Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért az valljuk be, hogy Te is kicsit késve vetted észre, hogy jobbra kellene menni......
Ne puncsolj Gyerek, már nem haragszom, így nem szükséges...
Zoli drága, azért most abban egyet kell értenek Rolival, hogy egy dolog, hogy Te elsőként lekanyarodsz, amikor rájössz, hogy: ja, itt le kellene kanyarodni, de mi ketten nem is tudtuk, merre kellene menni, így van egy kis reakcióidő eltolódás. Láttad, én már be sem kanyarodtam...... Újabban ez a hobbim.....
Te komám én is ott fékeztem előtted ugyan azon az úton, és csak első fékkel... Ja és nekem nem csúszott meg pedig még arra is volt időm hogy a tükörbe nézzelek téged hogy meg tudsz-e állni, mert ha nem tovább mentem volna egyenesen nehogy belém szabj Olyankor nem ám a váltót kell rugdosni mint vadállat úgy hogy majdnem szétesik
te már csak tudod sokat vészfékeztél a kawámmal a porban amúgy meg használtam a hátsót is azért tudtam lefékezni, fejleállsóan beleugrani max ti tudtok a fékbe, mert csak az elsőt használjátok, na itt szoptál volna a sima elsőfékkel.
Nem reális, tudom mennyit fogyaszt, 400-at lazán elmegy máskor tartalék állás nélkül, most tartalék állással lenne meg 380 van most még 20-at elmenne.
A szimpla vagy dupla tárcsának semmi köze a megcsúszáshoz. azért csúszott meg mert nem tartottad be a követési távolságot, befostál és beleugrottál a fékbe... Amúgy meg a szerpentinezést ne sorold a fogyasztásnövelő dolgokhoz, mert nyugdíjas tempóba vonultál fel a hegyre 350km az reális a libakergetődtől...
Katica ma nagyon ügyes voltál zokszó nélkül bírtad a viharos szelet megleptél, komolyan, hogy ilyen higgadtan vetted a dolgot

(ja tegnap nem akartalak alázni, félreértetted miért is akarnálak, tudod, hogy imádlak amúgy ha fikázni akarnálak nem úgy kezdeném, hogy tök aranyos ... )


ja zoli abban a kereszteződésben meg is csúsztam ilyen vészfékezésnél poros úton kijön a szimpla tárcsa hátránya, kicsit elhúzta az elejét aztán betáncolt a seggem alatt a motor
Hazafele meg elfogyott a benzinem, ezek a retek aviasok tényleg nem annyit adnak amennyit fizetek, 350-nél még sose kelett tartalékra raknom, jó ebbe volt szerpentinezés, meg sok kihuzatás pörgetés az akksi miatt de akkor is.
Én még azt hiszem láttam csak nem értettem... Na erre a mai menetre meg kell innom egy sört...
Ez így volt! De Zoli sem látta....
na ezt a hozzászólást én már nem láttam, kb mikor ezt írtad akkor gurultam be elétek
én kihagyom a mai napot semmi jóval nem kecsegtet az idő talán a holnap 5-6 körül szerpentin
Mehetünk, de csak a környéken.....
Elég határozatlan a csapat...
na akkor megyünk motorozni?
mármint?
Én is ezen gondolkodom.....
végre vissza lehet öltözni motorosnak a gyalogbékás ruházatból
borús, de nem esett eddig, de mindegy, úgyis koszosak a motorok
Milyen az idő?
oké addig takarítok egyet mert visítás lesz a vége ha így marad a lakás mire anyám hazaér valamelyik nap
Ha nem ered meg az eső, 4 után mehetünk egyet.
Csak az idő tartson ki
délután nem gurulunk egyet valamerre?
rendben...