Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! jövö hètre kène 1 napra műszaki vizsgára daytona, speed triple, gyàri dob.....955i, jó lenne ha valaki tudna segìteni. előre is köszi
Ez az arany szín daytona tank kéne neki az első generáció legelejétől.Serulesmentesen és nem drágán.
Ki lehet fogni.Itt is van,de sérült.Mondjuk talán eltakarja az a carbon védő amit a sarkára tesznek.
https://m.ebay.com/itm/Triumph...

Tippeket Valahogy így sérül mind.Nekem kihúzták és fenyeztek anno.Csao szar volt a rendőrök és összement a matrica.Teptem a hajam.

https://m.ebay.com/itm/2006-06...
ja jogos, nem voltam elegge figyelmes.. orange tankom van, de yellow kellene..
A 12 előtti Street total ugyanaz.
Bár nem lesz szinhelyes,festeni mindenképp kell.
nem egyezik a tankja a Street Triple-ével?
Ok, akkor semmi értelme javíttatnom, mert olcsóbb a bontott. Köszi!
Bal oldal csúcsa behorpadt,halál karcos talán matricákkal együtt 30-35e.
Zoli! Neked mekkora baj mellett mennyibe került a tankod javítása Szombathelyen? Csak mert az egri fényező a javítás fényezésre 70et mondott. Ricsibontóból a hibátlan használt tank 60...
Hát barátom sok sikert! Egy ideje egyet sem látok eladót.
Sziasztok! Keresek saját célra megvételre Ttiumph Daytona 675-öt papirosat!
SCORCHED YELLOW IVC 1000792 (L4819) T3120300-FG - ezt találtam
Almériában tesztelik .....nélkülem
Mi van Pista-val?
Mivan..??gyàri perzselt sàrga Ral szamàt?? azt melyik sárga a gyári?
A hiba hogy a szar generátor pici ívet húzott,ezért olvasztotta meg enyhén a belső felét,lecsiszoltam és jó lett,és horzsolt volt,ezek miatt festettem.Így használtam egy jó darabig,talán egy szezont,majd egy bontottal pótoltam így megmaradt.
A kínainál nem befolyásol semmit,csak gagyi a kidolgozás,az egyik rögzítőstift fészke teljesen át van fúrva,tudja fene miért,nem oszt-szoroz mert a tömítés szigetel csak olyan kínai.
De forma jó,passzol,a szinter is jó.
Mekkora az a kis hiba? Tudsz lőni képet mindkettőről? A kínai mas belseje befolyásol bármit is?
Kínai generátor deklim van egy új.
Kívülről nem látszik az elmegy de belülről nagyon nem olyan a kidolgozása mint a gyarinak,de ennyi pénzért ez van.
Erre jársz kezbefoghatod megnézheted.
Van egy gyarim is kis hibával kis penzert.
Hejhó embörök! Nem tűntem el, csak kicsit nehéz megtalálni, mint a Zorró álarcában. Tudjátok ugye, hogy volt a kalandom tavaly júniusban, most vágtam bele igazán az építés-szépítésbe. Leírom mivel hogy állok, aztán nyugodtan fűzzetek hozzá bármilyen gondolatot, illetve fogok segítséget is kérni itt-ott.

- idomszett megrendelve. Kínai, de eddig is az volt, képről egy fokkal normálisabbnak néz ki, mint a mostani
- a tank javítására találtam egy fényezőt itt Egerben, nem egészen 5 percre van gyalog. Azt mondta meg tudja csinálni, ónos ponthegesztő-fordított kalapács stbstb. Megtaláltam külföldi fórumon a gyári perzselt sárga szín RAL számát, remélem nem fog nagyon látszani a javítás. Tankpadot megint meg kell vennem, de egyedi és megvan a dizájnja.
- Brembo 19 RCS főfékhenger hamarosan érkezik, az alsó karmantyúszettel együtt remélhetőleg.
- mivel a kipu műanyag borítása is kapott egyet, lehet veszek rá egy full carbont, majd meglátjuk.
- generátorfedél, tehát a bal oldali dekni. Ebayen csak kínait találtam abban a szürkés színben, ami az enyém. Van tapasztalat vele valakinek? Érdemes megvenni a kínait, vagy inkább keressek bontottat?
- bukógombát jobb oldalon pótolni kell, de szerencsére megtaláltam a gyártót, van webshopjuk, lehet csak a fejet és a csavart venni, a konzol megúszta kis festékhibával, de azt eltakarja a gomba úgyis.
- kormányvégsúlyt pont most rendeltem, de a pálcával együtt, úgyhogy most már van 2 eladó pálca magában, ha kell valakinek
-a hátsó tengelyről a bukóbomba eltűnt, azt is megint vennem kell. Valamint tengelyzáró anyát is, mert a gumisok szétgyalázták.
- a bőrruhámat nemsokára adom be Cölöpnek egy kis tatarozásra, meg a bélést is bele akarom varratni
-ha már ruházat, asszem lövök egy új csizmát is, Alpinestars SMX Plus van terben
- balos utaslábtartó, mert az nincs, mióta megvan a motor

Hirtelen ennyi jutott eszembe, majd még regélek.
Abban is és szürke de ikerturbos változat is érkezik nemdohányzó csomaggal és panoráma tetővel,és megkapja a tanksapkan az ujjlenyomat olvasót se kulcs se más és PBS is gyógyítja
Kiváncsi leszek motorexpora hoznak e ?vagy csak a 2019esre ér oda?
Mert jobban néz ki a képeken ha lenne szürke.
DÍZELBEN?
2017 es vagy 2034es de neked valo-szinü van,minek neked szürke?
Szürke nincs?