Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hoppá mégegy hornet a környékről :D
Ha nem jön közbe semmi ott leszek!
Ez az a közös gurulás amire gondoltam:

http://www.sportmotor.hu/motor...

Mi Szekszárdon csatlakoznánk a kilátónál, és Szekszárdon is búcsúznánk a többiektől. Adja az ég hogy jó idő legyen!
Jól hangzik.Szekszárdiakkal szoktam menni,de néha egyedül is.Az útvonal változó,Balaton a helyieknek ugye Mázaszászvár Komló Orfű Pécs(mecsek)Baja Mohács stb.Az én mocim is műszakis,Bonyhádon 14ezer lett volna,azért kérdeztem hol csináltattad meg.Áprilisig még gurulhatunk ha az idő engedi!
Ja! Én is nagyot néztem, mikor az adatlapodat megláttam.
Simán gurulhatunk egyet valamikor, de ha máskor nem is , Ápr.20-án
mindenképpen! Nézd meg az eseménynaptárat és jelentkezz Te is ha van kedved! Merre szoktál motorozni? Eddig úgy fest elég szép csapat verbuválódott össze 20.ára, szeretettel várunk Téged is!
Köszi!Amúgy a" szomszédban" lakok.Egyszer gurulhatnánk egyet!
Szevasz!
Műszakin Szekszárdon voltam, a Sárvíz utca 10. szám alatt,
Nemzeti Közlekedési Hatóság. 06 74 416 223.
Szevasz! hol voltál müszakiztatni?
Megvan a friss, ropogós műszaki!
4.360.- Ft és az ég világon semmit nem néztek, csak fékpad volt!
Köszönöm a válaszod.
Helló!
Igen, tényleg volt ixil-em. Én ebay-on vettem, 200 euróért. Az én véleményem szerint közepes minőség. Ami nekem volt, ixil hyperlow. A kipufogó elég vastag csőből van gyártva, ezért van súlya is, a hangja pedig olyan, mint ami egy csőtől elvárható. Egyáltalán nem mély dübörgős, inkább érces hangot ad. Van benne "e" betű, de kivehető db killer nincs a hyperlow-ba. A kipufogó szépen meg van munkálva, de pl ami nekem volt, annak volt egy olyan hibája,hogy az egyik szegecs nem "tömített" rendesen, pedig teljesen újan vettem. De lecseréltem egy Bodis GP1-re, amit nagyon nem bántam meg. Igaz, drágább, de a minőség első osztály, kivehető db killer, "e" betű, műbizonylat, és a hang is sokkal-sokkal jobb. Ha esetleg ixil mellet döntesz, tudom ajánlani : Bátszi motor, ők hirdettek olyan ixilt, ami nekem volt, ha pedig esetleg elgondolkodsz a Bodison, akkor ajánlom figyelmedbe : http://www.szervizautobuda.hu/...
Szerintem rendkívűl korrektek, én egy elégedett vásárlójuk vagyok, ezért is merem ajánlani.
De bármit is veszel, sok sikert hozzá!
Szia. Kipufogót vásárlás előtt állok. Az ixil-t is nézegetem látom neked is volt csak eladtad. A véleményedre lennék kíváncsi.
Na b..meg, holnap lejár a műszakim,
és itt a retek idő..

Hogy miért nem vittem el múlt héten?
Velük kezdődött a motorozás anno :D biztos vicces vagyok a robeszok között de sok jó emlék... :D rengetegszer voltunk felsorakoztatva éjszaka igazoltatás miatt 10-15 motor :D

Csapatból nekem lett cdak nagyobb motorom :) többiek autosk lettek :D
Egy robeszos sráccal voltál, még mosolyogtam is.
Na nem mintha azzal nem lehetne kellemeseket gurulni.
Éppen ma próbálhattam egy Piaggio Skipper 125-t,
majdnem ledobott a kis geci..
Voltunk Pécsen, hazafelé Zobák aztán este kinnt maradtam városban haverokkal, kihozták páran a rotyogot aztán bandáztunk :D:D
Így van :) pirosas fekete buko meg ruha :)
Az elképzelhető hogy téged láttalak a darázzsal
tegnap este Bonyhádon? Egyszer a Perczel utcában, egyszer pedig a MOL kúton.
Mi Pécsen voltunk, szerencsére nem kapott el az eső. Sietősek voltunk azért nem írtam, de holnap lehet szó valami találkozóról a kilátóban
Elindultam Szekszárdra. Aztán visszafordultam... Tengelicnél elkezdett szakadni
sziasztok március 24-én lesz motoros nap a Kalo-ringen. megy valaki? ha összeáll addigra a motorom, szerintem én kinézek
Ha kellemes idő lesz akkor lesz motorozás ! :D
Lesz hétvégén akkor gurulás? Lenéznék Szekszárdra.
Tegnap bementem a biztosítóhoz, aztán elintéztem 10 perc alatt, amit a netrisknek 1 hónap alatt nem sikerült...
Apu intézett mindent, nemtudok semmiől :D penteken ha időben hazaérek megyünk vagy szeki vagy pécs :)
láttam délután voltál vámudvarba a motorral. faszan mutatott a passat mogott fennt a futon mennyibe fajt a forgalombahelyezes ha szabad tudni? most mar csak gurulni kell vele