Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig gondoltam egy Szerdai fagyira.
Egyből meg is nézi, vagy ott kell hagyni?
No kèremszèpen, beszèltem Zsoltal, szerdán ledurrogok hozzá Szigetbecsère
Mi a fax... Márkatalálkozó?
Azért ne mindenki mondhatja el magáról hogy egyszerre 4 rendőr figyel fel rá.... :D
pedig siman jo az a rendszamtabla :D
Szia Oszi! Ez már nem helyzet hanem szituáció Tegnap elhoztam a vasat de semmi változás úgyhogy hètfőn hívom a Zsoltot hogy mikor vihetem hozzá a gèpet.
Igen, most egyenlore Bugyin, mert nyar elejen kikoltoztem az pesti alberletbol, es masik valoszinuleg mar csak szeptembertol lesz, hivj holnap reggel/delelott es megbeszeljuk
Holnap mehetnénk egy kört mert a vadárnapom foglalt. Pest környéki vagy nem? Én elindulok feléd, te felém aztán középen találkozunk. Aztán irány valamerre
+36 hetven 3155120, bar elegge esos idot josolnek hetvegere, de a ma kis Szlovak kiruccanas rohadt jo volt!
Holnap vagy vasárnap ráérhetek. Pályára speciel nem tudom hogy megyek e. Nem adnád meg a számod? Felhívnálak.
majd szolj, ha mesz megint valamelyik palyara, ering, vagy kakucs nekem kozel van :)
amugy szerintem igy hangpompito nelkul kicsit eltunik a jellegzetes street triple hangja, viszont eleg hangos :), talan kicsit rekettes, kezdtem ugy erezni, hogy a mivv-nek es sc-projectnek van a legjobb hangja :D
Joe!
Mi a helyzet nálad?
Még mindig parkoltatják a géped?
Ha meghallod a Balázsét még a talpadon is feláll a szőr!!!! Naggyon durván jóóóóóóóóóóó
Ohh Ohh :D :D Blazs nagyon megnézném a vasad. Kiváncsi vagyok milyen hangja 3 ból 1 be cuccnak :D
na majd legkozelebb szolj, kimennek mar en is, csak egyedul nincs sok kedvem elindulni...
Mult héten.
mikor voltal Kakucson? :D
Huhh kevésbé retkes mint az enyém,bár nem látszik.
azon lepodtem meg reggel, hogy meg ilyen retkesen is :)
Jól néz ki.
Szerintem azt is soan nézik, csak senki nem írogat. Ahogy itt is néha hullaszagvan ;-) .
Jaaaaaaa feszbuuuk.
Nem vagyok tag.
Remélem látható. Próbáltunk a nemzetközi klub mintájára csinálni magyar klubot dehát nem túl nagy az érdeklődés.