Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello koszi szepen hat ki probalom most terv veszek majd par sztkas szemuveget motorozasra mert ezzek a 50 ezreseket sajnalom mar belle eroltetni sisak szemuveg elgorbol stb hihetetlen nincs olyan cross szemuveg ami szemuvegeseknek keszul ,bringasknak mar van clipses most kuldik ki :) no melatjuk .
hi igaz tudom de en szemembe turkaljak maseba nem gond
de egyenlore ell zarkozom ettol ambar tudom ez lesz a megoldas hamarosan ,milyen lencset tolsz?fogalmam sincs mik vannak .
Szeva!
Sajna én is optikás vok és nehezen de a progrip szemüvegbe épp belefér a keret,amúgy nem kényelemes
Én is nyűglődtem sokáig a szemüveggel , de az igazi megoldást csak a kontaktlencse adta meg.
de egyszerubb de van olyan ? en meg nem talaltam te link esetleg?
Mindenkitol elnezest kerek, akiknek igertem hogy utananezek a motoralkatreszknek... Kicsit csuszik, mert most indul a vallalkozasunk/garazsunk, ugyhogy meghalni nincs idom.. De betartom, amit igertem, meglesznek az infok!
Arom nem beszelve hogy ebbe seccperc beparasodsz egy szoposabb godorben az erdoben..
Nem egyszerűbb (és olcsóbb) venni egy olyan motorosszemüveget amibe belefér a dioptriás
mi a velemenyetek en szemuveges vagyok so orulok vegre gondoltak ram es szemuveges tarsaimra .
http://www.ebay.co.uk/sch/i.ht...
de ha van valalami tuti melo ottkint érdekelene, mi itthon legyártjuk te meg eladod ezek vagyunk www.zsojo-kipufogo.hu meg ilyet is gyártunk még eladásra www.szeglemezpresgep.hu
igen azok vagyunk gyerek már 4éve crossozik most 14 de nagyon szereti kőszárhegyre járunk Kopnyik Petihez meg a Bakonyba endurozni Marko Pistivel
latom motoros csalad ! nagyon ott van jar a tisztelet
de hamarosan jon uj mas elet nyugdijazom magam
na igen de neha mar aggaszto
az jóóó
hello neha magam sem tudom
Aztán mi jót dalolsz, kis kanári?
Ezzel mehetsz nyaki vizbe,Kornel!
Mikor jossz haza?
szevasz
te mivel foglalkozol kint?
imme a jaror masinam es en vezetesel gondokvannak meg :D de ez atmegy mindenen
..megjegyzem hogy a tankon lévő fekete-narancs KTM matricát is én ügyetlenkedtem össze...
Ma volt egy kis időm, kidekoráltam a pitbike-ot kb 2 euróból..
Rajta vagyok az ügyön, de még nem kaptam választ..
Mennyiért adná a Parilla?
Várd meg mennyit mond Andris , valószínű az ő ára lesz a legalacsonyabb , ha nem jön össze , akkor a tm gokartokhoz van minden itthon és a hajtókar lehet hogy azonos.
Kép lemaradt...