Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most már bevallhatom, hogy miattad nem mentem. Az anyai ösztöneim nem bírják az öngyilkos jeleneteidet.....
pedig az enyémen használva is van
különben el nem tudom képzelni milyen lehet csak első fékkel fékezni állandóan egyszer rámentek valami takonyra az elsővel...
Felesleges dolog, hátsó fék nélkül is csak nyomozod hogy merre lehetünk előtted...
tudod az a vicces, hogy mennyivel öregebb a kawa és mégis patent állapotú a hátsó tárcsája a tiéd meg még kis süldő és már csak annyi a vastagsága mint egy A4-es papírnak
szeretnél te még öreg japánt mikor a 3-ik generátorod, meg 2 garnitúra szelep, meg hengerfejet veszed
Igazad van veterán motornak nyugdíjas tempó dukál...
de nem is unatkoztok
hát jobb is , ha ütőtávon kívül helyezkedsz közbe -közbe mikor belelendülsz a kawa fikkantásába
én meg kényelmesen motoroztam, meg mentem egy golf után , nem volt kedvem meghúzni minden lehetséges alkalommal mint a múltkor, és aztán az első szimpla tárcsás fékkel, meg a hátsó friss láncolajzástól szelíden összefröcskölt szélű amúgy is díjnyertes minőségű hejdenyáúval gumimmal fogcsikorgatva fékezni,és a táncoló valogú motorral nagynehezen bevenni a kanyarokat, mint legutóbb. nekem meg a kawa futóművének épp elég volt ez a tempo is, meg a motor is szépen lehűlt a végére.

ezért mondtam katicának, hogy jöjjön nyugodtan, én sem fogok gyorsan menni
Na, mondom én, még állásában is tudja magát produkálni!
Igen tudom Én pl megállásoknál is távol próbálok helyezkedni tőle...
Az osztrák szerpentinről mesélj inkább... Egy cigit elszívhattam volna mire felértél a parkolóba, pedig visszafogtam magam és száz fölé nem is gyorsítottam a zsernyákok miatt.
már meg sem lepődöm, hogy 2 motorost bójának nézel
A kékkel jó vigyázni, meglepő manővereket tud pl. füvön.
Igen kreatívan megoldottam. A kék bója elég ingatag volt úgyhogy azt nagy ívben kerültem...
egy kéket meg zöldet mi? beszarok rajtatok még a két motort se tudtátok megkülönböztetni pedig a seggetekbe mentünk úgyhogy nem kell a kamuduma, hogy melyik milyen színű volt jó ha jók lesztek megyek helyettetek kínai könyvet, meg számokat olvasni az orvosi alkalmasságihoz
megint csak az egyenesről beszélsz
Naaa, akkor ugyanarról beszélünk. Volt egy kis nehezítés, de azért megoldottad.
Ja mer te ott komolyan hajtottál? Azért maradtam le picit mert Sárvárig egy sms-t gyorsan megírtam...
Egy kéket meg egy zöldet
te ne beszélj hazafele ikervár után hol maradtál? úgy eltűntél mögöttem, hogy már megfordult a fejemben, hogy lefordultál újmajornál és a régi terepes úton jössz be sárvárra de komolyan merre jártál ?
Teljes mértékben igazad van. Annyit hozzáfűznék hogy az elején azért maradtam le mert két bóját ki kellett kerülöm mielőtt utánad iramodhattam volna
Hát, én azt láttam, hogy három motor lemarad mögöttem, aztán egy piros megindul, és beáll mögém...... Zoli, erősíts meg.....
ahhoz képest, hogy vártatok volt 1-2 kanyar amibe miattaok kellett belefékeznem máskor ugyanekkora tempónál elég a motorfék is
Hát ha így folytatja...