Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Áhháá. Tudtam én. Kifele menet még mondtam is Tomnak, hogy tuti, hogy a fórumon láttalak már.

Sajnos lebuktam, hogy néha gondot okoz még a motor sùlya. A lassù manõverekkel egyelõre hadilábon állok. vagyis néha megy, néha kevésbé, néha meg nem. ezért egyre inkább szükségesnek érzek egy tréninget, még akkor is, ha Tom ellenzi ezt az egészet. mivel én nem gyerekkorom óta motorozom, így nincs benne a véremben a dolog. Ez van.
Néztem is milyen zsír új gumi van a járgányon!
Pici videó a Kawasaki ténykedéséről

http://www.sportmotor.hu/motor...


ja és bocs,hogy bele dumálok a dolgokba
Gyurgyalag&Tom
Ma délután én voltam az, aki Louisos kabátban, kék sisakkal kézben vártam a Páleszre. Új papucsokat kapott a gép.

A vezetéstechnikai tréningek meg tényleg jók... nekem is sokat segítettek annak idején. Pedig lassan 30 éve motorozok.
(mondjuk annak idején inkább MZ, ETZ és társai, azokat már nem nagyon sorolnám ide, hiszen azok biciklik a maiakhoz képest. Legalábbis bicikliként lehet kezelni őket )
Jaja!

Ez meg egy aprócska Kawasaki hajómotor. Igen, ember is van a képen.
Ez téged biztos érdekel.
1943. Kawasaki Ki-61 Hien vadászgép valahol Japánban.
AKURVA! Családi okok miatt 2 hónapja nem fórumoztam, de aktív leszek a nyáron! :) Hétköznap délutánonként meg pláne benne vagyok 1-1 kisebb kanyarban.
Vasárnap valamerre valaki?
Szombaton vagy éppen vasárnap ?

Én gondolkodtam egy balatoni túrában, de ha van valami szebb , jobb hát írjátok.
Legyen?:D viccet félretéve nekem most nem jó, max a vasárnap
Szombaton lesz valami túra?
Oké, a benzinkuton találkozunk. Szép estét!
Ok, akkor 9-kor ott leszek Pátkán.
5e ft. 9 körül indulok Pátkáról. Harminc746öt987
Mennyi most egy félnapos belépő? Honnan indulsz? Mikor?
Szia.
Csak delelotti. Utána egy gyors vértes, vagy gerecse.
Fél, vagy egész nap lesz kavicsozás? Utána merre?
Köszi!
Szia,

577 tolódik, belföldi menés lesz. Délelőtti Kakucs. Fél 9-9 körül indulok.
Szia, én nemrég csináltattam az Ivanincsnál a CBF 600-amat. Nem emlékszem pontosan mennyi 7 és 8 ezer között volt, és egy óra alatt meg volt.
Tudsz már valamit a hétfő programjáról? Mikor, honnan indulnánk?
? ? ?

32817. hsz.