Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok

Ismét Hornetes találkozó lesz, remélem most szebb időt kapunk ki
Sportmotoron
Facebookon
Ha tud esetleg valaki olcsó robogót a környéken (esztétika nem érdekes) az ne tartsa magában.
Mi ott 50-el jöttünk....többen is látták
nagy volt neki a hátszél
ááá,az kizárt
mexikói barátom nem megy gyorsan
ikább ti jöttetek gyorsan én szerintem ott kb 100-al mentem
Mert túl gyorsan jöttél
A 18-dikat mindíg keményen meg kell ünnepelni
Boldog szülinapot Mámmá !
jó idő megvan hozzá
én holnap elutazom pár napra,szólok ha itthon vagyok már....előreláthatólag pénteken jövök haza
hatalmas fergeteges szülinap vár rám
Mikor futunk össze?Nyalnék
tök megnézném magam pedig meg hogy hogy mentek:D amugy csak ennyit hallotam hogy Vum- Vum amikor szemböl jötettek
Hát azt nem amin te is rajtavagy ,mert nem az útviszonyoknak megfelelően vezettünk
De majd dobok fel videót,ha lesz idő feltölteni.
Kurva szépek a motorjaitok:) Elfogadnékl egy ilyen 1000-es cbr-t enyém csak 250-es de imádom:D fent van a video? vagy felfogod tölteni?
Igen.Rajta vagy a videón
hali ja láttalak titeket ma mentem Környe fele ti meg Tatabányának
Ma is radiroztunk.
a videokat látva már értem
merthogy?vagy csak úgy?
Komárom Honda szerviz- CSAK AJÁNLANI TUDOM.
Fehérvár Motorcenter - pozitív hozzá állás volt idáig minden alkalommal mikor náluk jártam. (tavaly mikor megdöglött az aksim Fehérváron Ők segítetek a bajban)
Yamaha Top - idáig mikor náluk vásároltam semmi gondom nem volt ha valamelyik termék problémás volt, gariban cserélték. (gyártási hiba,bőrgatya) Motoromat magam szervizelem amióta nem garanciális,szakszervizbe olyan esetbe megyek ha már végképp nem tudom megoldani a problémát.
Sziasztok. jolismerem a yamahás srácokat nemhiszem hogy ilyennel égetnék magukat. ugyhogy teso te vagy szerencsétlen és ostoba.