Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia,
Van szallito, aki rendszeresen jar Magyarorszag es Irorszag kozott,megkerdezem hogy mennyiert vinne haza. De ha neked van ismerosod, ugy is jo ha o jon erte.
Kb 30 es 50.000 kozott viszik haza, ha jol tudom. Kb 2-3 nap alatt otthon van.
mennyi az az annyi? tavasszal én is szeretnék beruházni egyre!:)
mert a gyermekemnek szeretnék eggyet
Ez a motor hogy kerül haza, ha valaki tejel érte? Illetve mennyiért kerül haza? Mert a 490 tényleg baráti. A héten néztem egyet, festett vázzal meg kerekekkel, szintén felújított blokkal, defektes hátsóval. 580, de annyit nem ért...
Sokkal-sokkal kevesebb,mint otthon..
Most mar nem torom ki a nyakam, ugyis most szeretnek megtanulni normalisan ugratni...
mi a jó ár?
Hat nagyon nem
Tudom én hogy nem egyszerű ez a dolog semmilyen tekintetben.
hi koszi de magadnak mert nem vettel ,
Tegnap egy ilyet sikerult szereznem, jo arban:
Nemcsak errol van szo, Dani.
Azt mondjak a kereskedelmi sulikban, hogy aki arul eloszor onmagat arulja, aztan a termeket...

ezert van az hogy mindenki fenyezi onmagat es persze a motorjat, amit elad. Ezert irjak azt hogy rendszeresen szervizeltek, holott az nem igaz.

Itt arrol van szo hogy en szeretnek kialakitani egy olyan valamit, ami az otthoniakat is normalis motorhoz juttatja, raadasul kevesebb penzert.
De - merem allitani- hogy meg az sem lenne rossz, ha ugyanannyi penzert jutnanak az otthoniak hozza, csak normalis minosegben, nem szetkokanyolva, elhanyagolva.
Ismetlem, tudom hogy nem mindenki svihak otthon, de az esetek tobbsegeben, sajnos igen.
En presztizskerdest csinalok abbol hogy tenyleg mindenki elegedett legyen, azzal, amit kap. Ez egy bizalom, oda-vissza, mert nekem tobb ezer km-ert kell hazakuldenem a gepet, a vevo viszont olyan motort vesz, amit elotte nem tud kiprobalni. es ez termeszetes bizalmatlanna tesz sok embert, mar csak az elozo rossz tapasztaatok miatt is...

En tobbszor vettem motort kulfoldrol (ausztria) es soha nem csalodtam, ellenkezoleg. Kulfoldon ha baja van a gepnek, nem takargatjak, ellenkezoleg: lefotozzak, elmondjak. Utana viszont nincs vita.

Oszinte leszek: ha magyarorszag fele nyitok, kevesebbet keresek, ez teny. Nem lenezes, nem magas lo, de a magyar piac sajnos szegenyebb. Ez nem az emberek hibaja, ilyen az orszag, ennyi.
Termeszetesen hogy nekem is van nyeresegem a dolgom, kulonben nem aldoznam ra az idomet, penzemet..de ez nem "nyereszkedes", messze van attol.

Ha akarnam (es fogom is) kulonbozo europai orszagokban eladhatom a motorokat sokkal nagyobb ntereseggel. de en azt (is) szeretnem hogy az otthoni sracok is megvalosithassak az almaikat.
Nem tagadom, jol elek itt, vegre, 36 ev utan minden vagyam teljesul: van szep haz ahol lakhatunk, autok, motorok...akkor megyek motorozni, amikor csak akarok, nem nezem hogy 1 vagy 2 tankot motorozok el aznap, leszarom...de ez nem nagykepuseg, csak orulok mint egy gyerek..ez van...es persze az sem utolso hogy a kislanyomnak mindent meg tudok adni, nem a szomszed vagy rokon gyerek agyonhasznalt cipojet kell hordania. persze a penz sem minden, de (sajnos) a biztonsag az anyagi biztonsaggal kezdodik.

egyebkent meg azzal hogy ismerosoknek adok el motort, sokkal kenyesebb az egesz: meg ha tudtomon kivul is, de ilyan motort kap egy ismerosom, baratom, aminek hibaja van, az nagyon kenyelmetlen lehet szamomra.
Nyugi, én ha úgy alakul, fogok tőled motort venni
Ha a hangnemem serto volt, ne haragudj.

