Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.moriborvidekinfo.hu...
biztos hogy jó helyszínen keresgéltetek?
Idegesít a dolog!Kimegyek most autóval!
Lehet hogy ennyire korán érkeztem?(15:30) Vissza felé jött velem szemben egy Opel,az utánfutón pár hűtővel!Elé kellett volna vágni! Nem a helyszínen volt nagy a gaz,hanem a bevezető úton.(Már ha az volt a bevezető út)
A gaz sem lett volna gond,ha nem egy sportmotorral csapatok benne,de jobban féltem a gépem az ilyen tereptől!
az komoly lehet amikor egy motoros és rockfesztiválnak meghirdetett rendezvényen csak te vagy egyedül, és a méteres gaz...

ilyet még nem is hallotam...
Fogalmam sincs hogy mikor lesz!Tegnap kigurultam az állítólagos találkozó színhelyére fél 4körül,hogy megkérdezzem meddig tart a buli,felvonulás,de csak az 1 méteres gaz fogadott a bevezető úton! Azt hiszem láttalak tegnap.Egy piros kis enduros ismerőssel voltál?Nem igazoltattak a városban? 3 "kismotorost" láttam fél órán belül az út szélén akiket papíroztak!
szuper,na ott még én sem voltam
fotót kérek szépen ide ha megoldható
ma szeretnénk mi is motorozni egyet,egy nagyot.végre megint jó idő van,még ki kell használni.csak 2-ig dódozik a pasim,őt megvárjuk.addig elmegyek a kölökkel bolhapiacra,kedvenc szombat délelőtti elfoglaltságom 3 focipálya nagyságú területen van és szuperjó dolgokat találok
Megyünk jövő 7en Ausztriába motorolni Megnézzük a glocknert, meg tekergünk kicsit, esetleg lemegyünk a tengerhez.
Rossz pénz....
Naná!
Gondolhatod....
Óriásvisszaszámlálás van hétfőig
A jobb lábam már kétszer olyan erős,mint a bal,annyit ugráltam már vele egylábon
a felvonulás mikor lesz? hány órakkor?
és Veled mi a helyzet?
megvagyol még?
ááá,nem éri meg jónak lenni
jó bulit
Ja... már látom...előzmény...
Jól van,sjnálom,hogy nem tudsz jönni...Köszi,remélem jó lesz a buli,mondjuk gondoskodni fogok róla! "motorod van?!Az igen!Én is csatlakoztam a motorosok közé,ugyan régen is volt motoromn,de pár év kihagyással most megint húzom a gázt...!
Akkor jó legyél,vigyázz magadra!Puszi!
ha rákatt. az előzmény feliratra akkor látod hogy mexikói barátomnak írtam,Ő ugyanis szegényem gipszes lábbal fekszik otthon
Naná hogy van motorom,nekem ne lenne? most már 2 is
haveroknak is van de akármennyire is szeretnék elmenni oda,nem tudok mert elválaszt úgy 1200 km
jó lagzizást,gondolom szeszt nem iszol,nem mondom hogy igyál egyet helyettem is
Akkor Szia Kata!
A gipszes dolgot nem nekem írtad,ugye?
Van motorod?Vagy haveroknak?Gyertek el!Holnap du. fél4 - 4óra, Zirc Borzavári út murvás parkoló(temetővel szemben ,Sziklakert söröző mellett).Üdv:Roli
bírod még a fekvést?
majd ha jó büdi lesz a bőröd a gipsz alatt ilyen melegben,akkor lesz az igazi kedves vagyok,mi?
nyertem...Győr
Simon Kata
kicsi a világ...
Nem tudom! Mészáros Roland , Zirc... Győr,Veres? Vagy Zirc Reguly?
az én volt osztálytársam Roli vagy?
Ha esetleg valakit érdekel!
Sziasztok!
Augusztus 11-én,azaz most szombaton lesz öcsém esküvője,itt ZIRCen.Faterral arra gondoltunk,mivel öcsém,fater és én is motorozgatunk,hogy az esküvő napján összehívunk egy kisebb-nagyobb motoros társaságot,akik sorfalat állnának nekünk,miközben sétálunk a városba.Délután fél4körül lenne a gyülekező!Aki környékbeli,nem lehet neki gond,aki messzebb lakik,motorozhatna egy kicsit!
Ha valaki vevő az ötletre,legyen szíves @mail-ben jelezzen:
sorroli kukac vipmail.hu !
Ha valaki szólna haveroknak,bárki jöhet!Motortípustól függetlenül!
Előre is köszönöm!
Motoros üdv: Roli
honvágyat még egyetlenegyszer nem éreztem
semmi nem tart örökké,így a rossz dolgok is hipp-hopp eltűnnek majd,meglátod
Örülök neki. Akkor honvágy sesincsen nagyon ugye?
Nekem mostanában nem nagyon akarnak összejönni a dolgok sajna.De majd alakulgat
naná hogy minden oké
dolgozgatok,suliba járok,motorozgatok és végre totálisan BOLDOGSÁGOS vagyok