Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kell a kis eső a palántáknak Legalább most rendesen esik, van értelme.
Ezt a remek időt...
A rohadék eső megvárta a munka végét, hogy...#&Łß¤%§...
Amúgy Biatorbágyra megyek szállítmányozást koordinálni.
Heh! Nem mondtad neki, hogy tetszett már venni?
2 hete találkoztam Babszival a szavazáson, vmi felügyelő volt, meg se ismertem először.. Elszívtunk egy cigit, meg dumáltunk negyed órát, kérdezte, hogy nem szervezünk-e találkozót, mondom nemtom, de majd ha lesz valami, valahogy megkeressük...
Bkv-hoz szegődtél, vagy mi?
Én meg kaptam egy 3,5-es movánót (hosszú, magas), kurva sok könyvet, aztán járom pest, heves, meg jász-nagykun megye egy részét.
Én meg vonatkereket pumpálok Csak most villamoson, nem vonaton.
Örülök, hogy segíthettem. Nekem jó véleményem van róluk, remélem a végén is ez lesz az összkép Benned. Az tuti, hogy nem a nagy márkaszerviz óradíját kell kifizetni és Tibi ügyes szerintem.
Köszi az infót Lopez!

Ma jártam náluk, teljesen korrekt hely :)
Nekem is. Azt csinálom, mint régen, csak a termék más.
Képzeld, van munkám
Motorsprint 8000.Székesfehérvár Sárkeresztúri u.167. Borsó Tibor.
http://www.motorsprint.hu/inde...
Sziasztok!

Fehérvár és környékén keresek motorkerékpár szervízt. Egy CB500-ason hátsó kerék csere, és 48.000 ezres nagy szervízt szeretném megcsináltatni, de a Honda kereskedésben olyan csillagászati összeget mondtak, hogy az állam leesett...

Ötletek?
Hogy vagy? Rendeljek neked egy beöntést?
sőt, volt olyan példa, hogy egy (azóta már megszűnt) lízing cég is benne van a buliban
Itt említeném meg, hogy mostanában sorra találkozom a tisztesség hiányával kereskedői körökben. Ha az ember mondjuk egy autót névre írva kér előfordulhat, hogy miután megkapta a gépet, minden papírjával, idő múlva bejelenti a nav hogy nincs befizetve az illeték, vagy gond van a környezetvédelemmel. A dolog annál is furcsább, mivel nem kaphat rendszámot/forgalmit amíg mindez igazoltan meg nincs! Szóval láttam személyesen olyat, hogy fél év múlva kergettek vevőt az átírási költséggel, ami az adásvétel része lett volna egyezség szerint.
Jobb ha maga csinálja az ember, és nem kell itt mindenféle problémákat oda képzelni. Nem egy külföldi autót, motort írattam át. Csak azzal nem volt gond amit én csináltam! Minden más feltételezés.
A törvény betűje szerint az eredetvizsga az eladó dolga.
A gyakorlatban ez szinte sosincs így.
Amikor én eladtam a motort a vevőm csináltatta meg.
Amikor motort/autót vettem akkor én.
Aki ragaszkodik hozzá hogy az eladó csináltassa meg, az keressen olyan eladót aki megcsináltatja.
Még ha igazoltatnak is, az adásvételin rajta van az óra perc amikor átvetted, törzskönyv forgalmi nálad, 15 napod van az átírásra, senki nem szólhat semmit, hogy használod amit megvettél.
Én speciel eredetvizsgára úgy vittem hogy nem kötöttem még rá biztosítást, és nem volt gond.
Nem is lehet, hiszen ezt elvileg az eladónak kéne csináltatnia, onnantól hatvan napig érvényes, és nem feltétlkenül tudja ki fogja megvenni abban a hatvan napban.
De ha te előbb akarod megkötni a biztosítást, utána eredetvizsgára vinni, azt is megteheted, nem tart vissza senki.
Akkor írjátok bele az adásvételi szerződésbe, hogyha bárminemű probléma lenne eredetvizsgán, akkor Te visszaadod a motort olyan állapotban ahogyan átvetted, az Eladó pedig a teljes vételárat.
Annó mikor vettem a bimmerem akkor ugyanígy töltöttük ki az eladóval a szerződést. Meg is kért arra, hogy telefonáljak rá ha minden oké az eredetvizsgán, addig nem jelenti ki a tulajdoni jogát az ocsmányirodában. Ennyi kérem, oszt nincs "macskazsák".
A biztosítás előbb van, mint az eredetiségvizsga.
És biztosítást csak itthon fogok kötni, ott átláthatóbb, és tuti hoyg jó lezs minden.
Viszont, nem fogok addig a motorral közlekedni, míg nincs teljesen a nevemen, nehogy gond legyen belőle.
Itt sokan javasolják, hogy legyen meg az eredetiségvizsgálat, csak utána vásároljam meg, de vannak, akik a motor vásárlása után, a vevő, az új tulaj dolga az eredetiségvizsgálat.
De, akárhogy is nézzük, mindenben van rizikó.
Így ahogy mondod!
Én dettó ugyan ezt csináltam az xt-vel
Nem értem mit vakerolnak itt néha alap dolgokon....
Sokszor csak röhögök az írásokon és megyek tovább.
Nem nagyon értem a problémádat.
Odamész, megírjátok az adásvételit a korrekt dátummal, ráülsz, elviszed eredetvizsgára, online megkötöd a biztosítást, és átiratod.
Egy nap alatt megvan az egész.
Hello,

ultrahangos tisztítással foglalkozik valaki a környéken? Ismerős, ismerősének az ismerőse is jó. Egy szívósort kellene pucolni.
és akkor mennyivel vagy előrébb, ha a motor nálad van, de a papírozás még nem ment le? Simán bejelenti, hogy ellopták és mocikából egyből átkeresztelnek Zsanettá...
Eladó kötelessége az eredetvizsga, hogy ki fizeti az más tészta. Vagy keress más motort, vagy várd meg míg el tudja vinni(esetleg segítesz neki valahogy, de az már megint egy alku, nem mennék bele egy ismeretlennel).