Az hogy uj lanc, nem feltetlenul jelenti azt hogy 0 meterres, de mondjuk 2x 15 percet ment, akkor valoszinuleg nem kell a jovo heten cserelni.
Fektarcsak, betetek ujak, efelol kezeskedem.
Ha gondoljatok, csinalok rola makro kepeket, nincs semmi takargatni valom.
Eladas szempontjabol tenyleg nem vagyok surgetve,valoszinuleg feldobom ebayre vagy az itteni "expresszre", 1800-2000 euro alatt nem kapni ilyet itt.

Nem akartalak en teged megbantani, csak tenyleg rosszul esik amikor az otthon 600-650.000 ft-ert arult sx 450- esek mellett en azt mondom hogy egye fene, vigyek 500-ert vagy akar 490-ert, erre valaki beir hogy "nem is uj a gumi".
Gondold el, te mit eznel.
En kb azt hogy:"150-el olcsobban adom es akkor tenyleg az a legnagyobb baj hogy nem vagja el az ember ujjat a butyok szele?"
Azt is mondtam hogy elso teloszimeringet kell cserelni,ezert odaadom 490-be ha valakit koolyan erdekel.
De tenyleg nem fogok hazahordatni motorokat,mert nincs kedvem ahhoz hogy valaki azt mondja hogy:kosz,megsem kell! En meg buktam a szallitast.
Amit irtam,az viszont igaz: azert vennek en is kulfoldrol motort, mert itt nincs kokanyolas.Sajnos nap mint nap olvasni,latni a sportmotoron hogy ket felhasznalo nyilvanosan szidja egymast, mert olyan jo boltot csinaltak egymassal..az atveres, minden fronton.
Ez gusztustalan. Buszke vagyok arra hogy magyar vagyok, de arra annal kevesbe,ami otthon megy.
Lehet erre mondani hogy magas lo, de en nem szegyenlem: orulok hogy messze vagyok ettol a mentalitastol. Tisztelet az egyre kisebb kivetelnek!

Bocs a hegyibeszedert...
Azt nem tudom, hogy ki-mit cserél, de 13 éves korom óta versenyzem, és szerelek. Láttam már ezt-azt...
Andris!

Tényleg leszállhatnál már arról a magas lóról, amire ültél, amióta kimentél. Nem kell semmi ahhoz, hogy lássam azt, ami a képeken van. Írd azt, hogy keveset futott, abba belemagyarázhatsz bármit, de ne azt hogy új...legömbölyödött élű gumi, amit már meg is fordítottak, meg a többi....én csak viccesen jegyeztem meg, kinek nem inge, nem veszi magára....
csatlakozok a hozzászolásodhoz itt mindenki ért mindenhez és mindent időben cserélnek stb. sok tizfilléres hülyegyerekek
Bosszant ez az allando okoskodas...
A lancszett uj, mit kersz hozza, zsirpapirt?

Agyam elszall... 150.000 -el olcsobban adom a motort, erre csak ennyire tellik.. Egy flegma mondatra.
Itt nem kokanyoljak a motorokat. Mar csak azert sem , mert lustak hozza.. Itt nem kapsz olyan motort, mint otthon.. Mint amikor magyarorszagon vettem egy sx-et es egy uaz fekbetet volt belefaragva. Itt mas a mentalitas Giraffe komam.. Nincs svindli
De nem fogm bizonygatni, lehet otthon megvenni a "garantaltan koltsegmentes" motorokat ..
Guraffe, ne fIkazz, utazz ki es nezd meg ha nem hiszed..;-)
Gyebkent meg nekem non s szuksegem a tipikus magyar kis trukkokre hogy 10 evvel ujabbnak hazudjak be egy motort.Hidd el hogy nem kenyerre kell a penz. De mivel a magyarok csak fikazni tud ak, lehet hogy inkabb csak marad Svedorszag , exportnak. Te meg ved csak meg a magyar tutit.
Új gumi, és lánckerékszett? Mikor volt az már új...
Bizony!
, , ,Ell jot GD vilaga ha hozajuk megy a betoro
no mi a helyzet skype?