Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok, speed triple 955i ( 2003as) deklifedèlre lenne szüksègem, generatorfelöli, ha tudtok ne kíméljetek!
Az nemigen,majd ha esik is.
Pont mint enyém
Hátad közepe is kapott?
Jól kinéz csak éppen a funkcióját nem látja el.
Na szóval a sárvédő és a teleszkóp esete a vizes aszfaltal.
Hogyan védjuk dizájnosan a rugóstagot.
Nem jött be,pedig szép a hódfarok.
Ilyen ez a popszakma,lehet mosogatni.
Oké, köszi! Majd odaadod amikor jössz és lesz hozzá beütő
BizoNy Az a jo ha sziszeg ,legjobban ösztelos bringán hallani
Akkor jóvanakkor :D elhoztam a szimeringet neked.!
Azt jól hallod hogy "sziszeg" Bálintkám, akkor jó Az a rossz ha tocsog, meg alatta az olaj is
Lehet hogy most kinevettek ...:D de ne tegyétek.. arra lettem figyelmes hogy a hátsó teleszkópom sziszeg ha lötyögtetem a seggem rajta, most lett cserélve az első szimering és ahogy hintáztattam a motort akkor lettem rá figyelmes. Vagy a másik lehetőség hogy eddig is sziszegett csak nem vettem észre:D Mondjátok hogy Hülye vagyok és megnyugszom :D
De ez corsa kettő az többet 1559-1600at
Kíváncsi leszek mennyit megy el a s21,,a kamera a szög volt a fontos, de még keresendő a jó hely,
A kipufogó full nyitott, majd összekötővel beinditom, bár a haver fazerere felraktuk és tudott 109,3 db elt És a fazeren semmi különbség dob nélkül és M4 és dobbal
A Rosso Corsa is bírja az 1500 at.
A kipu jól mutat g_area51, keményen szólhat! Ahogy olvastam vissza a kommenteket és megláttam a kamera felrakást egyből az ugrott be h annak az első kanyarba Sanyi

Gumi téren szerintem is a PP3 jobban bírja, mint a Rosso3. Tavaly egy srácot láttam pályán PP3-al és nagyon durván tudott vele menni, de szerintem a Rosso3 picivel még jobb lehet.
Tesztek alapján az én S21-em elvileg egész jól bírja majd a strapát hosszútávon, de majd kiderül. Eddig kb 300km van benne de egyre jobban bírom ahogy bekopik
Majd a du kv mellett agyalok
Talan a dekli kore valami pokszeru cuccot,lsttam ilyen deklivedot.
itt szinte semmi nincs amihez lehetne fogni.
A kamera es a vaz kozt a leheto leg minimalisabb vastag fem cucc.
Bar avval is atveszi nemileg a vaz rezgeseit.
És.mit javasolsz?
Remegett is ahogy mondod de ideiglenes megoldás mert amitől tartottam az beigazolodott, 1 jobbos kanyarban le is daráltam a doboz sarkát úgyhogy kell másik jó helyet keresnem
Őőőő,az ugy remeg mint egy 80 eves parkingzonos nagymama keze.
Ma ez is tesztelésre kerül
De nem tudom kerületből összehozni az összerakás nem jó az összekötő atmérolye, ....a kis szépség ...alibaba üdvözöl
Vélemény ? igaz nem street legal
Enyém majd lesz piros kb 2020ban de most meg nem, az igaz hogy candy red ,szóval én nem voltam