Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jol teszed
Nem nagyon nézegetek hoddákat.
Pedig ott van
Ha nem làtod,nézd az enyémet
Nyisd ki a szemed!!
Nem látom a motorom.
Hello Pocses!Nem is mondtad hogy Te is kiugrasztottad a gülüt a Grossglocknerre
Akkor tessék 2021 ,1200 és 180 pacit várnak
Nagyon putri!
Jo reggelt

És köszi a linket Zoli
Most izgulhatok en is.
Nem azt tuti nem. Ebayest amit linkeltel 120dodoert
Me csak
Remelem nem a 180 ezres gyarit.
Mer menten szeppukut kovetek el.
lerendeltem ,kivancsi vagyok mikor landol
Mert gyar, es szerintem ugyanaz.
Legalabbis ugyanugy nez ki mint a 2009-esnek.
en elhiszem,
csak azt nem ertem miert ker a gyar a 2005os [15 eves] a feszszabjara ugyanannyit mint a 2020ashoz .kozel 180.000hufot
A vacak kinai az kb 3 utcat birt, a 3-as utig ami kb 200 meter. Meg a Mecseki fele nagyon hypolt utangyartott is izzadt mint palotapincsi a koreai etterembe, par ezret birt egy ujratekercselt generatorral, majd a generator par ezer utan megpusztult, nemet ebayrol vettem egy 12-es bontott generatorat, az masfajta nem lakkozott hanem ilyen barnas gyantareteggel fedett volt, meg egy ugyanugy bontott gyarit azt mar a ricsitol, ezekkel mar nem volt gondom.
Az a baj hogy allati forron es nagy teljesitmennyel mennek ezek, nem en a motobees-es fickó mondta.
Bár ha belegondokok csoki nem is kell, levagom ami van, a csoki miatt amugyis van miből és biztos hosszabb lesz mint a mostani
51000km bírt a gyári
4-3as az enyém
Akkor lehet małe válogatni
Majd megnezem hogy sült e, de hogy a vacak kínai 600km sem bírt az ciki.
Ha csatlakozo kell ettol az usakos ipsetol gyorsan, pontosan, tipusspecifikusan be lehet szerezni a megfelelo csatlakozot

4-3 pines 6.3 as . .250-es regulator csatlakozo egy vastag rezvezetek, zsugorcso meg egy furukawa keszlettel megoldhato hazilag is a kozdarab.

http://www.cycleterminal.com/2...
Ez egy tipikus cbr-vfr fele legett csatlakozo.
Kb ez lenne a fuggetlen ar, bar itt mar mellekelik a furukawa vizbiztos csatlakozoit is. Mivel asszem streetnel 09 esben meg kokusan fesszab volt.
azt visszhivasban csereltek, shindengenre, de annak meg regi japo sarus csatija van a 3 nagyfesz 4 egyenaramos. Ezert a visszahivasos szett egy tartot, a fesszsabot es a koztes kabelt tartalmazza.
A 13 as faceliftes mar kozvetlen a generatorbol az uj csatlakozoval megy a kabelkotegbe. Speednel passz mikor valtottak, szerintem neked meg regi van. Azok szeretnek megolvadni, nezz ra.