Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az. De ócsó.....
Az gagyi?
Őőőő ott nem kene, ketpalcas lesz.
Csavarboltba nézek majd.
Fekete muanyag, elvileg.
Oda akarok venni én is mert nincs a csavarokon.
A street-et latom mindennap, speed csak kepeken.
A picin semmi vaz takaro nincs kerek, max a lengokar bekotesi pont.
az meg masmilyen.
Az 2008-as fénykép rólam, a motorozás előtt azzal ügyködtem. Konkrétan annak az árából vettem az első motoromat, a kis 125-ös Honda csoppert 7 évvel ezelőtt. Kattints a Linkajánló gombra bal alul, ott látod a mostani felszerelésemet.
Azt ahoz képest jó kis canon van. A kezedben
Nagyon mellé lőttél barátom
Többet vártam
Váz takaró nem kormányv ég
Nem folyadektartaly hanem kuplungbovdent tartja lent a motornál
És igen fotomasina borító, de az csak véletlenül került oda hogy a cuccmájszlit ne karcoljam össze vissza. Na meg az asztalt
Én egy belépő szintű Sony MILC-et használok 3 éve (a6000), de a 4 objektívemmel (10-18F4, 18-105F4 G, 70-350 G, 50F1,8 fix), az állvánnyal, rendszervakuval, táskával és egyéb kacatokkal együtt 9 kilót baxtam el eddig az elmúlt években....) Motorozáshoz meg az elődjét, a Sony NEX-3 MILC-et használom , a kitobijával.

Ha van időd benézni: https://bogyofoto.hu/index.html
Amúgy a 3 as ára leesett most hogy kijott a 4es.
En egy fotomasina kepet latom ket kormanyveg sapkat meg talan egy fekfolyadektartaly konzolt, de ez utobbi csak talalgatas.
Dzsinkuje.
Nazdarovje
Nem a gép a drága az obi, de az nagyon, amúgy nem költőm el, Fuji marad álom most még, jó nekem ami van
A misit inkább motorra költőm
A gép típusából kiindulva, és az objektívek árát nagyjából ismerve motorostársunk most fog elbaxni alaphangon egy millió forintot.
Druszám egy állat vagyol!
Nagyon helyes! Végre valaki, aki nem telefonnal akar fotózni!
Ha már anyaszomorító az idő...
Hetero vagyok, így kizártnak tartom asszonynak szoktam főleg ha kell valami...
Majd a migrik elköltik náluk a segélyt.
Ennyire azért ne nyalizz, még csak korán délután van
Amúgy ez megy , szolidaritás, alakul az ellenállás és a média is foglalkozik vele, sőt valami hivatalos ducati szervezet is
Sőt a boltok már panaszkodnak hogy nem jön a lóvé
Cípen szól az a gyári dob a szuszkádon.