Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez rendben van, de a jelenlegi tulaj, azt mondta, nem tudja elvinni.
Ezzel én most mihez kezdjek?
Eredetiségvizsgálatra meg biztosítás nélkül nem mehetek.
Amit itthon el tudok végezni, azonnal nyomtatható.
A motort szállítani nem tudom.
Egy cég segít ebben, hogy a motort el tudjuk hozni.
"Fontos még tudni, hogy 60 napig érvényes egy fel nem használt eredetiségvizsga és értelemszerűen minden tulajdonos váltáskor újat kell készíteni, még akkor is ha csak 2 hónapig volt az autó nálunk és természetesen tisztában vagyunk azzal is, hogy minden rendben van vele. A szabályozásnak megfelelően a járművek tulajdonjog változásának bejelentésére egyébként is mindössze 15 nap áll rendelkezésünkre."

http://eredetisegvizsgalat.aut...
Hát én nem dátumoznám az adásvételit hónapokkal későbbre ezért, meg amúgy sem vennék eredetvizsga nélkül semmit, ami ugye vételkor a legtöbb esetben az eladó fizet, vagy az alku tárgyába esik...
Az én eseteben most ugye meg nem is lesz, mivel első tulaja leszek itthon kis hazánkban.
Jól legyen dátumozva az adásvétel....
Sziasztok!

Nekem viszont az alábbi kérdésem lenne.

Eredetiségvizsgát azonnal el kell végezni , tanácsos a vétel napján, vagy ráér pár hónap múlva is átíratni a vasat? Csak a biztosítás legyen meg előbb.
Jobbulást!
Tud valaki autószerelőt Fehérváron aki hajlandó bepiszkítani a kezét egy nyavalyás szelepszár szimering cseréért? Vagy autót kell szereljek
Kawasaki Ivanics Pálinkás Istvánt keressed. KB egy 20-as a mutatvány!
Enyémnek nem látszik ilyen.. vagy már elve nincs is benne :)

Helló Ákos!
Az egyikből elkezdett az olaj szivárogni...tuti szimering cserés.
Hogyhogy megadta magát ?
Mi a jele ? kopog vagy olaj jön ki vagy mi ?
Sziasztok!
Az egyik első telószáram megadta magát.. :-( Tud valaki szerelőt,árat stb.
Gondolom nem én vagyok az első aki így jár...
Még sok hét,mire hazamegyek

Örülök, hogy így látod, büszke is vagyok rá, van olyan ismerősöm, aki hónapokig feküdt náluk az osztályon már nagyon sok éve, de azóta is emlegeti, ahányszor találkozunk. Kicsit mindig meghatódok ilyenkor, jó ezt hallani.
De félre a nyálas ömlengéssel, gyorsan szedd össze magad, aztán húzzál haza, másnak is kell a hely!
Jobbulást Neked, mihamarabb
Köszönöm
jobbulást!
Peti!

akkor vagyok a legnyugodtabb,mikor anyukád itt van. Az a mérhetetlen rutin, hozzáértés,emberség és a nyugalom,amit áraszt,oly könnyen ragad át,hogy azt érzem nem lehet bajom.és mindig jókedvű
De most már aztán felépülni ,
Vazzeg,legalább megborotválkozhattál volna,ha szelfizel!
Jó látni,hogy humorodnál maradtál,mégha fáj is a mosoly!
Nagyon köszönöm mindenkinek a segítséget, az aggódást. Torokszorító érzés,mikor ennyien ugranak egyként az ember mellé,mikor bajban van. Fogalmam sincs hogy lehet ezt meghálálni,csak azt tudom,hogy nem ugyanígy akarom. :)

Hosszú út elején állok,de annyi jót kapok,kutyakötelességem taposni előre!
Üdv !

Ha épp valaki akar jönni megyek Dunaujváros felé ill Dunaföldvár. Közben vagy elötte / utána reptérre is benézek
Sziasztok!
Szeretnék vásárolni egy kék színű sérülésmentes Honda CBR xx-et,kék színben!
2002-2005 évjáratot lehetőleg.
Bárki,aki tud ilyet,azonnal szóljön!
Köszönöm!
Gábor
30/4515852
Elküldtem a számomat.
Viszont most 7végén családi események miatt nem érek rá. Születésnap, vendégek, ilyesmi.
Jövő szombaton, 19.-én meg Börzsöny-túrára megyek....