Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt a tutti 3 nap gurulni...

Senki semerre ?

Nem hiszem hogy senki se megy ....
Az, még1X köszi, jó az "öreg" a háznál.
nem gond, ingyé van az ilyen jellegű okosság ha kell valami, akkor szólj...
Nagyon köszi a válaszod. Gyári Pirelli gumik vannak rajta 2012-esek.
Jövök Naked 1el.
Hello,

1. keréktengely 72 Nm, feszítő max. 8 Nm(az elég hitvány anyagból van, vigyázni kell vele)
2. a nyomás gumitípús és pilótafüggő, de nálam 1,9-2,2 bar között felhasználástól föggően
manual
2ő kérdésem lenne hozzád Papajohn. Remélem nem tolakodok velük.

A hátsó keréktengelycsavart mekkora nyomatékkal kell meghúzni, + a kerekeket mennyire szoktad fújatni?

Válaszod előre is nagyon köszönöm.
Ja, igazad van 160 Ft a vége. Ezzel nincs gond, Ő hozta be nekem a motort, meg évek óta hozzá viszem szervizelni... A fékpadot azért furcsállom, hogy nem volt. Na mind111.
De a lényeg, hogy pénz pénz pénz.....
Az én márciusi műszakim is 27.160.- volt. Első forgalomba helyezés. Ez ilyen.
Bár én nem mertem volna úgy odavinni, hogy nem világít valami, aminek kellene világítania. Nálunk viszont nincs fékpad. Nem mintha baj lenne a fékekkel, de nem bíztam volna rá a motort senkire egy fékpadon.
Köszi, tudom. A hangsúly nem arra szól...
az első forg. helyezésnél mindig drágább
Ez nem gyenge milyen jó áron van. Az enyémen az emelt szintű m.vizsga 27165 Ft volt, hogy kis hazánkban is lehessen használni, nem ám valami bontószökevény kerül az utakra. Szóltam szerelőmnek a hátsó helyzetjelző nem világít, úgy elvitte vizsgára másik kettő motorral együtt, ő csinált mindent csak a sz.gépet nem kezelte és semmivel nem foglalkoztak. Nevetve mesélte...
Egyedül a fékpad volt a lényeges.
Szia!

Én hozzájuk vinném. Nekem majd csak 2 év múlva esedékes, de hozzájuk fogom vinni.
Sziasztok!

Műszaki vizsgára vinnék egy motort. Van valakinek ötlete, hogy hova érdemes? Az se baj, ha olcsó :)

Köszi!
ha a kiccsalád nem szól bele, ha igen, akkor max Kakucs

írj ide!
Este beszéljünk róla.
577
Hétfőre jó az is. Merre?

Köszi, hogy szóltál. Levettem, de még így is fura a kilátás a pinlock miatt... Hozzá kell szokni, hogy full benne van a látótérben.
Ízirájder, öcsém!
Én is északnak megyek, de már ma délután, és 4 napra
Inkább északnak mennék. Hétfőn.
Hétvégén egy ausztriai kanyar valamelyik nap?
És a Lali nem volt ott?!
Irigyellek, utoljára Húsvét környékén ültem motoron.

A fóliát ne felejtsd el levenni mielőtt használatba veszed.