beállitani.
majd vaterral átnézetem mert a hengerhez is ő találta meg vagy honann szedte