Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszönöm a választ,sajnos azzal,hogy lassú folyamat lesz tisztában vagyok,ez nem szokott elmúlni 5 perc alatt!
Erős a szervezete hál isten,remélem tökéletesen meggyógyul!
Szia! Anyámék osztályán van, tőle tudom, hogy javul, már tornáztatják,, össze van csavarozva a medencéje meg a combcsontja. Beszélni még nem tud rendesen, csak suttogni, a csövek miatt, amit ledugtak neki, és talán megsértette a hangszálait, vagy valamit a környékén. A lényeg, hogy javul, de gondolom hosszú folyamat lesz..
Sziasztok skacok!
A Gabeszról mi hír?
Valaki tud konkrétat?
Nekem most almás a dolog....gyerekezem :-)
Sőt még lődözök is ilyen olyan fegyverekkel :)

Hétvégén valami benzin pusztítás lesz akkor ?

merre , mennyire :)
Átküldtem. Csak azért jó itt (is) beszélni róla, mert akkor más is jöhet velünk, ha akar.
Ákos: te az én adómból nyaralsz?
Most néztem csak az oldalt...
Nem lenne egyszerűbb telefonon megbeszélni?
Küldjétek el légyszi a számotokat az akosd633@gmail.com-ra.
Ákos, a tiéd megvan :-)
Én Szolnokon nyaralok. Ja nem csak túlélek !

Péntektől ráérek !

Én nem tudok menni, sajnos
Mehetünk! 5-7:30-ig érek rá. Jó az neked? Jön még valaki?
Hello Peti!
Holnap délután egy light-os gurulás?
Akkor en is bemegyek melozni...:)
Persze, hogy lesz még alkalom!
Biztos sikerül még. Azért bízom benne, hogy hosszú lesz még a szezon....
Akkó halasszunk....
Remélem azért gurulunk még 5-en mint a múltkor :-)
Sajna úgy alakultak a dolgaim, hogy most meg nekem nem jó a szombat..... Talán a vasárnap du., de az se biztos
Nem vagyok nagy haverja a Gábornak csak egy párszor beszéltem vele egy két szót de kívánok neki mihamarabbi felépülest.
És remélem semmi maradandó nem lesz.

Naggyon jó hír!
Köszi,hogy megosztottad velünk,szorítok Gabesznak!
{Ha valaki megy hozzá,ne felejtsen el néhány csepp páleszt csöpögtetni a szívószálas ebédbe!}
Ma esti:

Gabi ébren van és már beszél!
Vannak dolgok amikre nem emlékszik de képben van mi a helyzet.
Ha minden jól megy,lehet hogy hétvégén kikerül az intenzívről!
Műtétek halasztva,hagyják hadd forrjon össze ahogy van mert nem mozdult el semmi.
Csöveket kivették,enni már hígat tud és ha nehezen is de már beszél.
Annyit mondott hogy rehabra motorral akar járni! (a marha)
A család kérése hogy látogatni egyenlőre csak előzetes egyeztetés után kis létszámmal!
Persze ha majd kikerült az intenzívről!

Kért egy szál kolbászt az ágya fölé!(igazi parasztgyerek! )
Röviden ennyi.
Írok ha van fejlemény.
Nekem a vasárnap nem jó.
Szombat, de ZoB kicsit rövidíthetnénk a távon, 2körül jó lenne hazaérnem...
Nekem _MÉG_ mindegy...
Még nem tuti, hogy megyek túrázni , de amúgy szombat, vagy vasárnap ?
Köszönjük az infókat és ha beszélsz vele akkor külön is üdvözlöm, a frászt hozta ránk. Ha már stabil és látogatható lesz akkor is szólj légy szíves!
Ide is az esti legfrissebb!:


"Ma tudtunk beszélni Gabival.Azt tudja hogy balesete volt de azt nem hogy hol és mi.Viszont emlékezett a tesója szülinapjára. Hogy tegnap nála voltunk arra sem emlékezett.Kérdezte mi van a motorral,mondta hogy az a nővér aki ott volt ma az nagyon rendes hozzá."
Szia!

Köszi, hogy itt is megosztottad velünk az infót. Folyamatosan figyelem az LFP topikot is, hátha végre olvashatok valami jó hírt.
Valóban jó hír, hogy nem sérült a gerinc, és az agy, és tök jó, hogy már kommunikál is.

Képzeljétek mára virradóra azt álmodtam, hogy Gabit már rehabilitálták valami központban, valahol Duna-valahol-.