Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ettől függetlenül ha 12:45kor indulunk, akkor sincs semmi gond
Így van! Azért írtam ki a 12:00 ás gyülekezőt, mert ha 12:30 körül leértek, kis szusszanás után már mehet a felvonulás és nem csúszik a program. Mivel ti együtt jöttök, így egyszerre fogtok ideérni, de ide pécsre mások is jönnek, akik külön-külön... van aki dél elött itt lesz, van aki meg lehet csak épp ideér 12:30ra
Az a gáz, hogy mi innen Pestről 9 kor indulunk és akkor még hűvös van nem beszélve arról, hogy néhány résztvevő pest megyei és nekik méghamarabb indulni kell.

Ezért ez a leghamarabbi indulásunk, de ezt már a Motomann-al lebeszéltem ott leszünk időben, nem kell aggódni az orfűi túrába ami nekünk benne volt az alap tervben ők csatlakoznak be ezért rugalmasan tudjuk kezelni a dolgokat.
Mi kicsit hamarabb indulunk, ők egy kicsit később kezdenek és akkor minden ok lesz.
Keki Bencével mi a helyzet?
Illetve a gixeres petiről se tudok semmit Ó Ákos remélem jön felőle se tudok sok infót, viszont Tolnáról tudom h sokan jönnek beszéltem is néhányukkal.......
Sziasztok mi 10 : 45 re ott vagyunk a kilátón....
Most már tényleg jó lesz személyesen is találkozni a környékbeli motorosokkal, plusz még hívok akit csak tudok.
Szia,nem tudom láttad-e a Pécsi gurulás gyülekezője 12.00-kor lesz.Lehet nekünk is korábban kéne kezdeni hogy ne veretni kelljen hogy odaérjünk.Pl:09.30 gyülekező dumálás.10 00-kor indulás
Sziasztok!

Kezd alakulni az Április 20.-ai Szezonnyitó gurulás, itt a link, kérlek benneteket küldjétek tovább ti is és olvassátok el.

Köszönöm:
András
A plitvicei tavakkal úgy tervezz, hogy minimum fél, de inkább egész napos program. A belépő azt hiszem 4-5 rugó körül van.
Innen valaki járt már horvátországban motorral? miket lenne érdemes megnézni? útvonal mentén
Persze, hogy alkoholmentes lesz:) ( de ha gondoljátok szállás is van, ott lehet aludni x Ft-ért... :) ) gondoltam magunkra motorosokra.
én vevő leszek kis motorozásra
Mizu motorosok?
Csak érdeklődöm, hogy esetleg húsvét vasárnapra nem tervez valaki egy gurulást.....?
Én március 28.-án megyek haza, 29.-én megyek fel pestre a motoromért, de szombat-vasárnap-hétfőn motorozok az tuti, mert ápr. 2.-án már jövök megint ki
Néztem az eseménynaptárban, hogy Kiskunmajsán lesz XII. szezon nyitó motoros buli, márc. 31, vasárnap. Ha más nem lesz, én lehet elnézek arra. Esetleg nem érdekel valakit....?
Vagy esetleg nem tud valaki valami más progit?
Vagy esetleg még így:

http://www.youtube.com/watch?v...
Gondolom alkeszmentes lesz, különben ott töltjük a 7végét..
És a sörivás után, hogyan fogunk hazamotorozni?
Valaki egy tali a kilátónál?

Na jó, ez nagyon rossz vicc volt!
Szia!

Szia mondtam, h kellene segítő te írtad h szívesen segitel én ezt akkor tudomásul is vettem.
Én örülök minden segítségnek.........

Még annyi h orfűn lesz motorszépségverseny úgyhogy vaxoljátok a vasat.......... illetve lesz sörivóverseny, virslievő stb a helyezetteket jutalmazzuk.....
Ha minden okés lesz akkor még painball is lehet.....
lesz itt még sok gurulás

20.án én amúgy is Pécsen találkozom osztálytársamékkal, meg amúgy is kerülő bemennem szekire me gamúgy sem szeretem a csoportos motorozást meg akkor má ha itt tartunk.

Zoli, szekszárdról kik jönnek ? Van fácsebúkon elég nagy csoport, 10-15 motoros van legalább ott is
Természetesen ez a szíved joga.
Reméljük minden zökkenőmentes lesz majd
és tudunk menni egy élvezeteset közösen.
De a segítők lezárhatják a kereszteződest (lámpa), tudomásom szerint nem. Eleje megy majd 80al... A vége lemarad, feltartjuk a kocsisort.... Mint irtam nem szeretem az.ilyen felvonulos dolgokat, varosban teljesen oke plane rendori kiserlettel, de 70km en keresztul 40motorossal szenvedni az nem jon be. Mondtam hogy segitek ha kell, sarga mellenyt felhuzom korforgoba, keresztezodesbe beallok amelyik autos hepajkodik felvilagositom... Valaszt nem kaptam.
Pont az ilyen esetekre kért a Dió segítőket,olvasd el a 6863-as hozzászólást
99% hogy Pécsre egyedül meg apuval, esetleg 1-2motorral megyek, legrosszabb esetben is Bonyhádon csatlakozom majd. Nem vagyok híve ennek a csapatos motorozásnak, vége beakad a pirosnál sok káosz... Városban elgurulgatva 30cal oké de azért 50km-t pláne pár kanyarral... :)
Te nem jössz?
Vagy csak még nem iratkoztál fel?