Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jól van,akkor megmaradsz

Ma lent voltam a garázsba egész nap,cbr-en ki kellett cserélnem egy csavart,meg a cr-t is megcsináltam,légszürő tisztítás,meg megtankoltam,pár csavart megkellett azon is húzni.Beidítottam egy kicsit a cbr-t,és egyből így állt a szám meg így e
Hétfőn voltam dokinál,márcsak egy gumis fásli van a lábamon,már bicegek,ma már autóztam egy kicsit.Este azért még fáj,de alakul a dolog
a lábadon van szemed?
vagy csak tyúkszemed
Ha lesz lábam,megnézzük milyen
azt a 3-4 kanyart aszfaltozták újra ami ratyiszar volt,nem az egész szerpentint
ideje volt
miota ? kb 2-3 hete jártam arra akkor még nyoma se volt út javításnak:D
Örömmel jelzem hogy a tarjáni szerpentin hepehupás kanyarjait újra aszfaltozták,így elég elfogadható a pálya!oda-vissza 2x tesztelve
jól teszed....én is alkoholizálással kezdtem ma a napot,epres pezsgő annyira cseszte a fantáziámat,én bizony megbontottam mire vezetek ma addigra már ki is megy belőlem,bár itt lehet inni ha vezetek,asszem kb 1 sörnek megfelelő alkoholmennyiséget
volt felvonulás én részt vettem rajta. 15:00 után indultunk áttmentünk majkra majd vissza a kúthoz
A felvonulást átaludtam ami így is késett egy kicsit!4-kor voltak a városban!Nem tudom mennyien lehetnek kint,de azt hiszem ebben az időben maximum este megyünk ki autóval!Sátrat nem építek most,pár sört meg meginnék azért!El is kezdem most itthon!
én meg foggalmam se volt hogy hol keressem így nem is találtam meg
de ennél a tónál már voltam,igaz az se ma volt!
volt felvonulás?mert én egy árva motorost se láttam orl-on!majkon is kint voltam fél4ig ott se semmi!
szétfagytam hazajöttem
valóban:)
Én voltam az egyik
először mi is a tóhoz lyukadtunk ki:D de aztán mivel volt egy elágazás és ott jöttünk rossz fele a tó fele így gondoltuk a másik irányba van és télleg:D szóval akinek ez a tó megvan az már közel van a célhoz 600 méterre kb
van egy terep oda ki de jó volt kapartani kicsit:D
hali ja engem láttál meg havert neki van a piros endurója. KImentünk de voltak 2-en motorral xd majd ma a felvonulásra kinézek ha eláll az eső. ó eldugott helyen van az biztos:D
Én is alig találtam ki tegnap, azt hittem lemegyek a térképről, de a zöld nyilakat követve oda lehet jutni. Először én is a tónál gondoltam, amit Manka linkelt, de ez jóval odébb van azért. Este már kocsival mentem vissza, mert a Kawa se szereti ezt a poros murvát
Itt elég tré idő van ma, de jövő héten már szabin vagyok és keddtől jön újra a nyár állítólag. Addig meg elütöm a garázsban az időt
Van nálam egy Suzuki Swift javításon azt befejezem délután remélem, aztán van némi söröm meg whiskey-m nekilátok annak is
Kapol majd galériát is
én is jártam sportmotorral olyan helyeken hogy fentről lenézve lekonyult a szám hogy az oké hogy feljöttem de hogy megyek le? meg hegyen-völgyön,bozótosba,mindenhol
ugye-ugye?csak megvan az a buli
Én jártam rossz helyen,pontosabban hamarabb lekanyarodtam az útról mint kellett volna!Majdnem bejártam a Vértest...egy sportmotorral! Most ment előttem egy autó,őt követtem!Olyan mint ha az ember a külfejtésre(vagy mi az) menne be,de a kapu mellett kell elkanyarodni!
A buli vasárnapig tart,hajnali 3-ig lesznek koncertek!A felvonulás ma 15:00-kor lesz!Gyülekezés a buli helyszínén és a szénosztályzónál a garázsoknál is egyben!
Ha nem szakad le az ég,alszom egyet és megyek is!

Én is ismertem az Attilát,szörnyű ami történt! Az ország minden részéről jártak hozzá,nem véletlenül!
neem,itt valami más lehet a dologban,tuti máshol van
mi ismertük jól Attilát,nagyon szerettük,sok ismerősünkről tudok akik tuti hogy mennek,ki nem hagynák semmi pénzért